Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#8674
Rozhodol som sa, že začnem na sebe poriadne makať. Dufam, že to bude mať aj nejaký úspech.

Stav k 3.1.2010
Obvod hrude: 92cm
Obvod bicepsov: 29
Pas: 81
Krk? 39
Lýtka: 37,5
boky: 98

Váha: 70kg
Výška: 171cm


Stav k 4.2.2010
Obvod hrude: 94cm
Obvod bicepsov: 33
Pas: 82
Krk: 40
Lýtka: 38
boky: 97
stehno: 57

Váha: 72kg
Výška: 171cm











3.1.2011 - nohy, chrbát
4.1.2011 - hrudnik, triceps
7.1.2011 - hrudnik, biceps









Tréning 3.1.2011
Zameranie: nohy, chrbát

Nohy:
Hacken-drep: 4x10
Legpres: 4x10
Predkopávanie: 4x10
Zakopávanie v stoji: 4x10
Výpony v stoji: 4x10

Chrbát:
Sťahovanie kladky k hrudníku: 4x10
Sťahovanie kladky za hlavu: 4x10
Veslovanie na kladke v sede: 4x10
Záklony na stroji: 3x10


Tréning 4.1.2010
Zameranie: hrudnik, triceps

Hrudnik:
Tlaky s jednoručkami na rovnej lavici: 4x12
Tlaky s jednoručkami na šikmej lavici hlavou hore: 4x12
Rozpažovanie na rovnej lavici: 4x12
Rozpažovanie na šikmej lavici hlavou hore: 4x12

Triceps:
kliky na lavici: 4x 12
kickback: 2x10
tlak za hlavou s jednoručkou v sede: 2x10








Budem rád za každé rady, pripomienky, otázky. :)
Prílohy
2.jpg
2.jpg (18.5 KiB) 4677 zobrazení
1.jpg
1.jpg (18.68 KiB) 4677 zobrazení
Naposledy upravil/-a vladis v 04 Feb 2011, 22:32, upravené celkom 7 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8675
vladis napísal:Rozhodol som sa, že začnem na sebe poriadne makať. Dufam, že to bude mať aj nejaký úspech.

Stav k 3.1.2010
Obvod hrude:
Obvod bicepsov:
Váha: 70kg
Výška: 171cm


Tréning 3.1.2010
Zameranie: nohy, chrbát

Nohy:
Hacken-drep: 4x10
Legpres: 4x10
Predkopávanie: 4x10
Zakopávanie v stoji: 4x10
Výpony v stoji: 4x10

Chrbát:
Sťahovanie kladky k hrudníku: 4x10
Sťahovanie kladky za hlavu: 4x10
Veslovanie na kladke v sede: 4x10
Záklony na stroji: 3x10

Budem rád za každé rady, pripomienky, otázky. :)

od toho sme tu , budeme sa snazit poradit :a13

blog je hlavne pre teba abny si videl po case svoje pokroky a vedel si si spatne kontrolovat , hlavne si ho treba zapisovat pravidelne , aby si si pohol prelistovat , ako so na tom bol polroka dozadu ...

drzíme palce :a10 samozrejme si mozes dat fotky do galerie a priebezne pridavat , aby si videl svoje pokroky :a27 :a27
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#8703
ano .. fotku tiez chcem dat ... do konca tyzdna dam aj foto :)
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#8814
7.1.2010
Hrudník:
Tlaky na rovnej lavici: 4x10
Tlaky na šikmej lavici hlavou hore: 4x10
Tlaky na šikmej lavici hlavou dole: 4x10
Rozpažovanie na rovnej lavici: 4x10

