Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8776
serus borci nevedeli by ste mi poradiť ako by som mohol zväčšiť chrbat (plachty)do tvaru V...lebo vyzeram na tom dosť biedne hoci cvičim už dlhžší čas ...asi by som potreboval k tomu nejake doplnky, lebo na čisto by som sa trapil raz tolko vaha 77 vyška 183 vek 19

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8777
sali991 napísal:serus borci nevedeli by ste mi poradiť ako by som mohol zväčšiť chrbat (plachty)do tvaru V...lebo vyzeram na tom dosť biedne hoci cvičim už dlhžší čas ...asi by som potreboval k tomu nejake doplnky, lebo na čisto by som sa trapil raz tolko vaha 77 vyška 183 vek 19
no do tvaru V to tazko sa hodnoti, zalezi aku mas stavbu tela a zalezi aj na genetike a upnuti svalov... myslim ze na latizmy je dobra hradza a pritahy VC v predklone.... doplnok ked chces si kup nejaky proteín
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8778
pritahy v predklone robim pravidelne ale nič nezaberaju s hrazdou to vyskušam ....mam už objednany protein ,creatin monohydrat a NO...pred tym som už mal dve gajnere ale velmi mi nepomohli dufam že protak pomože
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8780
sali991 napísal:pritahy v predklone robim pravidelne ale nič nezaberaju s hrazdou to vyskušam ....mam už objednany protein ,creatin monohydrat a NO...pred tym som už mal dve gajnere ale velmi mi nepomohli dufam že protak pomože
kazdy gainer a protein by mal pomoct ak mas dobru stravu, predsa len su to len bielkoviny a sacharidy, ktorymi doplnas stravu, ... cviky sa snaz robit hlavne technicky spravne, na vahy kasli
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8781
na vahe som z nich išiel hore ale to bolo asi všetko na chrbate ,rukach ,prsiach nebolo nič vidno ...viem že jeden gajner mi nepomože ale už ma to štve cvičim jak taky debil a nič nevidno k tomu ešte mame na intaku taku šolavu posilku čo v nej nič nieje ani ta hrazda dokonca tak neviem ako to spravim
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8783
sali991 napísal:na vahe som z nich išiel hore ale to bolo asi všetko na chrbate ,rukach ,prsiach nebolo nič vidno ...viem že jeden gajner mi nepomože ale už ma to štve cvičim jak taky debil a nič nevidno k tomu ešte mame na intaku taku šolavu posilku čo v nej nič nieje ani ta hrazda dokonca tak neviem ako to spravim
:)) dali my radu nech budem trpezlivý...bol som ale teraz som ešte viac...radím aj tebe trpezlivosť...kedže si na internáte asi nemáš dobrú stravu...doplnky ti nepomôžu keď nemáš dobrú stravu...možno áno ale predsa...strava je základ...dopraj si spánok min. 8 hodin...a posilňovna?...nemusí byť plná strojov...mňe sa chrbát do V formoval hneď...čo som spokojný...a na chrbát dávam príťahy VČ v predklone úzky úchop podhmatom potom sťahovanie hornej kladky z hora tiež úzky úchop podhmatom 2 série a ďalšie 2 série nadhmatom...riadne upnem chrbát...hneď si dám sťahovanie hornej kladky v sede za chrbát mrtvák a tak to robím odkedy cvičím a som spokojný... :a11
a v posilke sa hlavne sústreď na cvičenie mne to výrazne pomohlo...už nechodím s kamošmi ale radšej sám sústredím sa iba na cviky a nezakecám sa...a keď tam si tak sa sústreď na kažý cvik a na každé jedno opakovanie...riadne upni sval ktorý cvičíš a pôjdeš výrazne hore...:)
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8787
prave trpezlivost je moja slaba vlastnost :a40 na intaku to je velmi slabe zo stravou musim to prežiť už len posledny rok a letim preč ...ale tam skoro nič nieje jedna kladka aj to si nakladam všetko a aj tak mam stale malo už aj lanko sa nam podarilo potrhať :a15 tie cviky na kladkostroji robievam ale malo zavažia čiže mi nič nezaberaju mrtvy tah nerobim vyskušam či dajake budu z neho vysledky :a28

na intaku mame pravidla že do posilky ma sameho nepustia takže nas tam je plno a za cvikmi čakam to je asi moj problem prečo nerastiem :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8794
sali991 napísal:prave trpezlivost je moja slaba vlastnost :a40 na intaku to je velmi slabe zo stravou musim to prežiť už len posledny rok a letim preč ...ale tam skoro nič nieje jedna kladka aj to si nakladam všetko a aj tak mam stale malo už aj lanko sa nam podarilo potrhať :a15 tie cviky na kladkostroji robievam ale malo zavažia čiže mi nič nezaberaju mrtvy tah nerobim vyskušam či dajake budu z neho vysledky :a28

