Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#7091
mne sa vzdy pacila stara skola na tu nedam dopustit ..borci ako sergio oliva lou ferrigno alebo eddie robinson ma vzdy fascinovali a ked sa mi prvy krat asi v 13tich rokoch dostal do ruk stary ironman alebo neviem co to bolo zac...a na titulke bol mike quinn..to ma nakoplo a motivovalo ku cviceniu..a z tych dnesnych asi najviac branch warren ale tito dnesni nemaju taku iskru ako stara skola

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7093
tak zo starej skoly franko colombo (nwm presne ako sa pise) a novodoba kulturistika tak to bude kai green a phil heath a zo slovenskych borcov urcite vlado flimel :) a suhlasim s tebov roman "OLD SCHOOL" bola lepsia :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#7112
z old school mike katz, z terajsej jay cutler, phil heath, z tych mladsich alexey lesukov a zo slovenskej sa mi teraz zacal pacit vlado flimel a aj boris prekop je v pohode :a61
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9412
no stara skola bola zaujimava, ale to asi preto ze to boli priekopnici. dnes tu mame obrovskych kulturistov a to ma viac fascinuje. z tych starsich sa mi pacili Levron, Yates a urcite najciac Coleman. z dnesnych jednoznacne Cutler
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9612
u mna vyhráva Branch Warren
Prílohy
4beb7-BranchWarrenf_frH_002.jpg
4beb7-BranchWarrenf_frH_002.jpg (36.63 KiB) 3527 zobrazení
Od joker28
#9631
Mike Mentzer, Dorian :a35 a viac menej kulturisti zo starej školy...z terajsich Johnnie Jackson a Dexter
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9700
Victor Richards
nemam specialne ziadny vzor, ale tento clovek je mi sympaticky pre jeho nazory a myslim, ze je fakt aj skvely kulturista
domnievam sa, ze keby sutazil tak by sme o Colemanovi tak casto nepoculi
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9704
FitPotreby.sk napísal:Victor Richards
nemam specialne ziadny vzor, ale tento clovek je mi sympaticky pre jeho nazory a myslim, ze je fakt aj skvely kulturista
domnievam sa, ze keby sutazil tak by sme o Colemanovi tak casto nepoculi
je obrovsky s perfektnou genetikou ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15033
FitPotreby.sk napísal:ono su to vsetci velky borci, v poslednej dobe aj jay je skvely, s tych starsich bol moj vzoz francis benfato
Benfato ten bol jedinecny svojou postavou a eleganciou. Chlap dokonca este trenuje videl som snim video a vyzera velmi dobre.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15034
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:ono su to vsetci velky borci, v poslednej dobe aj jay je skvely, s tych starsich bol moj vzoz francis benfato
Benfato ten bol jedinecny svojou postavou a eleganciou. Chlap dokonca este trenuje videl som snim video a vyzera velmi dobre.
aj ja som ho videl na fibo tusim v nemecku a vyzera stale fakt dobre, myslim, ze ma aj vlastnu znacku doplnkov benfato nutrition
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15035
FitPotreby.sk napísal:ono su to vsetci velky borci, v poslednej dobe aj jay je skvely, s tych starsich bol moj vzoz francis benfato
souhlasim
jinak ze součastných je to zvíře - Markus Ruhl
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15175
pauline nordin 2.jpg
pauline nordin 2.jpg (84.48 KiB) 3547 zobrazení
teraz mam na ploche ako motivaciu Pauline Nordin.. inak sa mi paci aj Linda Fodor no a chlapov nejak neriesim bo s tymi sa nemozem porovnavat :a40
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]