Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4959
Najlepšia obrana je útok, plati to na 100 %, ked ide do husteho, su dva tipy ľudi, tí čo sa vedia biť :a34 a, tí čo vedia utekať :a154

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4977
Power napísal:Najlepšia obrana je útok, plati to na 100 %, ked ide do husteho, su dva tipy ľudi, tí čo sa vedia biť :a34 a, tí čo vedia utekať :a154
ty si ktory z nich??:DDD
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4994
ja viem oboje, ale ešte som nikdy neutekal :a132 ja utekam iba pred mestkačmi
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4997
Power napísal:ja viem oboje, ale ešte som nikdy neutekal :a132 ja utekam iba pred mestkačmi
a pred revizorom nie?:DD :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4998
aNs_ napísal:
Power napísal:ja viem oboje, ale ešte som nikdy neutekal :a132 ja utekam iba pred mestkačmi
a pred revizorom nie?:DD :a25
pred ním nie, toho podplatim :a129
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#5004
to zaleži podľa okolnosti (vek, postava...) :a38
Užívateľov profilový obrázok
Od Kokos27
#5042
Raz sa mi stalo ze u nas v krcme ma napadol jeden clovek,udrel ma pestou bez pricini tak som pouzil boxera z dovodu ze ten clovek mal 2 metre a minimalne 110kg a ja som mal 15 rokov a 65kg...skoncilo to tak ze mal natrhnute ucho rozbitu hlavu a lico na 6stichov...no a podal na mna trestne oznamenie a na sude som dostal pokutu 1000sk za porusenie spolunazivania alebo take nieco ale aj za neprimeranu obranu...ale jak som sa mal branit cloveku ktory je vicviceny vojak a dvakrat taky ako ja...tento stat smrdi.....
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5051
zakon rozlisuje iba krajnu nudzu a nutnu obranu , nie to kto a ako koho napadne ... cele pojebane slovensko je o nicom :a15

ju napriklad mozes strielat az ked teba niekto zastreli . nemozes strielat proti zbrani , kým on nevystreli , co je kurevsky postavene na hlavu . ale zase ziadna vynimka medzi slovenskými zakonmi :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5111
to je pekna blbost ... on ta bez priciny udrie a co si mal cakat kym ti da druhu?.. kks taka picovina az ma z toho hlava boli..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5129
aNs_ napísal:to je pekna blbost ... on ta bez priciny udrie a co si mal cakat kym ti da druhu?.. kks taka picovina az ma z toho hlava boli..
na slovensku je vsetko postavene na hlavu ... robil som sbs 5 rokov , takze tieto zakony ovladam dokonalo ... schvalne ked najdem ten zakon , ocvitujemho tu verejne
Užívateľov profilový obrázok
Od dct-pack
#8857
ludia viete co je zle na malom meste ? ze kazdy ta pozna a nikto nenapadne :D aj taký co ty rozpráva hluposti cez inych dojdes za nim a chalan vysraty zo zivota .. :D malomestský lifestyle :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Shadow
#28520
Zdravím vo spolok , chcem sa spýtať skúsených aké bojové umenie je podľa Vás najideálnejšie sa učiť pre ženu v rámci sebaobrany? Ďakujem za odpovede.
Shadow
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28521
Shadow napísal:
10 Mar 2019, 22:02
Zdravím vo spolok , chcem sa spýtať skúsených aké bojové umenie je podľa Vás najideálnejšie sa učiť pre ženu v rámci sebaobrany? Ďakujem za odpovede.
Shadow
Slzák a paralyzér :-)
podľa mňa je to jedno. Najlepšie výsledky dosiahne s kraw magou a klasickou sebeobranou. Ale použiť to v reálnom živote je zložité. Individuálne. Žena ťažko dosiahne výsledky ako chlap. Ale nakoniec lepšie ako nič.
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]