Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4257
aNs_ napísal:adidasy kopačky....
mi chces povedat ze cvicis v kopackach? :a5[/quote]

xD to sa da v tom cvicit?:D xD musi sa stym dobre drepovat :a15 :a15

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4295
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:adidasy kopačky....
mi chces povedat ze cvicis v kopackach? :a5
xD to sa da v tom cvicit?:D xD musi sa stym dobre drepovat :a15 :a15[/quote]
taku kravinu som este nepocul prepac :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4341
iNv1s napísal:ani ja si predstav ,ze behas na stepery a mas kopacky:D
to je blbost ... este by si niekomu v posilke skocil na nohu by ti zuby preriedil xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6318
stare roztrhane kratasy s dierou na riti tricka mam 3 ktore striedam jedno je to cervene bsn co ma aj coleman to mam fakt rad a kanady :D :a40 :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#6322
papagiorgo napísal:
roman2910 napísal: a kanady :a40 :a10
ty cvicis v kanadach ? :a11

bol si na vojne ? :a11 bo keby nie , tak to pochopim :a11
ja som mal kamarata , ktorý vzdy cvicil naboso iba v ponozkach :a25 ale odkedy mu drbla cinka na nohu :a40 , do fitka nosí pracovne pagance s ocelovou spicou :a15 :a15 :a15

a ked uz pisem , napisem jednu pikosku . plne fitko ludi a zrazu cele fitko stichlo :a35 vosiel taký mladý malický 160 centakový chalan a sadol na lavicku ze ide bencovat . este ani nezobral cinku a porsonal ho hned vydrbal :a35 . on dosiel v plavkach ani tricko nemal oblecene :a11 . a ten trener co ho vydrbal povedal , ze kupalisko je nedaleko :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6325
týpek napísal: a ked uz pisem , napisem jednu pikosku . plne fitko ludi a zrazu cele fitko stichlo :a35 vosiel taký mladý malický 160 centakový chalan a sadol na lavicku ze ide bencovat . este ani nezobral cinku a porsonal ho hned vydrbal :a35 . on dosiel v plavkach ani tricko nemal oblecene :a11 . a ten trener co ho vydrbal povedal , ze kupalisko je nedaleko :a11
to uz musel byt riadny jeblino :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6350
papagiorgo napísal:
týpek napísal: a ked uz pisem , napisem jednu pikosku . plne fitko ludi a zrazu cele fitko stichlo :a35 vosiel taký mladý malický 160 centakový chalan a sadol na lavicku ze ide bencovat . este ani nezobral cinku a porsonal ho hned vydrbal :a35 . on dosiel v plavkach ani tricko nemal oblecene :a11 . a ten trener co ho vydrbal povedal , ze kupalisko je nedaleko :a11
to uz musel byt riadny jeblino :a11
take nieco zazit vo fitku tak by som uz ani cvicit nemohol ja by sm sa len smial :a5 :a5 :a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#7870
tak ja cvičím v papučiach, basketbalových gatiach vačšinou lebo som hrával basket a niake to triko bez rukávou....v tom sa cítim pohodlne :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7874
Jurkádium napísal:tak keď mi drbne na nohu závažie tak ma to možno prejde ale zatiaľ to je pohodlné :D
alebo sa posmyknes a drbnes na papulu :a11
Od milankos512
#7885
ja mám staré triko ktorému som odstrihol rukávi krátke gate tenisky ..to je všetko :a11 v posilke potrebujem voľné oblečenie a hlavne niečo čo dobre pije pot
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7886
ja jedine co nechapek na obleceni niektorých borcov , su obtiahnute rifle , ze sa ani pohnut nevedia , to fakt nechapem , ako moze tak niekto cvicit :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7891
papagiorgo napísal:ja jedine co nechapek na obleceni niektorých borcov , su obtiahnute rifle , ze sa ani pohnut nevedia , to fakt nechapem , ako moze tak niekto cvicit :a11
ja osobne som tak este necvicil ale najlepsie su krateke gate alebo nejake teplaky
Od milankos512
#7892
papagiorgo napísal:ja jedine co nechapek na obleceni niektorých borcov , su obtiahnute rifle , ze sa ani pohnut nevedia , to fakt nechapem , ako moze tak niekto cvicit :a11
tak to nechápem ani ja teda :a11 :a11 :a11 aj ked takých som ešte našťastie nevidel lebo by som asi pukol od smiechu ked by drepovali :a25 :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7893
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:ja jedine co nechapek na obleceni niektorých borcov , su obtiahnute rifle , ze sa ani pohnut nevedia , to fakt nechapem , ako moze tak niekto cvicit :a11
tak to nechápem ani ja teda :a11 :a11 :a11 aj ked takých som ešte našťastie nevidel lebo by som asi pukol od smiechu ked by drepovali :a25 :a25
ja som ich uz videl dost :a11 uz aj takých borcov v obtiahnutých riflach a navyse bez tricka :a11
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]