Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4325
si mi to vravil a si mi posielal telegram a tam bolo : Ahoj stop prosim stop prepac stop mi stop za stop to stop ze stop som stop ta stop bil stop. stop

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4327
iNv1s napísal:si mi to vravil a si mi posielal telegram a tam bolo : Ahoj stop prosim stop prepac stop mi stop za stop to stop ze stop som stop ta stop bil stop. stop
moooc zabitee xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4497
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:ako nemam rad takych ako ty co sa vtieraju :a5 :a5
haha to by si sa uz sam sosebou nerozpraval xDDD
haha :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4705
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:ked ti jednu maznem tak potom budes plakat:D
ja som este malicky :a7 :a5 :a5
mas malicky? chudacik ... :(
NITRIX OXID ti ho zvacsi... :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4747
Názov témy, prečo ste začali cvičiť ... a vy tu zbierate príspevky, nenadarmo máte hodnosti Tlčhuba a Superkecal :a11 :a11 :a11

Ja som začal cvičiť preto, lebo som videl ako bráchovia cvičia a jeden z nich mal na rukách paráádne žily a ja som tiež také chcel mať a celkovo byť taký istý ako oni ... odmalička som chcel mať obrovské, vysekané ramená a veľké stehná s úzkym pásom :a8 :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4761
iNv1s napísal:teraz si sa tu opisal:D aby si kazdy myslel ze ti to vyslo:D ale my uz takych pozname:D
daj mu iN co sa donho zmesti nas urazil xDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#7598
ja som zacal cvicit ked som videl ze chalani v skole sa cez prestavky furt pretlacali a mna kazdý dal dole :a11 chystal sa tiriedny turnaj v pretlacani a nechcel som byt na chvoste , tak som sa stavil s najsilnejsim chalanom , ze ho dam na turnaji dole :a11 mal som na to asi 6 mesiacov :a11 nedal som ho sice dole , ale skoncil som 4-tý , a kým som necvicil , bol som najslabsi v tiede :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9714
Keď som bol malý rodičia ma niekedy nechali u suseda keď boli v práci a ja som išiel skôr zo školy a ich najstarší syn si doma urobil posilňovňu a bol môj vzor odmalička opakoval som po ňom ako zdvíhal činky a tak.A veľa chlapcov čo poznám cvičia tak asi to je to prečo cvičím.A baví ma to proste neviem si predstaviť žeby som necvičil.Čo by som robil alebo čo by bol môj koníček. :a21
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]