Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9662
čaute mám otázku momentálne mám delenú stravu a pomáha to podla mna ...
spočíva to v tom že si dáte zeleninu (šalát)+maso alebo potom zeleninu a ryžu a podobne
na večeru napríklad šalát a párok ...a popri tom ovocie...čo vy nato ? :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9663
Ja nato ze to je blbost ako na veceru parok ? a to je co za jedlo na vecera??
Este sa opytam su tam aj dni ked nemas maso napr?
A naco ti to je toto pouzivas ako dietu ? ak ano tak by som sa nato vykaslal a ak to pouzivas do objemu tak z parku velke objemy nenaberies
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9664
to mi takto poradili že proste delit tu stravu lebo že vraj ked si dám ryžu s masom tak možem pribrat ako ked si to dám rozdelene z šalatom ....večeru som dal príklad že párok nejaký s tým šalatom alebo čisto iba ovocie vraj ,...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9665
Semi.199 napísal:to mi takto poradili že proste delit tu stravu lebo že vraj ked si dám ryžu s masom tak možem pribrat ako ked si to dám rozdelene z šalatom ....večeru som dal príklad že párok nejaký s tým šalatom alebo čisto iba ovocie vraj ,...
Neviem kto ti to poradil ale moc dobre ti asi nechcel... ked sa chces v diete vyhnut spalovaniu svaloviny mesto tuku tak toto asi te najvhodnejsi sposob nebude... len si zober kolko to telo v noci spali svalov ked mu tam das ovocie alebo zeleninu a pokial viem tak ovocie na veceru nije moc dobra vec :) obsahuje jednoduchy cukor ktory sa uklada do tukov...
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9666
takže vravíš že tým že schudnem spadnem aj svalovo ?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9667
Semi.199 napísal:takže vravíš že tým že schudnem spadnem aj svalovo ?
pri takej strave urcite ano...skor by som odporucil dietu sacharidove vlny
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9698
delena strava do kulturistiky nepatri
jedine, ze by si to rozdelil takto, ze najprv zjem kuraci rezen a potom ked ho zjem si dam ryzu :a11 s tym salatom
delenie stravy? moc o tom neviem
zakladny princip je jest vsetko, hybat sa, vela pohybu a primerane vela jedla v rozdeleni stravy nevidim nic vyznamne pre schudnutie
skor by som sa zameral na kvalitu potravin, obsah tuku a pod.
Od Guli
#10092
schudol som za par mesiacov s delenou stravou z 89 na 74 kg.
Jedol som doobeda samotne sacharidy a poobede samotne bielkoviny.
To ale znamena ze napriklad na obed si das samotnu ryzu ale ked ju dobre spravis je to lahoda.
Osmazis na panvici dve cibule, das 250 g surovej ryze, zalejes vodou (ked je kratkozrnna 1,5 hrnku vody na hrncek ryze, ked dlhozrnna 2 hrnky na jeden hrncek ryze), pridas sol, dochutis/okorenis - dobra je bazalka nechas to zovriet, stisis plamen na najmensi jaky sa da a 10 - 12 minut nechas tak. Po uvareni by mala chrupat jak sneh ked po nom chodis. Chuti to lepsie nez v restauraci. Doporucujem ryzu Bask kratkozrnnu.

Niektori kulturisti tento system stravovania povazuju za uplne dokonaly lebo pred treningom sa svaly napumpuju glykogenom a po treningu prijmu maximum bielkovin pre ucinnu regeneraciu.
Parky by som nejedol vobec a ak si zystis co vsetko to je rozmixovane nebudes to jest ani ty.

Ja som jedol takto:
Doobeda:
150 g vlociek
2 banany
6 buchiet celozrnnych

Obed: 250 - 300 g neuvarenej ryze
Pred treningom protein
Po treningu protein

Vecera:
Maso varene vo vode + dusena zelenina

Niekedy som si este dal 5 vajcnych bielkov.

