Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od Patulo
#9000
Ahojte
Tak kde ste boli na lyžovačke? Ako bolo? Som taký malý cestovateľ ale neviem kde by sa to naozaj oplatilo navštíviť. Par informácii som našiel na http://www.ski.sk a o českých strediskách na http://www.lyzuj.cz ale predsa len by som rad počul vaše dojmy.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9002
ked som bol este mlady a hohaty / teraz som iba starý a chudobný :a15 / chodieval som do rakuska a talianska . ceny sa v dnesnom obdobi daju porovnat so slovenkom , avsak kvalitou rakuske a talianske strediska rozhodne presahuju tie nase :a22 . bol som dva krat v rakusku s touto cestovkou :a159 invia.sk a neni sa na co stazovat . lepsie je ist myslim s cestovkou ako na vlastnu past :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#9047
ja som nikdy nebol veľkým fanúšikom zimných športov ako lyžovanie a snowboarding

skúsil som oboje no ani jedno ma nejako extra nechytilo
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9053
mello napísal:ja som nikdy nebol veľkým fanúšikom zimných športov ako lyžovanie a snowboarding

skúsil som oboje no ani jedno ma nejako extra nechytilo
lebo mas tenucke nozicky , ty baletka nasa :a5 :a5 :a5 :a5
Od milankos512
#9056
papagiorgo napísal:
mello napísal:ja som nikdy nebol veľkým fanúšikom zimných športov ako lyžovanie a snowboarding

skúsil som oboje no ani jedno ma nejako extra nechytilo
lebo mas tenucke nozicky , ty baletka nasa :a5 :a5 :a5 :a5
:a25 :a25 ty si vajco Jožko :a11 rob si z neho srandu počkaj ked ti príde nahádzať :a11 :a11 ...ja som tiež neni moc na zimné športy ...len na hokej :a11 ktorý som už nehral ani nepamätám .a.le viem že naposledy ked som ho hral som skoro prišiel o malíček ..ale šikovné ruky chirurga mi ho dali dokopi :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#9082
papagiorgo napísal:
mello napísal:ja som nikdy nebol veľkým fanúšikom zimných športov ako lyžovanie a snowboarding

skúsil som oboje no ani jedno ma nejako extra nechytilo
lebo mas tenucke nozicky , ty baletka nasa :a5 :a5 :a5 :a5

no počkaj ked raz budem mať mega veľké nohy :a8 :a8 :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9090
mello napísal:
papagiorgo napísal:
mello napísal:ja som nikdy nebol veľkým fanúšikom zimných športov ako lyžovanie a snowboarding

skúsil som oboje no ani jedno ma nejako extra nechytilo
lebo mas tenucke nozicky , ty baletka nasa :a5 :a5 :a5 :a5

no počkaj ked raz budem mať mega veľké nohy :a8 :a8 :a8
ty sa furt stazujes , pritom neopravnene :a15 , vobec to neni take slabe ako si namýslas :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od rossy7
#9122
Ja sa pojdem vo februari lizovat do rakuskeho strediska Obertauern 110km zjadoviek uz sa tesim
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9123
rossy7 napísal:Ja sa pojdem vo februari lizovat do rakuskeho strediska Obertauern 110km zjadoviek uz sa tesim
tam som bol uz tusim aj ja , ale davno , ale niesom si istý , tie rakuske mesta su si podobne ako vajco vajcu :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od rossy7
#9127
papagiorgo napísal:
rossy7 napísal:Ja sa pojdem vo februari lizovat do rakuskeho strediska Obertauern 110km zjadoviek uz sa tesim
tam som bol uz tusim aj ja , ale davno , ale niesom si istý , tie rakuske mesta su si podobne ako vajco vajcu :a15
Presne :D kazde take iste
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#9174
papagiorgo napísal:
mello napísal:
papagiorgo napísal:
mello napísal:ja som nikdy nebol veľkým fanúšikom zimných športov ako lyžovanie a snowboarding

skúsil som oboje no ani jedno ma nejako extra nechytilo
lebo mas tenucke nozicky , ty baletka nasa :a5 :a5 :a5 :a5

no počkaj ked raz budem mať mega veľké nohy :a8 :a8 :a8
ty sa furt stazujes , pritom neopravnene :a15 , vobec to neni take slabe ako si namýslas :a11
nevidel si nevieš :a29
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]