Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#729
ja cvicim v trenirkach co som nechtiac ujebal ked som hraval futbal ale aj tak je to jedno kedze klub sa rozpadol a na tricku mi az tak moc nezalezi ake si obleciem
Užívateľov profilový obrázok
Od LapisakPetr
#762
Mám botky addidas, šusťákové kraťasy, adiddas černé tílko a prvních pár minut tréninku mikinu vod vietnamců :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#770
LapisakPetr napísal:Mám botky addidas, šusťákové kraťasy, adiddas černé tílko a prvních pár minut tréninku mikinu vod vietnamců :)
vietnamci - kvalita za rozumnu cenu :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od LapisakPetr
#787
starápáka napísal:
LapisakPetr napísal:Mám botky addidas, šusťákové kraťasy, adiddas černé tílko a prvních pár minut tréninku mikinu vod vietnamců :)
vietnamci - [blink]kvalita za rozumnu cenu[/blink] :mrgreen:
anóó :) mě se ale líbí jejich holky spíš ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#802
Ja mam jedno oblubene vytahane sive tricko(cinak) velkost XXL (a neprestanem cvicit dokym mi nebude uzke :mrgreen: ) a na nohaviciach ani tak nezalezi hlavne ze su volne a ze nebrania v pohybe nejake vytahane teplaky su v pohodke :mrgreen: a boty nemam nikdy obute chodim v slapkach a ked cvicim tak sa vyzujem :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#804
Marcell napísal: a boty nemam nikdy obute chodim v slapkach a ked cvicim tak sa vyzujem :mrgreen:
este ti asi nic nedrblo na nohu :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#811
starápáka napísal:
Marcell napísal: a boty nemam nikdy obute chodim v slapkach a ked cvicim tak sa vyzujem :mrgreen:
este ti asi nic nedrblo na nohu :mrgreen:
Drblo co by nie ale ved vies sa vravi "NO PAIN NO GAIN" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Žartujem :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#821
Ja cvicievam v kratasoch a vacsinou v tricku bez rukavou BioTech, ale ked je to v pracke tak si zoberiem nejake ine bavlnen tricko.
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#826
starápáka napísal:
Vinchenzo napísal: v tricku bez rukavou BioTech
co su to tvoji sponzori ? :mrgreen:
HEJ :lol: :lol: :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3064
Ked som zacinal cvicit chcel som nejake vzdy aby bolo proste obtiahnute a teraz cvicim v triku XXL a je mi dobre a nie boty ale slapky :a15 a mne este nic neje.... na nohu :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3102
ja ked som začínal tak som si kúpil nebbia nohavice bo som myslel že budem lepší v nich :D dlho som nosil krátke nohavice no teraz ako mám problémy s kolenami tak ich chcem mať v teple tak zase tepláky + nejaké tričko + stará mikina :a43 :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3119
aNs_ napísal:priliehave tricko potom sa citis väcsi? :a5 :a5 :a5
nie, ale lúbia sa mi moje prsiia :D mňam mňam, milujem ich :a5 :a2 :a13
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]