Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: V tomto fóre je dovolené zakladať témy iba adminovi fóra a sponzorovi FITPOTREBY.SK !!! komentáre môžete pridávať všetci ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8699
mello napísal:nič moc

niektoré veci celkom fajn no cený vôbec nie :a11
OK dik za postreh
mam trosku viac informacii o tejto znacke
ceny su vyssie, pretoze je to skutocne kvalita ako som sa docital, takze tricko znesie aj viac ako dve prania :a11 a nestrati pritom farbu, tvar a nerozpadne sa

Takze Tvoj zaver je ze by si si to nekupil?
Od milankos512
#8715
asi by som sa priklonil k mellovi niesu škaredé ..niektoré celkom fajn ale zase pre človeka ktorý maká kondične a nieje nejaké hovädo by nejaké tričko big powerlifting alebo niečo podobné asi vyznelo troška smiešne :a11 ...a ceny niesú až také strašné oproti niektorým ostatným takýmto gym značkám alebo ako by som ich nazval :a11 ...ale myslím že by mohli byť nižšie pri niektorých veciach ...napríklad za tie čiapky pýtajú skoro rovnakú cenu ako za tričko ...čo si myslím že je dosť blbé ...ale cenovo to nieje až také strašné ak je tá látka fakt kvalita
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#8741
súhlasím s názorom, že na takých čo niesu jak buldozér by niektoré vyzneli smiešne :a15 ale časom dorastieme možno.....dúfam :a41
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8743
Jurkádium napísal:súhlasím s názorom, že na takých čo niesu jak buldozér by niektoré vyzneli smiešne :a15 ale časom dorastieme možno.....dúfam :a41
to kvoli tym napisom na tych trickach, ze?
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#8752
FitPotreby.sk napísal:
Jurkádium napísal:súhlasím s názorom, že na takých čo niesu jak buldozér by niektoré vyzneli smiešne :a15 ale časom dorastieme možno.....dúfam :a41
to kvoli tym napisom na tych trickach, ze?
hej hej koli tomu :a21 napríklad ak by som došel v tom tričku s nápisom MONSTA cez celý chrbát :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8754
celkom pekne handry su to, niektore by som veru aj kupil, ale jedine z tej americkej stranky. ked si porovnas ceny na tej ceskej a americkej tak to je iny rozdiel. postovne z ameriky nie je dnes uz taka hrozna suma. a co sa tika tych napisov tak naozaj by to vyzeralo divne, ale iba tie co mali napisi po celej sirke chrbata. ostatne by boli myslim v pohode.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8757
To su klasicke tricka pre velkych chlapov... keby som toto videl na nejakom 70kg tak by som sa docela zasmial ale ked to ma nasebe take hovado tak to vyzera velmi dore
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8760
whoo napísal:celkom pekne handry su to, niektore by som veru aj kupil, ale jedine z tej americkej stranky. ked si porovnas ceny na tej ceskej a americkej tak to je iny rozdiel. postovne z ameriky nie je dnes uz taka hrozna suma. a co sa tika tych napisov tak naozaj by to vyzeralo divne, ale iba tie co mali napisi po celej sirke chrbata. ostatne by boli myslim v pohode.
cakal som, ze si niekto vsimne rozdiel cien
tak som to preveril a preratal, ak by si si objednal priamo z ameriky (je tam ta moznost) tak za dorucenie cez UPS si uctuju 119,57 USD
takze si myslim, ze to je blbost, ak neobjednavas cely karton triciek doprava do SR by vysla 90,-EUR
ale cenovy rozdiel triciek je fakt velky na americkej stranke je v prepocte tricko za cca 13,-Eur na ceskej to iste tricko za 24,-Eur
samozrejme treba ale zohladnit to, ze sa to sem posiela z ameriky, co su naklady navyse a nie male, potom inu obchodnu legislativu, ine zakony, dane, colne poplatky a pod.
preto ten cenovy rozdiel

lenze ak porovnam ceny inej rovnako zameranej znacky GASP, tak to su este len palky
Užívateľov profilový obrázok
Od monstastyle
#8762
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:celkom pekne handry su to, niektore by som veru aj kupil, ale jedine z tej americkej stranky. ked si porovnas ceny na tej ceskej a americkej tak to je iny rozdiel. postovne z ameriky nie je dnes uz taka hrozna suma. a co sa tika tych napisov tak naozaj by to vyzeralo divne, ale iba tie co mali napisi po celej sirke chrbata. ostatne by boli myslim v pohode.
cakal som, ze si niekto vsimne rozdiel cien
tak som to preveril a preratal, ak by si si objednal priamo z ameriky (je tam ta moznost) tak za dorucenie cez UPS si uctuju 119,57 USD
takze si myslim, ze to je blbost, ak neobjednavas cely karton triciek doprava do SR by vysla 90,-EUR
ale cenovy rozdiel triciek je fakt velky na americkej stranke je v prepocte tricko za cca 13,-Eur na ceskej to iste tricko za 24,-Eur
samozrejme treba ale zohladnit to, ze sa to sem posiela z ameriky, co su naklady navyse a nie male, potom inu obchodnu legislativu, ine zakony, dane, colne poplatky a pod.
preto ten cenovy rozdiel

