Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8693
Aké by mali byť optimálne miery mierne pokročilého cvičenca? :a4 mám 79 101, biceps 37 :)
Ani neviem či je to zlé alebo dobré a ako ste na tom vy? Nevedel som kde zaradiť túto tému tak su ju dal sem dúfam že nebude vadiť...;)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8705
hrudnik 114
pas 90
biceps 39
nohy zmeram ked mi zhrubnu
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8709
nooo....fasa...mam co robit...:D a stehna sa tiez meraju?...meram meram...:D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8710
wiktor00 napísal:nooo....fasa...mam co robit...:D a stehna sa tiez meraju?...meram meram...:D
zmerat si mozes vsetko :a11 aj to co mas medzi stehnami :a11 :a11 :a11 či ?
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8716
papagiorgo napísal:
wiktor00 napísal:nooo....fasa...mam co robit...:D a stehna sa tiez meraju?...meram meram...:D
zmerat si mozes vsetko :a11 aj to co mas medzi stehnami :a11 :a11 :a11 či ?
:a40 co ti mam na toto odpisat?... :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8719
papagiorgo napísal:
wiktor00 napísal:nooo....fasa...mam co robit...:D a stehna sa tiez meraju?...meram meram...:D
zmerat si mozes vsetko :a11 aj to co mas medzi stehnami :a11 :a11 :a11 či ?
ako boss by si nam mal ist prikladom a odmerat prvy ked uz to chces :a9
inak este ma ani nenapadlo sa cely zmerat. ked sa uzdravim tak sa zmeram po treningu. sam som zvedavy
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8727
tak mam odmerane:
hrudnik: 111
pas: 95 (na tomto musim najviac popracovat :a17 )
biceps: 41
stehno: 61,5
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8733
whoo napísal:tak mam odmerane:
hrudnik: 111
pas: 95 (na tomto musim najviac popracovat :a17 )
biceps: 41
stehno: 61,5
ja som normalne chudy oproti vam... :a9 na pase...aj tak...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8740
wiktor00 napísal:
whoo napísal:tak mam odmerane:
hrudnik: 111
pas: 95 (na tomto musim najviac popracovat :a17 )
biceps: 41
stehno: 61,5
ja som normalne chudy oproti vam... :a9 na pase...aj tak...
musis byt trpezlivy, podla mna to vobec nieje podstatne v tomto stadiu ci mas o centimeter viac alebo menej
skor by som sa zameral na hmotnost celkovo na zaciatok a snaz sa nabrat vahu, nie obvod bicepsu alebo hrudnika a pri tom priberani sa snaz pribrat co najviac hmoty a nie tuku
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8753
presne tak nieje sa kam ponahlat. treba poctivo makat na sebe a vela jest potom sa vysledky ukazu zarucene :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8755
wiktor00 napísal:
papagiorgo napísal:
wiktor00 napísal:nooo....fasa...mam co robit...:D a stehna sa tiez meraju?...meram meram...:D
zmerat si mozes vsetko :a11 aj to co mas medzi stehnami :a11 :a11 :a11 či ?
:a40 co ti mam na toto odpisat?... :a13
ved aka otazka taka odpoved :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8758
whoo napísal:presne tak nieje sa kam ponahlat. treba poctivo makat na sebe a vela jest potom sa vysledky ukazu zarucene :)
musis byt trpezlivy, podla mna to vobec nieje podstatne v tomto stadiu ci mas o centimeter viac alebo menej
skor by som sa zameral na hmotnost celkovo na zaciatok a snaz sa nabrat vahu, nie obvod bicepsu alebo hrudnika a pri tom priberani sa snaz pribrat co najviac hmoty a nie tuku
:a32 som trpezlivý...od tejto chvíle... :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8775
wiktor00 napísal:
whoo napísal:presne tak nieje sa kam ponahlat. treba poctivo makat na sebe a vela jest potom sa vysledky ukazu zarucene :)
musis byt trpezlivy, podla mna to vobec nieje podstatne v tomto stadiu ci mas o centimeter viac alebo menej
skor by som sa zameral na hmotnost celkovo na zaciatok a snaz sa nabrat vahu, nie obvod bicepsu alebo hrudnika a pri tom priberani sa snaz pribrat co najviac hmoty a nie tuku
:a32 som trpezlivý...od tejto chvíle... :a11 :a11
tak, tak
najprv vela papaj, potom vela papaj, zase sa este napapaj a potom si trocha zacvic :a11
a za chvilu budes jak medved :a63
a nezabudni pisat, vela pisat, lebo niektory ludia sa boja napisat, vsetci by len citali :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8782
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:
whoo napísal:presne tak nieje sa kam ponahlat. treba poctivo makat na sebe a vela jest potom sa vysledky ukazu zarucene :)
musis byt trpezlivy, podla mna to vobec nieje podstatne v tomto stadiu ci mas o centimeter viac alebo menej
skor by som sa zameral na hmotnost celkovo na zaciatok a snaz sa nabrat vahu, nie obvod bicepsu alebo hrudnika a pri tom priberani sa snaz pribrat co najviac hmoty a nie tuku
:a32 som trpezlivý...od tejto chvíle... :a11 :a11
tak, tak
najprv vela papaj, potom vela papaj, zase sa este napapaj a potom si trocha zacvic :a11
a za chvilu budes jak medved :a63
a nezabudni pisat, vela pisat, lebo niektory ludia sa boja napisat, vsetci by len citali :a11

:a46 jasne beriem ta za :a105 :a98 :a101 :a108 :a101 a idem jesť...a ja sa nebojím písať...len mi to tam v inej téme prišlo také že sa pítam na jedno a dobre a potom hneĎ dalšie... :a146
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9208
whoo napísal:pas: 95 (na tomto musim najviac popracovat :a17 )
Juchuuu dnes som odmeral pas a miera 92-93! a to som brucho totalne flakal :a11 este zhodit tie 2-3cm a budem spokojny jak blcha
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9209
whoo napísal:
whoo napísal:pas: 95 (na tomto musim najviac popracovat :a17 )
Juchuuu dnes som odmeral pas a miera 92-93! a to som brucho totalne flakal :a11 este zhodit tie 2-3cm a budem spokojny jak blcha
gratulujem
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]