na intaku mame pravidla že do posilky ma sameho nepustia takže nas tam je plno a za cvikmi čakam to je asi moj problem prečo nerastiem :a8
ale stavím sa že máte vychádzky...tak si choď do mesta do nejakej posilky...:D keď máš na doplnky máš aj na vstupné do posilky..zaplatíš na mesiac a máš to lacnejšie...:D
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8796
jasne že mame len mne sa nechce chodiť zase samemu každy lenivy na intaku nikomu sa nechce :a37 a ešte ked dojdem do posilke všetci na teba zizaju kto to vlastne prišiel :a39
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8810
sali991 napísal:jasne že mame len mne sa nechce chodiť zase samemu každy lenivy na intaku nikomu sa nechce :a37 a ešte ked dojdem do posilke všetci na teba zizaju kto to vlastne prišiel :a39
:D neboj..to poznam...ale po case budu pozerat ze jaka korba... :a60 len...musis makat... :a80
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8811
na čisto tak skoro korba nebudem :a59 a ten protein mi k tom velmi asi nepomože ty niečo tiež berieš vedel by si mi poradiť v tom :a78
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8813
sali991 napísal:na čisto tak skoro korba nebudem :a59 a ten protein mi k tom velmi asi nepomože ty niečo tiež berieš vedel by si mi poradiť v tom :a78
:a11 :a11 ja?...beriem asi tyzden a daco BCAA.. :a21 .a svaly nemas s doplnkou... :a11 v tom ti asi velmi dobre neporadim chod do temy suplementy a tam si o tom precitaj alebo zaloz temu a popitaj sa.. :a1 ...pocuj...korba mozes byt aj bez doplnkou mam kamaratov ktory neviem preco nechcu doplnky ale su to fakt ze korby.. :a59 ...strava spanok tvrdy a podctivy trening su to podctivy makaci...vela citaj na internete a vela sa pitaj tich co maju odcvicene a zacni to cvicenie brat trocha vaznejsie a nie len tak ze chcem svaly... :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8815
ja by som to chcel tiež skusiť bez tych doplnkov ale nemam na to postavenu stravu to je moj problem :a11 a ty nič si nebral okrem BCCA ?....žiadny gajner ani protein ?
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8818
sali991 napísal:ja by som to chcel tiež skusiť bez tych doplnkov ale nemam na to postavenu stravu to je moj problem :a11 a ty nič si nebral okrem BCCA ?....žiadny gajner ani protein ?
nie... :a37 ved ti vravim ze svaly sa daju urobit aj bez doplnkou..:D teraz idem kupit kreatin, protein co som vyhral a dalsie bcaa a asi k tomu maltodextrin... :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8819
ked maš dobru genetiku tak ti ani velmi cvičit netreba ja ten pripad akurat niesom :a28 potom daj vediet či zabaralo niečo z toho :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8820
sali991 napísal:ked maš dobru genetiku tak ti ani velmi cvičit netreba ja ten pripad akurat niesom :a28 potom daj vediet či zabaralo niečo z toho :a8
tha genetika genetika...aj ty môžeš mať svaly len treba cvičiť.. :a79 a nekecaja chod do posilky... :a9 :a9 :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8821
mal by som ist dneska akurat mam nohy ramena a brucho ty si už bol ? :a50
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8823
sali991 napísal:mal by som ist dneska akurat mam nohy ramena a brucho ty si už bol ? :a50
aj ja mám dnes toto...+ trapézy brucho som mal včera...a idem o tretej...:D
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8826
ja musim ist trošku skor lebo je tam taka sprosta trenerka ktora chce byť sama počul si už niečo take :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8829
sali991 napísal:ja musim ist trošku skor lebo je tam taka sprosta trenerka ktora chce byť sama počul si už niečo take :a5
sa tam dakde robi na tich cinkach... :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8830
wiktor00 napísal:
sali991 napísal:ja musim ist trošku skor lebo je tam taka sprosta trenerka ktora chce byť sama počul si už niečo take :a5
sa tam dakde robi na tich cinkach... :a16
:a202 drzte sa temy...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8831
presne tak drzte sa temy, aNs_ je tu policajt tak pozor :a15
ja na chrbat dost cvicim stahovanie hornej kladky (ci uz na prsia alebo za hlavu) + pritahy spodnej kladky k hrudi a tu neustale menim "drziaky" mame tam tusim 3-4 takze menim uchopy (mne to vyhovuje viac ako pritahy VC v predklone). chrbat sa uz tvaruje do V pomaly ale isto tak myslim ze tieto cviky vyradovat nebudem.
Užívateľov profilový obrázok
Od sali991
#8838
diky WHOO za upozornenie budem si už davať pozor :a16 ja už rok stale cvičim tie iste cviky aj v tom istom porad nemal by som ich pomeniť trošku ? :a49
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8839
sali991 napísal:diky WHOO za upozornenie budem si už davať pozor :a16 ja už rok stale cvičim tie iste cviky aj v tom istom porad nemal by som ich pomeniť trošku ? :a49
jj mohol by si mozno aj stagnujes...ono dakedy staci ked zmenis aj poradie... :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#8842
sali991 napísal:diky WHOO za upozornenie budem si už davať pozor :a16 ja už rok stale cvičim tie iste cviky aj v tom istom porad nemal by som ich pomeniť trošku ? :a49
cviky by si mal obmienať každé 4 týždne ak sa dá....keď ne tak aspoň to poradie meniť
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]