Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6310
tak ked moze byt predtreningove preco nie tak sup sem vase oblebene jedlo po treningu (nemyslim tym protein ) xD

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6311
bezprostredne po treningu protein a nejaky banan a ked pridem domov tak klasika maso ryza ale je dobra aj celozrna bageta s džemom na rychle doplnenie uhlohydratov
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6317
maso ,ryza yop to aj ja popripade zemiaky ked uz nic ine... ale vacsinou maso ryza... a mam rad strasne polievky cize aj polievka
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6336
čo sa týka doplnkov tak moja najlepšie kombinácia ktorú som mal bola
ihned po tréning - gainer/glukoza + proťák
30-40min po tréningu - proťák
cca hodinu po tréningu prvé tuhé jedlo - B+S mäso + ryža
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6347
mello napísal:čo sa týka doplnkov tak moja najlepšie kombinácia ktorú som mal bola
ihned po tréning - gainer/glukoza + proťák
30-40min po tréningu - proťák
cca hodinu po tréningu prvé tuhé jedlo - B+S mäso + ryža
2x protak?...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6370
ihned po tréningu - bielkoviny + sacharidy (teda gainer alebo proťák + glukoza/maltodextrín)
40 min po tréningu - iba bielkoviny (proťák)
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6664
ja som cital, ze prvy by mal byt po treningu Potréninkový nápoj ,ale vela ludi robi chybu, ze zaradzuje pevnu stravu
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6672
iNv1s napísal:ja som cital, ze prvy by mal byt po treningu Potréninkový nápoj ,ale vela ludi robi chybu, ze zaradzuje pevnu stravu

samozrejme že prvý musí ísť nápoj - po tréningu hádam každá minúta hrá rolu a vstrebatelnosť nápoja je o dosť rýchlejšia ako jedlo
čiže tak nejak :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#9682
zistil som ale to uz skor ze protein staci tak hodinu po treningu...bezprostredne po treningu telo potrebuje naplnit vycerpane svaly glykogenom a na to sluzia sacharidy ktore vyvolaju rychlu inzulinovu odozvu..takze najlepsie je pouzit med alebo nejake ovocie...a do hodiny si dam protein aj s potreningovym jedlom vacsinou to je maso s ryzou alebo nejaka omeleta
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9695
Ale tu by ste mohli skor dat, ze ake jedlo a nie doplnky.

Takze otazka je AKE JEDLO PO TRENINGU?

takze banan? tvaroh? banan s tvarohom a orechami a glukozou (hroznovy cukor), alebo co? :a11
Od milankos512
#9710
FitPotreby.sk napísal:Ale tu by ste mohli skor dat, ze ake jedlo a nie doplnky.

Takze otazka je AKE JEDLO PO TRENINGU?

