Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8550
aNs_ napísal:no jasne ze obsahuju nieco naviac nie ?
sice neviem ako to myslis, ale proste zaklad su aminace, su tam aj ine "pridavky" ale BCAA su proste o aminacoch. ked uz rozlisujes zivocisne a esencialne aminace tak prosim :a15 inak neviem aky rozdiel v tom mozes vidiet :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8559
whoo napísal:
aNs_ napísal:no jasne ze obsahuju nieco naviac nie ?
sice neviem ako to myslis, ale proste zaklad su aminace, su tam aj ine "pridavky" ale BCAA su proste o aminacoch. ked uz rozlisujes zivocisne a esencialne aminace tak prosim :a15 inak neviem aky rozdiel v tom mozes vidiet :a22
uz to radsej necham tak :a25 moc sa zamotavam
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8570
aNs_ napísal:
whoo napísal:
aNs_ napísal:no jasne ze obsahuju nieco naviac nie ?
sice neviem ako to myslis, ale proste zaklad su aminace, su tam aj ine "pridavky" ale BCAA su proste o aminacoch. ked uz rozlisujes zivocisne a esencialne aminace tak prosim :a15 inak neviem aky rozdiel v tom mozes vidiet :a22
uz to radsej necham tak :a25 moc sa zamotavam
heh mas recht, konec debaty :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od janko4443
#9171
Zdravim chem sa opytat mam asi taky isty problem len je to take ze bradavky reaguju ako keby na telo cize ked je teplo su ako keby nafuknute mate to aj vy nekto hovori ze z rysovat a spravne drzanie tela pomoze
Od milankos512
#9172
janko4443 napísal:Zdravim chem sa opytat mam asi taky isty problem len je to take ze bradavky reaguju ako keby na telo cize ked je teplo su ako keby nafuknute mate to aj vy nekto hovori ze z rysovat a spravne drzanie tela pomoze
ono ide o to či máš tuk na hrudníku z toho že si tučnejší alebo je to koli tomu že máš gynekomastiu ...u chalanov v tvojom alebo aj mojom veku ..ja mám zachvílu 17r. tak sa to občas vyskytuje ...no malo by to zmiznúť časom ..no ak nezmizne tak máš gynekomastiu a tá sa už lieči buď liekmi alebo operáciou ... to už by ti povedal doktor čo a ako ďalej .. ved si to hoď do googla a nájdeš tam toho dosť o tomto probléme
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9620
chalani ja mám ten istý problém a cvičím už 3roky...ked som bol mladý som to mal z tučnoty teraz som schudol mrtne pri cvičení nabral som svalstvo aj cecky mám svalové ale dole mám tuk(asi) furt :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9621
Semi.199 napísal:chalani ja mám ten istý problém a cvičím už 3roky...ked som bol mladý som to mal z tučnoty teraz som schudol mrtne pri cvičení nabral som svalstvo aj cecky mám svalové ale dole mám tuk(asi) furt :a7
z toho si nic nerob, ako tak citam ma to viac ako polovica chalanov...mne sa to objavilo ked som mal asi 13 a odvtedy mam take zvacsene bradavky. niekomu to zmyzne, inemu zasa nie.
inak som cital ze lahsie formy gyneka (zaciatky gyneka a slabe formy) sa daju liecit tamoxifenom. asi to vyskusam tiez, cez leto to prekaza trocha
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9622
presne to imne sa stalo ked cca v 13r. tiež bradavky sa zvečšili trocha atak normalne ma to ale sere niekedy ...cvičím ako blázen aaj ked prsia vyzerajú good kazi to ten tuk dole :-p
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9623
Semi.199 napísal:presne to imne sa stalo ked cca v 13r. tiež bradavky sa zvečšili trocha atak normalne ma to ale sere niekedy ...cvičím ako blázen aaj ked prsia vyzerajú good kazi to ten tuk dole :-p
ono ked to je tuk tak ti to zmyzne ak dosiahnes minimum telesneho tuku, ale ak je to slaba gyna tak to nezmyzne ani ked budes vyzerat jak somalec...
ak si si v bradavke a jej okoli nahmatal take hrudky neidentifikovatelnych tvarov tak to pravdepodobne bude ta zvacsena zlaza cize gyna. ak to nezmyzne zbehni endokrinologovy ten ti urobi hormonalne testy a uvidi ci sa to da liecit alebo sa to da odstranit iba zakrokom...lieci sa to antiestrogenmy teda aj tym tamoxifenom co som spominal. operaciu robia statne aj sukromne nemocnice ale u sukrtomnych su ceny od 800 do 1500€ (teda co som vycital na nete). statna by mala byt preplatena poistovnou ak ta na ten zakrok odporuci lekar.
