Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Smizmar
#21112
Ahojte, Je mi 23 let, měřím 181cm a vážím 105kg, co se týče cvičení a hubnutí sem nováček... potřebuji poradit jak se chovat a co cvičit abych neco schodil.. mám celkem velkej zadek a silný stehna, břicho mi ani tak netrčí dopředu jako mi spíš teče do boku...
Sem celkem odhodlanej začít ze sebou neco dělat, ale vzhledem ke spoustě různých rad od kamarádu nevím jak začít. mám doma rotoped, ale jeden kamarád tvrdí at na něm nejezdim že mi naroste velkej zadek a další zase at jezdím že mi to pomůže, dále mám doma Rotanu (rotační podložku) na te sem také ochotný cvičit, ale jako u rotopedu jeden tvrdí že to pomůže a druhý že mi narostou boky :D tak vubec nevím... co se týče jídelníčku nemůžu si nejak moc vyskakovat jelikož žiju s rodinou, ale snažím se jíst zdravě a pít jen vodu. nejde mi ani tak o přesnou váhu jako spiš o to abych mohl třeba v létě bez nějakého studu sundat triko :) Jinak od března začínám navštěvovat fitko kde budu cvičit s kamarádem co už nejaky ten pátek cvičí takže tam snad taky neco spálím :)
Udělal sem nějaky fotky nejhorších částí těla a měli by být tu - http://smizmar.rajce.idnes.cz/Chudnutie/

Předem mockrát díky za rady od zkušených borců :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#21122
Sacharidove vlny davam do diety casto klientom pretoze naozaj funguju a su vyborne, v tvojom pripade vsak staci zo zacaitku upravit len trocha stravu vypustit sladke vody atd, a prve kila pojdu dole same aj bez pohybu, staci len pravidelna a zdrava strava. Neskor mozes zaradit napr vlny tie ti to po stagnacii zase rozhybu. Neboj do leta casu dost, ak zacnes makat poriadne v lete si das dole tricko aj gate :a44 cvicenim, v tvojom priapde chudnutim ide cloveku hore aj ego, lebo sa citi lepsie atd, casu mas dost do leta sa to da zhodit v poriadku na taku hmotnost aby si mohol chodit aj bez tricka :) tie fotky zas tak strasne nie su to pojde :) inak neviem ktory je "brezen" ale preco nezacnes od zajtra ? :) naco to odkaldat ? Takze vela stastia :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Smizmar
#21124
Díky moc:)
Březen je měsíc čislo 3 ,po vašem je to tušim Marc (snad je to tak), čekám na kamaráda, který se vrátí z lázní kde si léčí rozpůlené koleno, jinak co se týče tech vln tak vubec netuším o co jde, ale neco si o tom najdu ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21133
vrhni sa na to hned, nepotrebujes na to kamarata...ked sa vylieci sa k tebe pripoji...ludia, ktori si odkladaju cvicenie na "od noveho mesiaca" to vecsinou skoro vzdaju, to poznam z mojho okolia...ale tak snad nie si z tych, ale aj tak by som zacal hned, ked nie dnes, tak zajtra :)

edit// aby som nebol velmi OT, pripajam ti odkaz
Kód: Vybrať všetko
http://www.bodybuilding-forum.sk/sacharidove-vlny-t334.html
...mozno sa na prvy pohlad bude zdat, ze to je dlhe citanie, ale za to je to zaujimave a ja som od toho neodlepil oci ked som to prvykrat cital :) ...ohladom vĺn sa pytaj v tamtej teme ak ti je nieco nejasne
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21163
Smizmar napísal:Díky moc:)
Březen je měsíc čislo 3 ,po vašem je to tušim Marc (snad je to tak), čekám na kamaráda, který se vrátí z lázní kde si léčí rozpůlené koleno, jinak co se týče tech vln tak vubec netuším o co jde, ale neco si o tom najdu ;)
Zacni hned.
Blbosti o tom, ze budes mat velky zadok z rotopedu a pod. vobec nepocuvaj, ved sa nad tym zamysli, vacsiu hovadinu som nepocul.
Zacni pekne makat s tym co mas rotoped a rotana, na zaciatok staci. Ked sa vrati kamarat mozes zacat naplno. Inak na tych fotkach to nieje take strasne.
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#21609
chcel by som sa poradit za 9 dni som dal 4 cm s pasu {z brucha dole}ale vaha mi zial nesla dole ani o kg snazim sa jest zdravo ale nejdem ziadnu dietu vecer nejem

rano mam na lacno 30 min kardio
a po treningu mam 30 min kardio
plus kazdy druhy den brucho mam 108 kg ludia mi povedali ze som schudol ale ja to nieak nevidim a chcel by som sa opytat co vlastne znamena ze vaha mi nesla dole ale s pasu je dole tak 4-5 cm aj ruky mi trochu ryslo
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21612
novyclovek napísal:chcel by som sa poradit za 9 dni som dal 4 cm s pasu {z brucha dole}ale vaha mi zial nesla dole ani o kg snazim sa jest zdravo ale nejdem ziadnu dietu vecer nejem