takze banan? tvaroh? banan s tvarohom a orechami a glukozou (hroznovy cukor), alebo co? :a11
po tréningu tvaroh určite nie kedže je to kazeínová bielkovina a trávi sa dlho ...určite nejaké rýchlejšie stráviteľné bielkoviny ...ja osobne jedávam po tréningu (po 45 minútach) tuniaka ...a k nemu ako kedy ..niekedy zelenina niekedy vajíčka varené ..ako mám chuť ...málokedy celozrnné pečivo ..to som si dovolil v objeme teraz už aj to len na desiatu :a11 alebo potom ak je to potreningové jedlo v rámci večere ako to je aj umňa ...tak by to malo byť niečo podobné ako obed ...akurát že umňa sa to nie ždy dá tak to riešim tým tuniakom vo vlastnej šťave samozrejme
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11360
Ja momentalne po treningu este v satni tresnem aminace pridem domov dam si 1-2 lyzicky medu pripadne ked su kavenky a do hodinky pevna strava ryza maso + protein bud s vodou alebo mliekom a primiesam dajme tomu jahody alebo banan do kokteilu alebo aj vajicko.
Od milankos512
#11361
vlastomenn napísal:Ja momentalne po treningu este v satni tresnem aminace pridem domov dam si 1-2 lyzicky medu pripadne ked su kavenky a do hodinky pevna strava ryza maso + protein bud s vodou alebo mliekom a primiesam dajme tomu jahody alebo banan do kokteilu alebo aj vajicko.
a čo v diete ??? či v tej potréningové jedlo nejak extra neriešiš ...predsa len po tréningu treba stále tie sachre či je objem či je rysovačka ..ale predsa ...máš v tom nejaký rozdiel keď si v objeme a rysovačke ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11366
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Ja momentalne po treningu este v satni tresnem aminace pridem domov dam si 1-2 lyzicky medu pripadne ked su kavenky a do hodinky pevna strava ryza maso + protein bud s vodou alebo mliekom a primiesam dajme tomu jahody alebo banan do kokteilu alebo aj vajicko.
a čo v diete ??? či v tej potréningové jedlo nejak extra neriešiš ...predsa len po tréningu treba stále tie sachre či je objem či je rysovačka ..ale predsa ...máš v tom nejaký rozdiel keď si v objeme a rysovačke ?
Ak myslis predsutaznu dietu tam ides bez tukov a samozrejme sacharidy su naminime ale to je individualne kto ako vyzera ako ma daleko do sutaze a kolko vazi.Predsutaznu dietu nezvladne kazdy a ty co to dokazu len male percento sa prezentuju na sutazi.Sacharidy su rozdelene na celi den tych par gramov posledne jedlo pred spanim len bielkoviny.Ale to je uz tema o inom.
Od milankos512
#11397
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Ja momentalne po treningu este v satni tresnem aminace pridem domov dam si 1-2 lyzicky medu pripadne ked su kavenky a do hodinky pevna strava ryza maso + protein bud s vodou alebo mliekom a primiesam dajme tomu jahody alebo banan do kokteilu alebo aj vajicko.
a čo v diete ??? či v tej potréningové jedlo nejak extra neriešiš ...predsa len po tréningu treba stále tie sachre či je objem či je rysovačka ..ale predsa ...máš v tom nejaký rozdiel keď si v objeme a rysovačke ?
Ak myslis predsutaznu dietu tam ides bez tukov a samozrejme sacharidy su naminime ale to je individualne kto ako vyzera ako ma daleko do sutaze a kolko vazi.Predsutaznu dietu nezvladne kazdy a ty co to dokazu len male percento sa prezentuju na sutazi.Sacharidy su rozdelene na celi den tych par gramov posledne jedlo pred spanim len bielkoviny.Ale to je uz tema o inom.
hej hej to je jasné že predsúťažná dieta je trošku iná káva skorej som myslel len taká dieta keď dietuješ pre seba ..pred letom alebo tak ....ja som teraz v diete tak po tréningu keď dojdem domov tak si dám banán a nejakú hodinku od konca posilky to pevné jedlo ..napríklad dnes to bol veľký plátok pangasiusa duseného na vode s jedným krúžkom čierneho chleba
Od milankos512
#11409
vlastomenn napísal:Mozes skusit aj sacharidove vlny.
no to je už konkrétny jedálniček .....chcel som ich skúsiť len nemám peniaze na to ..a naši tiež ..som chudobný študent :a11 a moja brigáda nepokryje skoro nič lebo makám za almužnú ...veď to tak vyzerá keď robíš pre rodinu :a17 .no a naši si nemôžu dovoliť pre mňa kupovať osobitne jedlo ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11412
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Mozes skusit aj sacharidove vlny.
no to je už konkrétny jedálniček .....chcel som ich skúsiť len nemám peniaze na to ..a naši tiež ..som chudobný študent :a11 a moja brigáda nepokryje skoro nič lebo makám za almužnú ...veď to tak vyzerá keď robíš pre rodinu :a17 .no a naši si nemôžu dovoliť pre mňa kupovať osobitne jedlo ...
Tento sport je strasne narocny finance clovek to pociti uz len ked to nechce robit na zavodnej urovni je to proste financne najnevdacnejsi sport na svete.Clovek da do toho vsetko a nedostane za to nic iba radost a dobri pocit ked to jedinca bavi. :a17
Od milankos512
#11415
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:Mozes skusit aj sacharidove vlny.
no to je už konkrétny jedálniček .....chcel som ich skúsiť len nemám peniaze na to ..a naši tiež ..som chudobný študent :a11 a moja brigáda nepokryje skoro nič lebo makám za almužnú ...veď to tak vyzerá keď robíš pre rodinu :a17 .no a naši si nemôžu dovoliť pre mňa kupovať osobitne jedlo ...
Tento sport je strasne narocny finance clovek to pociti uz len ked to nechce robit na zavodnej urovni je to proste financne najnevdacnejsi sport na svete.Clovek da do toho vsetko a nedostane za to nic iba radost a dobri pocit ked to jedinca bavi. :a17
jj to je pravda ..mňa tento šport napĺňa proste baví ma to ..baví ma všetko okolo toho a prispôsobujem tomu všetko ..len tie prachy nie a nie nájsť aspoň na tú stravu ....ale rodičia sa mi snažia vyhovieť ako sa len dá a ako je to možné takže aspoň niečo ... :a18
Užívateľov profilový obrázok
Od Majko
#13316
mello napísal:
iNv1s napísal:ja som cital, ze prvy by mal byt po treningu Potréninkový nápoj ,ale vela ludi robi chybu, ze zaradzuje pevnu stravu

samozrejme že prvý musí ísť nápoj - po tréningu hádam každá minúta hrá rolu a vstrebatelnosť nápoja je o dosť rýchlejšia ako jedlo
čiže tak nejak :a22
bresproztredne 15 min po treningu trba doplniť glykogen najednoduchšie riešenie aspoň matodextrín plus glukoza potom riešte bielkoviny
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]