Pred spanim:
250 g tvarohu + 0,5 l mlieka + 15 g proteinu

Da sa to ale ist aj ze jeden den jes cisto bielkoviny a dalsi cisto sacharidy ale to uz je na tebe. Toto sa osvedcilo mne tak skus a uvidis.
A hlavne neobmedzuj trening - stale sa snaz pridavat vahy a trenovat tak isto tvrdo ako v objeme. Toto ani totiz neni dieta ako skor system stravovania a ked budes menej trenovat schudnes aj dost zo svalov.
Užívateľov profilový obrázok
Od ja_som_laci
#10771
Guli napísal:schudol som za par mesiacov s delenou stravou z 89 na 74 kg.
Jedol som doobeda samotne sacharidy a poobede samotne bielkoviny.
To ale znamena ze napriklad na obed si das samotnu ryzu ale ked ju dobre spravis je to lahoda.
Osmazis na panvici dve cibule, das 250 g surovej ryze, zalejes vodou (ked je kratkozrnna 1,5 hrnku vody na hrncek ryze, ked dlhozrnna 2 hrnky na jeden hrncek ryze), pridas sol, dochutis/okorenis - dobra je bazalka nechas to zovriet, stisis plamen na najmensi jaky sa da a 10 - 12 minut nechas tak. Po uvareni by mala chrupat jak sneh ked po nom chodis. Chuti to lepsie nez v restauraci. Doporucujem ryzu Bask kratkozrnnu.

Niektori kulturisti tento system stravovania povazuju za uplne dokonaly lebo pred treningom sa svaly napumpuju glykogenom a po treningu prijmu maximum bielkovin pre ucinnu regeneraciu.
Parky by som nejedol vobec a ak si zystis co vsetko to je rozmixovane nebudes to jest ani ty.

Ja som jedol takto:
Doobeda:
150 g vlociek
2 banany
6 buchiet celozrnnych

Obed: 250 - 300 g neuvarenej ryze
Pred treningom protein
Po treningu protein

Vecera:
Maso varene vo vode + dusena zelenina

Niekedy som si este dal 5 vajcnych bielkov.

Pred spanim:
250 g tvarohu + 0,5 l mlieka + 15 g proteinu

Da sa to ale ist aj ze jeden den jes cisto bielkoviny a dalsi cisto sacharidy ale to uz je na tebe. Toto sa osvedcilo mne tak skus a uvidis.
A hlavne neobmedzuj trening - stale sa snaz pridavat vahy a trenovat tak isto tvrdo ako v objeme. Toto ani totiz neni dieta ako skor system stravovania a ked budes menej trenovat schudnes aj dost zo svalov.

A ak by si nevedel kt. potraviny co obsahuju tu to najdes:
http://www.google.com/#sclient=psy&hl=c ... 37a72af6e6
Ahoj prosím, ťa chcel by som sa ťa opýtať, či si si ten celkový denný príjem, hlavne čo sa sacharidov týka aj počítal ?
Ďalej, ako si osladzoval vločky na raňajky, poprípade mlieko, tvaroh večer ? Ja používam kakao a umele sladislo, je to v sulade s tymto stravovanim nie ?
vďaka za odpovede
Od Guli
#10778
ja som este nikdy nic nepocital, to je podla mna blbost. Mal by si sa riadit od pocitu a pocuvat svoje telo.
Vlocky som jedol normalne - ovsene zaliate mliekom.
Tieto:
Obrázok
Mlieko a tvaroh som pil nizkotucne, a posledne jedlo bolo - rozmixovany tvaroh 250 g + 15 g proteinu + mlieko (3dcl az 0,5 litra) - to som cele vypil.
Umele sladidlo je v poriadku, ale ja ho nepouzivam. Ale ak mas rad napr. kavu s cukrom tak pouzi to.

Mozno sa ti zda ze je toho moc ale delena strava vobec neni o hladovani, to je len uprava jedalnicku. Totiz pri traveni bielkovin je v zaludku ine prostredie vytvorene ako pri traveni sacharidov.

Samozrejme ze musis trenovat a robyt tolko kardio aby si spalil viacej kalorii nez prijmes.
Na treningu nemen nic - ak budes znizovat vahy stratis aj svaly, praveze este aj pridavaj ak sa da. Idealne je k tomu pridat aj kardio alebo este lepsie hiit: urcis si dajme tomu 4 cviky - z kazdeho vykonas hned po sebe 20 opakovani (pauza je len presun medzi stanovistami). Zmerias si kolko trvalo jedno kolecko (dajme tomu 2 minuty) a pauzu das polovicu - (v tomto pripade minutu). Pocas tej pauzy budes ale robyt napriklad rychlu chodzu. Toto opakujes 4 cykli.

Tie cviky mozu byt napr: kliky, drep s vyskokom, nadhoz a tlak, brusaky. Proste nieco co ti zvysi najviac ako je mozne tep. O precitenie svalov tam nejde.
Tu mas priklad hiit:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wdFouD4i ... re=related[/youtube]
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]