Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6674
Pre mna je kulturistika zmysel zivota. Nevidim iny zmysel ako zit pre to. Keby som nemohol cvicit, radsej by som zomrel. Je to ako deviacia je mi jedno co si o mne ludia myslia je mi jedno ze si myslia, ze som sialeny nech si hovoria co chcu. Ta sila ktora ma den co den motivuje v strave v treningoch a nedovoli mi nemysliet den co den na nu, ta nikdy nepominie. Neda sa opisat co pre mna znamena. Zalubil som sa a je to laska na zivot a na smrt. Budem jej verny do konca zivota a slubujem jej vernost navzdy. Napiste aj vy co pre vas znamena kulturistika.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6679
som na tom rovnako ako roman
je mi absolútne jedno čo si o mne myslia ľudia ked si všade nosím dozičky, je mi jedno čo si myslia ked jediný ručím pri tréningu, je mi jedno čo si myslia ked sa bijem pri tréningu

zbožňujem pocit po kvalitne odvedenom tréningu....zbožňujem ked vidno aj maličké posuny vpred

ako spomínal roman - na život a na smrť :a39 :a39 :a39 :a39
#6685
tak tak veru ako tu už volo niekoľko krát spomínané posilka, tréning, a všetko okolo toho je môj život ...milujem tento šport a mám na háku reči okolo toho ako je tento šport poznačený dopingom a neviem čím ešte ...všade sa nájde doping alebo niečo čo by tam nemalo byť ..alebo nie v takej miere ...no nikto sa nepozerá na podstatu bodybuildingu ..čo je prakticky symetria celého tela, zdravý životný štýl a všetko okolo toho ...bodybuilding je beh na dlhé trate ..nieje to nič krátkodobé ani chvíľkové ..je to celoživotné presvedčenie a životný štýl ...a to ma na tom priťahuje asi najviac ...takže vzdávam hold každému ktorý to berie s cvičením vážne a je ďalším z veľkej rodiny kulturistov alebo proste ľudí čo sa týmto športom zaoberajú
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6912
premna to tiez znamena zivotny styl... ako nahle nemozem cvicit som nervozny a velmi dobre sa pri cviceni daju vybit nervy :) tak premna je to sport sportov :)
#13229
jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13265
Gordonisk napísal:jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Ako povedal Arnold je to ako orgazmus.
#13268
vlastomenn napísal:
Gordonisk napísal:jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Ako povedal Arnold je to ako orgazmus.

veru ze tak :a42
#13275
Gordonisk napísal:
vlastomenn napísal:
Gordonisk napísal:jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Ako povedal Arnold je to ako orgazmus.

veru ze tak :a42
dam si kavu, a idem si zacvicit :a22 neberiem to prilis vazne ale niekedy sa pristihnem, ze aj ano, je to skvely pocit, ked sa pozriem do zrkadla a vyzeram so sebou podvedome spokojny, navonok ale prezentujem svoju nespokojnost :a22
#13300
FitPotreby.sk napísal:
Gordonisk napísal:
vlastomenn napísal:
Gordonisk napísal:jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Ako povedal Arnold je to ako orgazmus.

veru ze tak :a42
dam si kavu, a idem si zacvicit :a22 neberiem to prilis vazne ale niekedy sa pristihnem, ze aj ano, je to skvely pocit, ked sa pozriem do zrkadla a vyzeram so sebou podvedome spokojny, navonok ale prezentujem svoju nespokojnost :a22

to pozna kazdy vyborny pocit :a33 inac kolko ty mas vlastne rokov :a23 Ked to neni tajomstvo :a132
#13305
Gordonisk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Gordonisk napísal:
vlastomenn napísal:
Gordonisk napísal:jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Ako povedal Arnold je to ako orgazmus.

veru ze tak :a42
dam si kavu, a idem si zacvicit :a22 neberiem to prilis vazne ale niekedy sa pristihnem, ze aj ano, je to skvely pocit, ked sa pozriem do zrkadla a vyzeram so sebou podvedome spokojny, navonok ale prezentujem svoju nespokojnost :a22

to pozna kazdy vyborny pocit :a33 inac kolko ty mas vlastne rokov :a23 Ked to neni tajomstvo :a132
36 bratku, niekedy som z toho dobre deprimovany, ked si predstavim, ze mi tiahne na 40 a zacinaju sa u mna prejavovat rozne ukazy, ktore su pripisovane starym chlapom :a10
#13310
FitPotreby.sk napísal: 36 bratku, niekedy som z toho dobre deprimovany, ked si predstavim, ze mi tiahne na 40 a zacinaju sa u mna prejavovat rozne ukazy, ktore su pripisovane starym chlapom :a10
detko :a11
#13320
FitPotreby.sk napísal:
Gordonisk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Gordonisk napísal:
vlastomenn napísal:
Gordonisk napísal:jednoznacne suhlasim zo vsetkym co tu padlo , zo zaciatku to bolo , ze som chcel zhodit trosku pribrat a tak , ale teraz si uz bez toho neviem ani predstavit zit ! a hlavne ma to bavi viac a viac je to proste super :)
Ako povedal Arnold je to ako orgazmus.

veru ze tak :a42
dam si kavu, a idem si zacvicit :a22 neberiem to prilis vazne ale niekedy sa pristihnem, ze aj ano, je to skvely pocit, ked sa pozriem do zrkadla a vyzeram so sebou podvedome spokojny, navonok ale prezentujem svoju nespokojnost :a22

to pozna kazdy vyborny pocit :a33 inac kolko ty mas vlastne rokov :a23 Ked to neni tajomstvo :a132
36 bratku, niekedy som z toho dobre deprimovany, ked si predstavim, ze mi tiahne na 40 a zacinaju sa u mna prejavovat rozne ukazy, ktore su pripisovane starym chlapom :a10

nemam sice tolko co ty , ale drzim sa nazoru ktory u mna nik nezmeni.. Si taky stary nakolko sa citis.

ver mi , urcite to takto aj je :a10
#13357
Gordonisk napísal:
nemam sice tolko co ty , ale drzim sa nazoru ktory u mna nik nezmeni.. Si taky stary nakolko sa citis.

ver mi , urcite to takto aj je :a10
tak urcite, ja sa citim na 25 :a20
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]