to je asi vsetko co som zistil ja o tych "zvacsenych bradavkach"
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9624
dakujem za rady ....ako operaciu to riešit nemienim zas to stým možem žit ale z druhej strany tie testy oni ako robia to by som šiel aby mi dali daake lieky ked tak
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9626
Semi.199 napísal:dakujem za rady ....ako operaciu to riešit nemienim zas to stým možem žit ale z druhej strany tie testy oni ako robia to by som šiel aby mi dali daake lieky ked tak
to ti neviem povedat, ja som na tych testoch tiez nebol... skus sa informovat u obvodneho, on ti o tom urcite povie viac ako ja. alebo chod rovno tomu endokrinologovy, mozes s nim o tom pokecat a uvidis. za to nic nedas.
ale najprv skus este co-to schudnut a uvidis ci sa to aspon trocha nelepsi. mozno je to ozaj iba ten tuk ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9630
vieš čo neni lebo či som mal objemovku a top formu furt to tam bol oaaj teraz ked som schudol to je
Od milankos512
#9637
whoo ...ale tamoxifen ti blokuje estrogénne receproti a tým zabraňuje spojeniu estrogénu s receprotom lenže je dosť možné že po vysadení kedy nejaký ten estrogén ostane v tele sa môže spojiť potom už s neblokovaným receprotom a gyno sa môže vrátiť takže si myslím že tamoxifen veľmi vodu nezamuti v tomto smere ..ale môže niečo pomôcť to je pravda
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9640
však jasne pojdem sa poinformovat obvodnej lekárke nech mi poradí a pošle ked tak dalej
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9642
milankos512 napísal:whoo ...ale tamoxifen ti blokuje estrogénne receproti a tým zabraňuje spojeniu estrogénu s receprotom lenže je dosť možné že po vysadení kedy nejaký ten estrogén ostane v tele sa môže spojiť potom už s neblokovaným receprotom a gyno sa môže vrátiť takže si myslím že tamoxifen veľmi vodu nezamuti v tomto smere ..ale môže niečo pomôcť to je pravda
pokial viem tak tamox blokuje produkciu estrogenu takze sa automaticky zvisuje tvorba tst. tym padom je celkovy pomer tst v tele vacsi a tak by to malo zostat aj po liecbe.
nejake mnozsto estrogenu ma kazdy chlap v tele takze aj ked sa potom ten estrogen znova zacne viazat na receptory nemalo by to vobec vadit pretoze sa bude viazat viac tst.
Od milankos512
#9643
whoo napísal:
milankos512 napísal:whoo ...ale tamoxifen ti blokuje estrogénne receproti a tým zabraňuje spojeniu estrogénu s receprotom lenže je dosť možné že po vysadení kedy nejaký ten estrogén ostane v tele sa môže spojiť potom už s neblokovaným receprotom a gyno sa môže vrátiť takže si myslím že tamoxifen veľmi vodu nezamuti v tomto smere ..ale môže niečo pomôcť to je pravda
pokial viem tak tamox blokuje produkciu estrogenu takze sa automaticky zvisuje tvorba tst. tym padom je celkovy pomer tst v tele vacsi a tak by to malo zostat aj po liecbe.
nejake mnozsto estrogenu ma kazdy chlap v tele takze aj ked sa potom ten estrogen znova zacne viazat na receptory nemalo by to vobec vadit pretoze sa bude viazat viac tst.
aby som nepísal bludy tak som niečo našiel :a11 ja som tomu pochopil tak že on len blokuje tie receptory ale nebráni vytváraniu estrogénu ...ved no tu je to okopírované tá časť kde je to si myslím dosť zretelne písané :a11 ...Antiestrogén tamoxifen citrate blokuje tieto estrogénové receptory napadnutého telesného tkaniva a bráni spojeniu estrogénu s receptorom. Je jasné, že nebráni aromatizácii anabolicko-androgénnych steroidov (ako si to mnohí dopingoví hriešnici myslia), ale svojimi vlastnosťami sa iba snaží eliminovať deje, ktoré by mohli vzniknúť práve následkom aromatizácie. Preto je veľká pravdepodobnosť, že po vysadení tamoxifen citrate stále vysoká hladina estrogénu dostane šancu sa prejaviť. Mnohí dopingoví hriešnici i preto kombinujú tento prostriedok ešte s prostriedkom mesterolon
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9644
milankos512 napísal:
whoo napísal:
milankos512 napísal:whoo ...ale tamoxifen ti blokuje estrogénne receproti a tým zabraňuje spojeniu estrogénu s receprotom lenže je dosť možné že po vysadení kedy nejaký ten estrogén ostane v tele sa môže spojiť potom už s neblokovaným receprotom a gyno sa môže vrátiť takže si myslím že tamoxifen veľmi vodu nezamuti v tomto smere ..ale môže niečo pomôcť to je pravda
pokial viem tak tamox blokuje produkciu estrogenu takze sa automaticky zvisuje tvorba tst. tym padom je celkovy pomer tst v tele vacsi a tak by to malo zostat aj po liecbe.