rano mam na lacno 30 min kardio
a po treningu mam 30 min kardio
plus kazdy druhy den brucho mam 108 kg ludia mi povedali ze som schudol ale ja to nieak nevidim a chcel by som sa opytat co vlastne znamena ze vaha mi nesla dole ale s pasu je dole tak 4-5 cm aj ruky mi trochu ryslo
pokazena vaha :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#21624
FitPotreby.sk napísal:
novyclovek napísal:chcel by som sa poradit za 9 dni som dal 4 cm s pasu {z brucha dole}ale vaha mi zial nesla dole ani o kg snazim sa jest zdravo ale nejdem ziadnu dietu vecer nejem

rano mam na lacno 30 min kardio
a po treningu mam 30 min kardio
plus kazdy druhy den brucho mam 108 kg ludia mi povedali ze som schudol ale ja to nieak nevidim a chcel by som sa opytat co vlastne znamena ze vaha mi nesla dole ale s pasu je dole tak 4-5 cm aj ruky mi trochu ryslo
pokazena vaha :a15
svaly su tazsie ako tuk, takze ak zaroven cvicis, mozes byt ten somatotyp typ cloveka co proste nabera hmotu rychlejsie, a tuk mu ide pri diete pekne dole, dolezite su CM ! nie vaha v diete
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21626
Rozok napísal:
FitPotreby.sk napísal:
novyclovek napísal:chcel by som sa poradit za 9 dni som dal 4 cm s pasu {z brucha dole}ale vaha mi zial nesla dole ani o kg snazim sa jest zdravo ale nejdem ziadnu dietu vecer nejem

rano mam na lacno 30 min kardio
a po treningu mam 30 min kardio
plus kazdy druhy den brucho mam 108 kg ludia mi povedali ze som schudol ale ja to nieak nevidim a chcel by som sa opytat co vlastne znamena ze vaha mi nesla dole ale s pasu je dole tak 4-5 cm aj ruky mi trochu ryslo
pokazena vaha :a15
svaly su tazsie ako tuk, takze ak zaroven cvicis, mozes byt ten somatotyp typ cloveka co proste nabera hmotu rychlejsie, a tuk mu ide pri diete pekne dole, dolezite su CM ! nie vaha v diete
je hlúposť aby si za 9 dní nabral nejaké svaly, ale vôbec si nelám hlavu z toho že váha neklesá pravdepodobne je to tým že si začal jesť pravidlne a to si predtým nerobil, takže telo síce naštartovalo metabolizmus ale váha ešte nezačakala klesať pretože nie si zvyknutý na pravidelný príjem potravín a druhá vec vždy sú dôležitejšie centimetre, respektíve pohľad v zrkadle ako nejaká váha, ktorá môže byť skreslené retenciou vody a podobne ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#22376
chudnutiedieta.sk napísal:Strava je 70% úspechu pri chudnutí.. (aj pri naberaní) odporúčam spojiť pohybové aktivity s dietou na chudnutie od pána Dukana.. bližšie info tu: http://chudnutiedieta.sk/dukanova-dieta-jedalnicek/ :a22
Dukanova diety pri snahe o zväčšení svalovej hmoty u rekreačného cvičenca je veľmi ale veľmi zlý nápad.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#22939
...na spalovanie tukov sa doporucuje hlavne ranne kardio, idealna je rychla chodza az beh miernym tempom pripadne bicykel po dobu 45 - 60 minut, 3-4 krat do tyzdna.. nemal by si sa pocas kardia zadychat a nemal by si ostat cerveny v tvari, to by znamenalo, ze mas prilis vysoku tepovu frekvenciu, telo spomali spalovanie tukov a pracuje na svalový dlh a to nie je dobre.. ak mas moznost sledovat si tepovu frekvenciu napriklad na bezeckom pase idealna pre spalovanie tukov pre teba by mala byt hranica 134 - 140..
...co sa tyka toho ci mas pred tym nieco jest, je to individualne, doporucujem pomarancovu stavu s citronom a limetkou alebo mandarinkovu a grep, pripadne banan na energiu... niekomu vsak vyhovuje behat uplne na lacno, ono v podstate energiu aj tak telo ma z coho cerpat, dolezite je to co si jedol predosli den..
...co sa tyka toho stravovania, chalani maju pravdu, tebe este netreba ist do nejakych extremnych diet, staci tu stravu trosku upravit, najma poobede obmedzit prijem sacharidov.. tzn. uz nie ryzu, zemiaky, cestoviny, pecivo ale len ciste maso so zeleninou, ryby, cottage, tvaroh, vajicka.. na obed si mozes dat v klude aj prilohu (ryzu, zemiaky).. doobedu vlocky, jogurt, vajicka, ovocie... :a20

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]