Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2683
Pravidlá pre fórum - www.bodybuilding-forum.sk
Všeobecné pravidlá
Tieto pravidlá sú pre tých, ktorí nevedia žiť a konať bez pravidiel. Toto fórum nebazíruje na striktnom dodržiavaní týchto a akýchkoľvek iných pravidiel. Je potrebné vedieť, že v našej súčasnej spoločnosti sú pravidlá etického a morálneho správania sa samozrejmé a všetko, čo sa vymyká z noriem slušnosti, dobra, ľudskosti a jej morálky bude zavrhnuté a nebude ďalej tolerované. Každý jednotlivec koná na vlastnú zodpovednosť a toto fórum sa dištancuje od vyjadrení, názorov a všetkých písomných, či obrazových prejavov jednotlivých užívateľov. Všetko, čo budeme považovať za nemorálne a proti základným pravidlám normálneho správania sa, vymažeme, prepíšeme, odstránime.

 1. Všetci užívatelia sú povinní naštudovať si už vytvorené témy v jednotlivých kategóriách, založiť novú tému je dovolené iba v prípade, že ešte nieje vytvorená obsahovo identická alebo podobná téma. Pokiaľ sa váš príspevok týka témy už založenej, svoj príspevok smeruj do nej.
 2. Názvy tém musia byť výstižné, aby každý hneď vedel, aký je obsah témy. Témy s názvom typu poraďte, potrebujem radu, help, pomoc a pod., ktoré priamo nevystihujú daný problém, budú automaticky presunuté do smetiaka alebo zmazané. Používajte prosím v názvoch tém a príspevkov na začiatku vety veľké písmená a diakritiku (dĺžne, mäkčene).
 3. Všetky duplicitné alebo inak pravidlá porušujúce témy a príspevky budú presunuté do „smetiaka“ alebo priamo zmazané.
 4. Na tomto fóre je zakázané predávať anaboliká, drogy, omamné a psychotropné látky a iné zákonom zakázané látky, je zakázané odkazom priamo alebo nepriamo propagovať e-shopy alebo weby predávajúce steroidy.
 5. Je zakázané vkladať odkazy na produkty a eshopy akéhokoľvek predajcu, čohokoľvek. Napr. nevkladajte sem odkazy a zjavné reklamné témy alebo príspevky, ktorých účelom je našich návštevníkov a užívateľov presmerovať na inú webstránku alebo eshop.
 6. Je zakázané vkladať linky a odkazy na iné konkurenčné slovenské a české fóra. Pri kopírovaní článkov z iných webov je užívateľ povinný uviesť autora/zdroj pôvodného článku.
 7. Každý užívateľ berie na vedomie, že je tu zakázané akékoľvek nenávistné, rasovo motivované, neslušné a inak nevhodné správanie.
 8. Je zakázané vkladanie akéhokoľvek pornografického, obscénneho alebo inak nevhodného materiálu.
 9. Každý užívateľ môže mať na tomto fóre založený iba jeden nick. V prípade zistenia viacnásobných - duplicitných nickov bude užívateľ potrestaný trvalým blokovaním prístupu na fórum, pokiaľ sa nejedná o opodstatnenú a adminom schválenú duplicitnú registráciu. Žiadosť o opätovnú registráciu alebo zmenu nicku zašlite priamo adminovi e-mailom alebo súkromnou správou. Porušenie týchto pravidiel bude trestané dočasným alebo trvalým blokovaním prístupu na fórum a to podľa závažnosti porušenia pravidiel a na základe uváženia administrátora alebo moderátorov, ktorých upozornenia a pokyny je povinný každý užívateľ rešpektovať a riadiť sa nimi.
 10. Užívatelia svojou registráciou na BodyBuilding-Fórum.sk dávajú zároveň súhlas so zasielaním informačných a reklamných súkromných správ a emailových správ systémom hromadného zasielania správ.
 11. Všetky príspevky, témy, fotografie, videá a iné materiály sa stávajú majetkom fóra, preto nieje povinnosťou admina vyhovieť vašim žiadostiam o odstránenie vašich materiálov a to ani po vašom odchode z tohto fóra. Nemusí, ale môže (v opodstatnených prípadoch) byť vyhovené vašej žiadosti na základe rozhodnutia vedenia fóra a/alebo iných oprávnených orgánov.
 12. Žiadosť o deaktiváciu účtu užívateľa posielajte výhradne e-mailovou správou na info@bodybuilding-forum.sk. Žiadosť musí byť zaslaná z e-mailovej adresy, ktorá bola použitá pri registrácii účtu. Deaktiváciou účtu užívateľa nebudú zmazané žiadne príspevky, obrázky, fotografie ani iné materiály, ktoré boli do doby deaktivácie, užívateľom zaslané na fórum. Jediným vašim opravným prostriedkom je prestať používať web stránku (fórum) https://www.bodybuilding-forum.sk.

Reklama

Reklama

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

Ahojte, po dôkladnom naštudovan&iacut[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Stránka

Nevíte zda funguje? Dekuji

Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliv[…]