nejake mnozsto estrogenu ma kazdy chlap v tele takze aj ked sa potom ten estrogen znova zacne viazat na receptory nemalo by to vobec vadit pretoze sa bude viazat viac tst.
aby som nepísal bludy tak som niečo našiel :a11 ja som tomu pochopil tak že on len blokuje tie receptory ale nebráni vytváraniu estrogénu ...ved no tu je to okopírované tá časť kde je to si myslím dosť zretelne písané :a11 ...Antiestrogén tamoxifen citrate blokuje tieto estrogénové receptory napadnutého telesného tkaniva a bráni spojeniu estrogénu s receptorom. Je jasné, že nebráni aromatizácii anabolicko-androgénnych steroidov (ako si to mnohí dopingoví hriešnici myslia), ale svojimi vlastnosťami sa iba snaží eliminovať deje, ktoré by mohli vzniknúť práve následkom aromatizácie. Preto je veľká pravdepodobnosť, že po vysadení tamoxifen citrate stále vysoká hladina estrogénu dostane šancu sa prejaviť. Mnohí dopingoví hriešnici i preto kombinujú tento prostriedok ešte s prostriedkom mesterolon
no ako tam pisali, toto je o sypacoch. steroidy v podstate zastavuju vlastnu tvorbu tst takze mas vela estrogenu to je jasne, ale nie som si isty ci mas take velke mnozstvo estrogenu aj ked nesypes teda mas len hormonalnu poruchu :a21 nebudem sa hadat, nie som odornik, ale urcite to nebude len "placebo" kedze tamox pouzivaju ako liecivo proti tomu.
Od milankos512
#9645
whoo napísal:
milankos512 napísal:
whoo napísal:
milankos512 napísal:whoo ...ale tamoxifen ti blokuje estrogénne receproti a tým zabraňuje spojeniu estrogénu s receprotom lenže je dosť možné že po vysadení kedy nejaký ten estrogén ostane v tele sa môže spojiť potom už s neblokovaným receprotom a gyno sa môže vrátiť takže si myslím že tamoxifen veľmi vodu nezamuti v tomto smere ..ale môže niečo pomôcť to je pravda
pokial viem tak tamox blokuje produkciu estrogenu takze sa automaticky zvisuje tvorba tst. tym padom je celkovy pomer tst v tele vacsi a tak by to malo zostat aj po liecbe.
nejake mnozsto estrogenu ma kazdy chlap v tele takze aj ked sa potom ten estrogen znova zacne viazat na receptory nemalo by to vobec vadit pretoze sa bude viazat viac tst.
aby som nepísal bludy tak som niečo našiel :a11 ja som tomu pochopil tak že on len blokuje tie receptory ale nebráni vytváraniu estrogénu ...ved no tu je to okopírované tá časť kde je to si myslím dosť zretelne písané :a11 ...Antiestrogén tamoxifen citrate blokuje tieto estrogénové receptory napadnutého telesného tkaniva a bráni spojeniu estrogénu s receptorom. Je jasné, že nebráni aromatizácii anabolicko-androgénnych steroidov (ako si to mnohí dopingoví hriešnici myslia), ale svojimi vlastnosťami sa iba snaží eliminovať deje, ktoré by mohli vzniknúť práve následkom aromatizácie. Preto je veľká pravdepodobnosť, že po vysadení tamoxifen citrate stále vysoká hladina estrogénu dostane šancu sa prejaviť. Mnohí dopingoví hriešnici i preto kombinujú tento prostriedok ešte s prostriedkom mesterolon
no ako tam pisali, toto je o sypacoch. steroidy v podstate zastavuju vlastnu tvorbu tst takze mas vela estrogenu to je jasne, ale nie som si isty ci mas take velke mnozstvo estrogenu aj ked nesypes teda mas len hormonalnu poruchu :a21 nebudem sa hadat, nie som odornik, ale urcite to nebude len "placebo" kedze tamox pouzivaju ako liecivo proti tomu.
ja som sa tiež nechcel hádať len som nevedel o tom že by blokoval tvorbe estrogénu :a11 ale to je jedno niečo ti už len hádam predpíšu ak to bdue nutné :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9646
milankos512 napísal:
whoo napísal:
milankos512 napísal:
whoo napísal:
milankos512 napísal:whoo ...ale tamoxifen ti blokuje estrogénne receproti a tým zabraňuje spojeniu estrogénu s receprotom lenže je dosť možné že po vysadení kedy nejaký ten estrogén ostane v tele sa môže spojiť potom už s neblokovaným receprotom a gyno sa môže vrátiť takže si myslím že tamoxifen veľmi vodu nezamuti v tomto smere ..ale môže niečo pomôcť to je pravda
pokial viem tak tamox blokuje produkciu estrogenu takze sa automaticky zvisuje tvorba tst. tym padom je celkovy pomer tst v tele vacsi a tak by to malo zostat aj po liecbe.
