Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3212
mna by skôr zaujímal nejaký dobrý tréningový plán na výbušnosť a rýchlosť čo praktizujú kick-boxeri... Čo vy nato ? Je to niekto taký, čo to ovláda ?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3213
Frankey napísal:mna by skôr zaujímal nejaký dobrý tréningový plán na výbušnosť a rýchlosť čo praktizujú kick-boxeri... Čo vy nato ? Je to niekto taký, čo to ovláda ?
co sa chces stat bitkarom ??? :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3217
papagiorgo napísal:
Frankey napísal:mna by skôr zaujímal nejaký dobrý tréningový plán na výbušnosť a rýchlosť čo praktizujú kick-boxeri... Čo vy nato ? Je to niekto taký, čo to ovláda ?
co sa chces stat bitkarom ??? :a9
ak som už spomínal, začal som chodiť na krav maga ( od marca ) tak tomu musím prispôsobiť aj môj tréningový plán :a32
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3648
aNs_ napísal:krav maga to co je :a23
Krav Maga (ďalej len KM) v hebrejštine boj zblízka, je to oficiálny sebaobranný systém využívaný Izraelskými obrannými silami (IDF), Izraelskou políciou a bezpečnostnými službami. Myšlienkou KM je naučiť každého bez ohľadu na vek, pohlavie, telesnú konštrukciu a výkonnosť ubrániť sa proti rozmanitým druhom násilných útokov. Z dôvodu efektivity sa KM začala rozširovať do mnohých bezpečnostných zložiek sveta akými sú: francúzska GIGN, americká FBI, Rio de Janeiro Military Police a mnohé iné. Tento obranný systém bol zaradený do učebných osnov izraelských stredných škôl a jeho techniky sú prevádzané a nacvičované vo výchovných a vzdelávacích inštitúciách riadených Izraelským ministerstvom školstva. Samotný obranný systém je spracovaný pre využitie v troch oblastiach: v ozbrojených silách, v policajných zložkách, a v civilnej sfére.

Samotná KM vznikala v dobe keď nebolo možné tráviť hodiny a hodiny času trénovaním zložitých techník rôznych bojových systémov. Preto boli techniky uspôsobené, aby sa jednotlivci v čo najkratšom čase dostávali na vysoký stupeň v aplikácii obranných techník, ktoré vychádzali z prirodzených reakcií človeka. Systém neobsahuje žiadne kata a ani pravidlá, je prispôsobený na čo najrýchlejšiu likvidáciu protivníka.
KM učí kopať, udierať s dôrazom na vitálne miesta ako sú oči, hrtan, genitálie, kolená. Taktiež ponúka zdokonalené techniky proti neozbrojeným útokom ako sú úchopy, údery, seky a proti ozbrojeným útokom rôznymi zbraňami a to bodnými, sečnými a strelnými.

Neoddeliteľnou súčasťou systému KM je jej prepracovaný systém výcviku. Ten sa okrem vynikajúco spracovanej pedagogiky odlišuje od iných systémov aj cvičeniami, pri ktorých sa za pomoci navodzovania stresových situácii dostáva tréning na úroveň reálnej situácie, čo vo veľkej miere ovplyvňuje jednanie a myslenie každého jednotlivca. Daný jednotlivec si postupne uvedomuje chyby, ktoré daným stresom vznikajú, a ktoré by si na klasickom tréningu nikdy neuvedomil. Systém KM získal pre vysoké praktické využitie, realistickosť a pritom jednoduchosť veľké uznanie zo strany skúsených expertov na boj zblízka, ako aj od vojenských a policajných autorít. Je to moderný, jednoduchý, avšak efektívny a razantný systém sebaobrany.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]