lenze ak porovnam ceny inej rovnako zameranej znacky GASP, tak to su este len palky
Pro porovnání ceny na slovenských stránkách GASPu
http://www.gasp.sk/Shop/Category/tricka

porovnejte sami
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#8764
tricka maju pekne to by som si urcite vybral ale nemaju nejake teplaky alebo rifle? lebo napriklad u mna je to tazke vybrat si oblecenie konkretne nohavice v normalnom obchode preto som stale nosil teplaky...ale odkedy lp limits zacali vyrabat rifle tak si ich kupujem a su perfektne
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8765
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:celkom pekne handry su to, niektore by som veru aj kupil, ale jedine z tej americkej stranky. ked si porovnas ceny na tej ceskej a americkej tak to je iny rozdiel. postovne z ameriky nie je dnes uz taka hrozna suma. a co sa tika tych napisov tak naozaj by to vyzeralo divne, ale iba tie co mali napisi po celej sirke chrbata. ostatne by boli myslim v pohode.
cakal som, ze si niekto vsimne rozdiel cien
tak som to preveril a preratal, ak by si si objednal priamo z ameriky (je tam ta moznost) tak za dorucenie cez UPS si uctuju 119,57 USD
takze si myslim, ze to je blbost, ak neobjednavas cely karton triciek doprava do SR by vysla 90,-EUR
ale cenovy rozdiel triciek je fakt velky na americkej stranke je v prepocte tricko za cca 13,-Eur na ceskej to iste tricko za 24,-Eur
samozrejme treba ale zohladnit to, ze sa to sem posiela z ameriky, co su naklady navyse a nie male, potom inu obchodnu legislativu, ine zakony, dane, colne poplatky a pod.
preto ten cenovy rozdiel

lenze ak porovnam ceny inej rovnako zameranej znacky GASP, tak to su este len palky
keby mali tovaren aj niekde v europe by bolo lepsie, ale asi nemaju kedze tam je taky rozdiel cien. ale ked som pozeral europske znacky tak boli este drahsie vacsinou. fakt neviem co moze byt na tych handrach take drahe...
Od milankos512
#8807
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:celkom pekne handry su to, niektore by som veru aj kupil, ale jedine z tej americkej stranky. ked si porovnas ceny na tej ceskej a americkej tak to je iny rozdiel. postovne z ameriky nie je dnes uz taka hrozna suma. a co sa tika tych napisov tak naozaj by to vyzeralo divne, ale iba tie co mali napisi po celej sirke chrbata. ostatne by boli myslim v pohode.
cakal som, ze si niekto vsimne rozdiel cien
tak som to preveril a preratal, ak by si si objednal priamo z ameriky (je tam ta moznost) tak za dorucenie cez UPS si uctuju 119,57 USD
takze si myslim, ze to je blbost, ak neobjednavas cely karton triciek doprava do SR by vysla 90,-EUR
ale cenovy rozdiel triciek je fakt velky na americkej stranke je v prepocte tricko za cca 13,-Eur na ceskej to iste tricko za 24,-Eur
samozrejme treba ale zohladnit to, ze sa to sem posiela z ameriky, co su naklady navyse a nie male, potom inu obchodnu legislativu, ine zakony, dane, colne poplatky a pod.
preto ten cenovy rozdiel

lenze ak porovnam ceny inej rovnako zameranej znacky GASP, tak to su este len palky
keby mali tovaren aj niekde v europe by bolo lepsie, ale asi nemaju kedze tam je taky rozdiel cien. ale ked som pozeral europske znacky tak boli este drahsie vacsinou. fakt neviem co moze byt na tych handrach take drahe...
na tých handrách su drahý lne tý ktorý im robia reklamu :a11 :a11 výrobná cena takého trička sa môže pohybovať okolo 10€ možno som povedal málo možno aj veľa ...ja tiež robím nejaké tričká ale samozrejme sa to nedá porovnať s týmito pretože tie moje su z čistej bavlny ale na tomto oblečení sa nehorázne zarába ...keby si do dáš sám vyrobiť tak by si zaplatil o polovicu menej možno ...oni za to platia ešte menej lebo sa im zarátava množstevná zľava ked to dávajú vyrábať vo veľkom
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#18176
velmi krasne niektore tricka asi aj objedname daco :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20235
mne sa veľmi páčia tie tričká aj ceny som už videl vyššie ale viem si ich predstaviť na Colemanovi a nie na mne :a15 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Vetilka
#28930
Nevím, jestli jsou tu nějaké ženy, ale zeptám se. Líbí se mi na miorio.cz klasické sportovní legíny a tričko. Jakou sportovní podprsenku zvolit? Spíš jaká je pohodlnější? Díky
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]