Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#8568
Máte niekto s týmto skúsenosti? a čo hovoríte na to, že je 26 násobne účinnejší jak ostatné kreatíny? :a4

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8578
Jurkádium napísal:Máte niekto s týmto skúsenosti? a čo hovoríte na to, že je 26 násobne účinnejší jak ostatné kreatíny? :a4
reklama... ale chalani ktori ho mali vraveli ze celkom dobre zabral ..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8591
Jurkádium napísal:no aj ja ho idem skúsiť tak som zvedavý čo to urobí :a15
budes pokusný kralik :a11 potom napis svoje skusenosti , ci si s tým bol spokojný alebo si sa dosral :a11 alebo ti ta nahodou neroztrhlo z tej sily :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8603
Jurkádium napísal:Máte niekto s týmto skúsenosti? a čo hovoríte na to, že je 26 násobne účinnejší jak ostatné kreatíny? :a4
na to sa da povedat iba tolko , ze je to kokotuina a super marketingový tah
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#8688
Podľa mňa veľmi drahý výrobok nato, že obsahuje určité množstvo kreatínu a ostatok je kopa maltodextrínu a glukozy ... ako spomenul kolega vyššie, výborný marketingový ťah ... napr. u mňa jednoznačne najlepší kreáč čo som bral bol od BT phosphate 5000 vrelo odporúčam. :a22 :a22 :a22 :a28 :a28 :a28
Od joker28
#9312
ak si prečítate dávkovanie, zistíte pravdepodobne, že potrebujete aspon 2 balenia ..viem si predstavit aj lepsie investície...samozrejme nič proti značke, výrobku ...toto je moj subjektivny nazor :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9317
joker28 napísal:ak si prečítate dávkovanie, zistíte pravdepodobne, že potrebujete aspon 2 balenia ..viem si predstavit aj lepsie investície...samozrejme nič proti značke, výrobku ...toto je moj subjektivny nazor :a26
stým máš pravdu....ja som akurát dobral jedno 3kg a som spokojný.....sila išla hore aj na regenerácia bola lepšia....nárast hmoty menší ako som čakal ale je veľmi pebná :a21
Od joker28
#9318
Jurkádium napísal: stým máš pravdu....ja som akurát dobral jedno 3kg a som spokojný.....sila išla hore aj na regenerácia bola lepšia....nárast hmoty menší ako som čakal ale je veľmi pebná :a21
ako dlho ti to vydržalo ?? ...to balenie?? :a23
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9320
joker28 napísal:
Jurkádium napísal: stým máš pravdu....ja som akurát dobral jedno 3kg a som spokojný.....sila išla hore aj na regenerácia bola lepšia....nárast hmoty menší ako som čakal ale je veľmi pebná :a21
ako dlho ti to vydržalo ?? ...to balenie?? :a23
vydržala 5 týždňov....odporúča sa brať osem...ale zas až taký zázrak aby som dal ďalších 50 euri zato to neni :a15
Od joker28
#9322
Jurkádium napísal: vydržala 5 týždňov....odporúča sa brať osem...ale zas až taký zázrak aby som dal ďalších 50 euri zato to neni :a15
a bral si podla dávkovania na etikete?? sa mi zda, že to dlho vydržalo :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9323
joker28 napísal:
Jurkádium napísal: vydržala 5 týždňov....odporúča sa brať osem...ale zas až taký zázrak aby som dal ďalších 50 euri zato to neni :a15
a bral si podla dávkovania na etikete?? sa mi zda, že to dlho vydržalo :a15
bral bral ..aj mne sa zdalo že niak dlho to mám :a15 prvých 5 dní nabíjacia fáza, ráno aj po tréningu 2 odmerky a potom už len po tréningu 2 odmerky...a v deň voľna dve odmerky hneď ráno..
Užívateľov profilový obrázok
Od Janci264
#9389
Cawte! Potreboval by som poradit koľko gramov ma jedna davka cell tech hardcore proseries. Kupil som si ho a prisiel mi bez odmerky. A navod je v anglictine. A este že či ho mozem uživat s BCAA?? Dakujem.
Od joker28
#9391
Prvních 5 dní berte 2 dávky (4 odměrky) denně. První dávku (2 odměrky) si vezměte ráno po probuzení a další dávku (2 odměrky) okamžitě po cvičení. Jestliže tento den netrénujete, vezměte si 1 dávku ráno po probuzení a další dávku po 12 hodinách. Po 5ti dnech užívejte pouze jednu dávku (2 odměrky) ihned po cvičení. Jestliže tento den netrénujete, vezměte si svou dávku ráno po probuzení. Každou dávku (2 odměrky) rozmíchejte v 3,5 dl studené vody a vypijte. Poté ještě pro lepší účinek vypijte 2,5 dl čisté vody. Pro nejlepší výsledky užívejte alespoň 8 týdnů. ....1 davka je 100gramov
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9396
Janci264 napísal:Cawte! Potreboval by som poradit koľko gramov ma jedna davka cell tech hardcore proseries. Kupil som si ho a prisiel mi bez odmerky. A navod je v anglictine. A este že či ho mozem uživat s BCAA?? Dakujem.
kámo tá odmerka tam bude ver mi :a21 ...ja somm ju hladal lyžičkou pol hodinu :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od Mike
#9683
cavte...chcel by som sa opýtať...mohol by som brať Cell-Tech už v 16-tich rokoch ?? cvičim necelé 2 roky...bral som cratine od Brutal nutrition a taktiež aj protein ...dakujem za radu vopred :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od Mike
#9691
iNv1s napísal:na kreatin neni stanovena vekova hranica
caves...diky...no ale v podstate to viem...lenze cell-tech nie je cisty creatine...na ostatne latky ktore su v tom tiez staci moj vek ??
