Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4959
Najlepšia obrana je útok, plati to na 100 %, ked ide do husteho, su dva tipy ľudi, tí čo sa vedia biť :a34 a, tí čo vedia utekať :a154

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4977
Power napísal:Najlepšia obrana je útok, plati to na 100 %, ked ide do husteho, su dva tipy ľudi, tí čo sa vedia biť :a34 a, tí čo vedia utekať :a154
ty si ktory z nich??:DDD
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4994
ja viem oboje, ale ešte som nikdy neutekal :a132 ja utekam iba pred mestkačmi
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4997
Power napísal:ja viem oboje, ale ešte som nikdy neutekal :a132 ja utekam iba pred mestkačmi
a pred revizorom nie?:DD :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4998
aNs_ napísal:
Power napísal:ja viem oboje, ale ešte som nikdy neutekal :a132 ja utekam iba pred mestkačmi
a pred revizorom nie?:DD :a25
pred ním nie, toho podplatim :a129
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#5004
to zaleži podľa okolnosti (vek, postava...) :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od Kokos27
#5042
Raz sa mi stalo ze u nas v krcme ma napadol jeden clovek,udrel ma pestou bez pricini tak som pouzil boxera z dovodu ze ten clovek mal 2 metre a minimalne 110kg a ja som mal 15 rokov a 65kg...skoncilo to tak ze mal natrhnute ucho rozbitu hlavu a lico na 6stichov...no a podal na mna trestne oznamenie a na sude som dostal pokutu 1000sk za porusenie spolunazivania alebo take nieco ale aj za neprimeranu obranu...ale jak som sa mal branit cloveku ktory je vicviceny vojak a dvakrat taky ako ja...tento stat smrdi.....
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5051
zakon rozlisuje iba krajnu nudzu a nutnu obranu , nie to kto a ako koho napadne ... cele pojebane slovensko je o nicom :a15

ju napriklad mozes strielat az ked teba niekto zastreli . nemozes strielat proti zbrani , kým on nevystreli , co je kurevsky postavene na hlavu . ale zase ziadna vynimka medzi slovenskými zakonmi :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5111
to je pekna blbost ... on ta bez priciny udrie a co si mal cakat kym ti da druhu?.. kks taka picovina az ma z toho hlava boli..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5129
aNs_ napísal:to je pekna blbost ... on ta bez priciny udrie a co si mal cakat kym ti da druhu?.. kks taka picovina az ma z toho hlava boli..
na slovensku je vsetko postavene na hlavu ... robil som sbs 5 rokov , takze tieto zakony ovladam dokonalo ... schvalne ked najdem ten zakon , ocvitujemho tu verejne
Užívateľov profilový obrázok
Od dct-pack
#8857
ludia viete co je zle na malom meste ? ze kazdy ta pozna a nikto nenapadne :D aj taký co ty rozpráva hluposti cez inych dojdes za nim a chalan vysraty zo zivota .. :D malomestský lifestyle :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Shadow
#28520
Zdravím vo spolok , chcem sa spýtať skúsených aké bojové umenie je podľa Vás najideálnejšie sa učiť pre ženu v rámci sebaobrany? Ďakujem za odpovede.
Shadow
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28521
Shadow napísal:
10 Mar 2019, 22:02
Zdravím vo spolok , chcem sa spýtať skúsených aké bojové umenie je podľa Vás najideálnejšie sa učiť pre ženu v rámci sebaobrany? Ďakujem za odpovede.
Shadow
Slzák a paralyzér :-)
podľa mňa je to jedno. Najlepšie výsledky dosiahne s kraw magou a klasickou sebeobranou. Ale použiť to v reálnom živote je zložité. Individuálne. Žena ťažko dosiahne výsledky ako chlap. Ale nakoniec lepšie ako nič.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]