Biceps: 3 cviky 4x10
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#8935
takze ... tlakujem so 60kg ... co myslite ... vzhladom na vahu (70kg), vysku(170) a foto :) ...od zaciatku januara cvicim kazdy 2. den
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8936
vladis napísal:takze ... tlakujem so 60kg ... co myslite ... vzhladom na vahu (70kg), vysku(170) a foto :) ...od zaciatku januara cvicim kazdy 2. den
to mas dost dobre na tvoju vahu. len pravidelne a poctivo cvic a onedlho budes davat viac ako sam vazis :a21 ja som zacinal s 50kg a teraz uz s 80 davam, tlaky idu rychlo hore
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#8994
dnes som si povedal ze reku skusim pomerat hrudnik .... meral som 3.1 ... teraz je 20.1. ,,, a ziadna zmena :a17 :a17 tak mozno ze priskoro ale aspon pol centimetra to mohlo ist hore :(
a potom som zmeral este biceps ... +3cm ... ale to asi zato ze to bolo hodinu po treningu na biceps :DDDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8999
vladis napísal:dnes som si povedal ze reku skusim pomerat hrudnik .... meral som 3.1 ... teraz je 20.1. ,,, a ziadna zmena :a17 :a17 tak mozno ze priskoro ale aspon pol centimetra to mohlo ist hore :(
a potom som zmeral este biceps ... +3cm ... ale to asi zato ze to bolo hodinu po treningu na biceps :DDDDD
za 17 dni chces nieco ? tak to sa nacakas... a ak ti narastol biceps o 3cm za taky kratky cas tak si dieta genetiky :) ... nehovor mi ze hodinu po treningu si mal este spumpovany biceps
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#9001
mozno bola nejaka ta odchylka pri prvom merani :D ... ale tak nevies za kolko priblizne mozem cakat nejaku zmenu hrudnika? :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9007
vladis napísal:mozno bola nejaka ta odchylka pri prvom merani :D ... ale tak nevies za kolko priblizne mozem cakat nejaku zmenu hrudnika? :)
rozhodne nie po 14 dnoch :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9008
papagiorgo napísal:
vladis napísal:mozno bola nejaka ta odchylka pri prvom merani :D ... ale tak nevies za kolko priblizne mozem cakat nejaku zmenu hrudnika? :)
rozhodne nie po 14 dnoch :a22
a rozhodne je to individualne ... makaj vysledyk sa dostavia...
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#9072
co vravite na dvojfazovy trening ? ... napriklad rano : chrbat, nohy, ramena ... a vecer hrudnik a triceps
Užívateľov profilový obrázok
Od Kubajs
#9073
a potom 3 dni pauza ? no neviem podľa mňa to nevydržíš a rýchlo sa pretrénuješ ..
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9075
vladis napísal:co vravite na dvojfazovy trening ? ... napriklad rano : chrbat, nohy, ramena ... a vecer hrudnik a triceps
myslim ze by si to len tazko zvladal. urcite sa to zvladnut da, ale ked das rano ramena tak vecer uz nebudes poriadne vladat hrudnik a o tricepse uz ani nehovorim.
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#9077
nj ... ale nie tak ze 3 dni pauza ... ale tak dvojfazovy trening raz do tyzdna .. a potom uz normalne ... a mozno 1 den pauza
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9094
vladis napísal:nj ... ale nie tak ze 3 dni pauza ... ale tak dvojfazovy trening raz do tyzdna .. a potom uz normalne ... a mozno 1 den pauza
a aký efekt myslis ze to bude mat ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Kubajs
#9099
Efekt to bude mať asi taký že budeš sklamaný a to dosť .. lebo sa hneď pretrénuješ a stále to budeš robiť s pocitom že dávaš do toho všetko robíš hardcore tréningy a nerastieš ,, Niekedy je menej viac ..
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#9146
takze prve meranie po mesiaci (v uvodnom prispevku) :) ... tak ... aspon trochu som narastol :P
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#9556
no ... ja nejak zmenu nevidim ... co vy? ... asi treba viac cvicit... pribral som sice nejakych 6kg ale nejak na foto nevidim roziel
Prílohy
Snímka0359.jpg
12.3.2011
Snímka0359.jpg (49.6 KiB) 4552 zobrazení
Snímka0356.jpg
12.3.2011
Snímka0356.jpg (48.93 KiB) 4552 zobrazení
2.jpg
zaciatok roka
2.jpg (18.5 KiB) 4553 zobrazení
1.jpg
začiatok roka
1.jpg (18.68 KiB) 4553 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9557
vladis napísal:no ... ja nejak zmenu nevidim ... co vy? ... asi treba viac cvicit... pribral som sice nejakych 6kg ale nejak na foto nevidim roziel
možno skús zmeniť tréning...a po troch mesiach nečakaj do vie čo...možno moc nevidno zmenu ale určite si aspoň zpevnel :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9558
vladis napísal:takze prve meranie po mesiaci (v uvodnom prispevku) :) ... tak ... aspon trochu som narastol :P
Bodybuilding je "beh na dlhu trat" takze asi tolko...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9569
vladis napísal:no ... ja nejak zmenu nevidim ... co vy? ... asi treba viac cvicit... pribral som sice nejakych 6kg ale nejak na foto nevidim roziel
fotky niekedy dost klamu, treba vediet aj spravne nafotit, hra svetla a tienov spravia svoje, neboj sa nieje to zle, ked si isiel hore 6kg, tak si myslim, ze to je super :a22
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]