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#9702
Mike napísal:cavte...chcel by som sa opýtať...mohol by som brať Cell-Tech už v 16-tich rokoch ?? cvičim necelé 2 roky...bral som cratine od Brutal nutrition a taktiež aj protein ...dakujem za radu vopred :a34
mozes ho brat predsa creatin mame aj v tele takze nieje ocom :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Mike
#9705
aNs_ napísal:
Mike napísal:cavte...chcel by som sa opýtať...mohol by som brať Cell-Tech už v 16-tich rokoch ?? cvičim necelé 2 roky...bral som cratine od Brutal nutrition a taktiež aj protein ...dakujem za radu vopred :a34
mozes ho brat predsa creatin mame aj v tele takze nieje ocom :)
ok...to som chcel pocut :)...diky :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Mike
#9782
prosim mam este jednu otazku ohladom toho Cell-Techu...s kamaratom som sa o tom rozpraval...je tam 75g dextrozy,co dopomaha zvysit hladinu inzulinu v krvi aby sa creatine lepsie vstrebaval...nemoze sa stat,ze telo si zvykne na zvyseny inzulin a po douzivani suplementu by som mohol mat nejaky problem ? myslim konkretne cukrovku...kedze by som uz nemal potrebne mnozstvo inzulinu na ake bolo telo zvyknute...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9783
Mike napísal:prosim mam este jednu otazku ohladom toho Cell-Techu...s kamaratom som sa o tom rozpraval...je tam 75g dextrozy,co dopomaha zvysit hladinu inzulinu v krvi aby sa creatine lepsie vstrebaval...nemoze sa stat,ze telo si zvykne na zvyseny inzulin a po douzivani suplementu by som mohol mat nejaky problem ? myslim konkretne cukrovku...kedze by som uz nemal potrebne mnozstvo inzulinu na ake bolo telo zvyknute...
ziadny problem
sak dextroza je vlastne cukor, d-glukoza
ked davas do seba cukor musi ho organizmus nejak spracovat a preto sa tvori inzulin, ktory ho rozklada
cim viac cukru do seba das, tym viac inzulinu organizmus potrebuje aby ho spracoval, nic neobvykle, normalne a prirodzene
glukoza zvysuje ucinok kreatinu az o 50%
Užívateľov profilový obrázok
Od Mike
#9785
FitPotreby.sk napísal:
Mike napísal:prosim mam este jednu otazku ohladom toho Cell-Techu...s kamaratom som sa o tom rozpraval...je tam 75g dextrozy,co dopomaha zvysit hladinu inzulinu v krvi aby sa creatine lepsie vstrebaval...nemoze sa stat,ze telo si zvykne na zvyseny inzulin a po douzivani suplementu by som mohol mat nejaky problem ? myslim konkretne cukrovku...kedze by som uz nemal potrebne mnozstvo inzulinu na ake bolo telo zvyknute...
ziadny problem
sak dextroza je vlastne cukor, d-glukoza
ked davas do seba cukor musi ho organizmus nejak spracovat a preto sa tvori inzulin, ktory ho rozklada
cim viac cukru do seba das, tym viac inzulinu organizmus potrebuje aby ho spracoval, nic neobvykle, normalne a prirodzene
glukoza zvysuje ucinok kreatinu az o 50%
aha jasne ... takze sa mi zvysi hladina inzulinu a nie cukru,cukrovky sa teda bat nemusim ze ? dakujem pekne za vysvetlenie...dik :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9786
Mike napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Mike napísal:prosim mam este jednu otazku ohladom toho Cell-Techu...s kamaratom som sa o tom rozpraval...je tam 75g dextrozy,co dopomaha zvysit hladinu inzulinu v krvi aby sa creatine lepsie vstrebaval...nemoze sa stat,ze telo si zvykne na zvyseny inzulin a po douzivani suplementu by som mohol mat nejaky problem ? myslim konkretne cukrovku...kedze by som uz nemal potrebne mnozstvo inzulinu na ake bolo telo zvyknute...
ziadny problem
sak dextroza je vlastne cukor, d-glukoza
ked davas do seba cukor musi ho organizmus nejak spracovat a preto sa tvori inzulin, ktory ho rozklada
cim viac cukru do seba das, tym viac inzulinu organizmus potrebuje aby ho spracoval, nic neobvykle, normalne a prirodzene
glukoza zvysuje ucinok kreatinu az o 50%
aha jasne ... takze sa mi zvysi hladina inzulinu a nie cukru,cukrovky sa teda bat nemusim ze ? dakujem pekne za vysvetlenie...dik :a34
nemusíš sa báť ničoho....ja som ho bral a ešte som zdravý :a15
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]