nejake mnozsto estrogenu ma kazdy chlap v tele takze aj ked sa potom ten estrogen znova zacne viazat na receptory nemalo by to vobec vadit pretoze sa bude viazat viac tst.
aby som nepísal bludy tak som niečo našiel :a11 ja som tomu pochopil tak že on len blokuje tie receptory ale nebráni vytváraniu estrogénu ...ved no tu je to okopírované tá časť kde je to si myslím dosť zretelne písané :a11 ...Antiestrogén tamoxifen citrate blokuje tieto estrogénové receptory napadnutého telesného tkaniva a bráni spojeniu estrogénu s receptorom. Je jasné, že nebráni aromatizácii anabolicko-androgénnych steroidov (ako si to mnohí dopingoví hriešnici myslia), ale svojimi vlastnosťami sa iba snaží eliminovať deje, ktoré by mohli vzniknúť práve následkom aromatizácie. Preto je veľká pravdepodobnosť, že po vysadení tamoxifen citrate stále vysoká hladina estrogénu dostane šancu sa prejaviť. Mnohí dopingoví hriešnici i preto kombinujú tento prostriedok ešte s prostriedkom mesterolon
no ako tam pisali, toto je o sypacoch. steroidy v podstate zastavuju vlastnu tvorbu tst takze mas vela estrogenu to je jasne, ale nie som si isty ci mas take velke mnozstvo estrogenu aj ked nesypes teda mas len hormonalnu poruchu :a21 nebudem sa hadat, nie som odornik, ale urcite to nebude len "placebo" kedze tamox pouzivaju ako liecivo proti tomu.
ja som sa tiež nechcel hádať len som nevedel o tom že by blokoval tvorbe estrogénu :a11 ale to je jedno niečo ti už len hádam predpíšu ak to bdue nutné :a11
ja si takleto veci predpisujem sam :a13
Od milankos512
#9648
ja som si tiež predpísal clenbu ale mohol som si radšej lentilky kupiť ..lebo to nemá žiaden učinok :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od stacho.marek
#9875
Ahoj ja by som skúsil upraviť stravu a viacej by som zaradil kardio....



milankos512 napísal:
omfgfps napísal:cvicim uz 3mesiace a ten tuk s prs nie a nie ist dole nevedeli by ste nieco poradit?
možno to nieje tuk ..nechcem ťa strašiť ale mám podobný problém ..ak to nieje tuk tak je dosť možné že to bude gynekomastia ..ak nevieš čo to je tak hod do googla nájdeš tam o tom dosť mám podobný problém a už prestávam dúfať že by to bol tuk a pomaly sa zmierujem s tým že je to gyno ...ale ešte chcem absolvovať nejaké vyšetrenia, ktoré to buď potvrdia alebo vyvrátia ...takže skús popozerať na nete a určite o tom niečo nájdeš.
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#10499
iNv1s napísal:vitajte v klube :a8 tento problem mam tiez, uvidim potom po diete ci sa to zmeni alebo nie...
Dieta ti tu vobec nepomoze, ked to je gynekomastia jediná vec je Chirurgia ....ja osobne skusenost nemam..ale na krase ti to rozhodne neprida.

Vid video


myslím ak je to tuk podkozny ako bezny , je tam treba zaradit komplexnú redukciu kalórií
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#10547
Igor Illés napísal:
iNv1s napísal:vitajte v klube :a8 tento problem mam tiez, uvidim potom po diete ci sa to zmeni alebo nie...
Dieta ti tu vobec nepomoze, ked to je gynekomastia jediná vec je Chirurgia ....ja osobne skusenost nemam..ale na krase ti to rozhodne neprida.

Vid video
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D8rb5TBhfgs[/youtube]

myslím ak je to tuk podkozny ako bezny , je tam treba zaradit komplexnú redukciu kalórií
no ja som to tak myslel, ze ked sa zacnem dietu uvidim, ci ten tuk spalujem aj z hrudnika alebo nie
ja mam dost caste problemy zo zaludkom, resp. som mal, cize ta strava bola hociaka ( 4 dni bez jedla), ten tuk moze byt sposobeny aj tym, telo si robi zasoby
urcite pockam kym prejde puberta ci sa to zacne upravovat a ak nie vyhladam odbornu pomoc
Užívateľov profilový obrázok
Od K1K0
#22198
Ja mám s tým tiež problém,mám ich proste veľké,ale mslím že je to tuk.Lebo ako som začal chodiť do posilky a behať Tak sa zmenšujú :a40
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]