Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9440
no este som o tej znacke nepocul, ale podla toho ake maju nazvy tie suplementy bude to nieco ako tie zazracne tabletky ktore su kvazi steroidy na rastlinnej baze takze su 100% neskodne a maju rovnaky ucinok (teda podla letaku) ako steroidy...moj nazor je ze by som to nebral ani keby mi za to platili
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9441
whoo napísal:no este som o tej znacke nepocul, ale podla toho ake maju nazvy tie suplementy bude to nieco ako tie zazracne tabletky ktore su kvazi steroidy na rastlinnej baze takze su 100% neskodne a maju rovnaky ucinok (teda podla letaku) ako steroidy...moj nazor je ze by som to nebral ani keby mi za to platili

ani ja som estze o tejto znacke nepocul .... bud je to nejaký shit alebo naopak ... netusime :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9453
urcite to bude nejaky shit. ja ked som zacinal tiez som si kupil nieco podobne tak viem... a ked ti mozem poradit, kup si normalne AS alebo si nekupuj nic lebo toto su na 100% vyhodene prachy. a 30-40€ nie je malo.
Od milankos512
#9488
whoo napísal:urcite to bude nejaky shit. ja ked som zacinal tiez som si kupil nieco podobne tak viem... a ked ti mozem poradit, kup si normalne AS alebo si nekupuj nic lebo toto su na 100% vyhodene prachy. a 30-40€ nie je malo.
je dosť čudné že to predáva na aukro :a11 :a11 už len preto by som to nekupoval
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9491
No LG Sciences sa normalne predava aj u nasich internetovych a pomerne znamych predajcov, (google) aj na bodybuilding.com maju celkom siroku ponuku vyrobkov
problem bude asi v tom, ze clovek, ktory to sem napisal si chce spravit reklamu, teda to sam predava na tom aukro, ale to nevadi
dalsi problem je tiez v tom, ze asi vacsina tych vyrobkov co ma v ponuke u nas predavat nemoze, teda nie legalne, tak preto to aukro

a potom si pozrite napr. toto http://www.bodybuilding.com/store/legal/1d.html
je tam pri popise, ze WARNING

takze neviem, ci by som to riskoval, ale takisto riskuju vsetci, co beru AS
Od milankos512
#9493
FitPotreby.sk napísal:No LG Sciences sa normalne predava aj u nasich internetovych a pomerne znamych predajcov, (google) aj na bodybuilding.com maju celkom siroku ponuku vyrobkov
problem bude asi v tom, ze clovek, ktory to sem napisal si chce spravit reklamu, teda to sam predava na tom aukre, ale to nevadi
dalsi problem je tiez v tom, ze asi vacsina tych vyrobkov co ma v ponuke u nas predavat nemoze, teda nie legalne, tak preto to aukro

a potom si pozrite napr. toto http://www.bodybuilding.com/store/legal/1d.html
je tam pri popise, ze WARNING

takze neviem, ci by som to riskoval, ale takisto riskuju vsetci, co beru AS
celkom zaujímavý warning :a11 :a11 :Tento produkt obsahuje chemické látky známe štáte Kalifornia spôsobiť vrodené chyby alebo iné poruchy reprodukcie. takto mi to preložil google zaujímavé varovanie takéto ryziká tuším niesú ani pri AS :a11 tam máš skorej chuť pretiahnuť všetko živé :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9495
milankos512 napísal:
FitPotreby.sk napísal:No LG Sciences sa normalne predava aj u nasich internetovych a pomerne znamych predajcov, (google) aj na bodybuilding.com maju celkom siroku ponuku vyrobkov
problem bude asi v tom, ze clovek, ktory to sem napisal si chce spravit reklamu, teda to sam predava na tom aukre, ale to nevadi
dalsi problem je tiez v tom, ze asi vacsina tych vyrobkov co ma v ponuke u nas predavat nemoze, teda nie legalne, tak preto to aukro

a potom si pozrite napr. toto http://www.bodybuilding.com/store/legal/1d.html
je tam pri popise, ze WARNING

takze neviem, ci by som to riskoval, ale takisto riskuju vsetci, co beru AS
celkom zaujímavý warning :a11 :a11 :Tento produkt obsahuje chemické látky známe štáte Kalifornia spôsobiť vrodené chyby alebo iné poruchy reprodukcie. takto mi to preložil google zaujímavé varovanie takéto ryziká tuším niesú ani pri AS :a11 tam máš skorej chuť pretiahnuť všetko živé :a11 :a11
ten preklad je celkom presny, este by som asi podotkol, ze moze sposobovat degenerativne stavy reprodukcnych organov, co moze mat za nasledok rozne postihnutia Tvojich pripadnych deti, resp. uplnu neplodnost
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#11331
mal som od nich andraulic state aj andraulic pump aj postal aj lipotropic protein...celkom dobre veci hlavne ten postal potreningovy
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]