Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#162
palmexman napísal:tie mi to tiez sem tam povedali :mrgreen: ale nezacal som koli nim :geek:
tak si teda musel zacal kvoli chlapcom :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#164
palmexman napísal:koli psikom :mrgreen: a ty si zacal koli robote?co si tam takeho robil :)
da sa povedat ze vyhadzovaca :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#169
Ja hlavne kvoli sebe lebo som mal 64 kg a to nieje bochvieco...trsku aj kvoli babam ale aj na vyhadzovaca :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Falky23
#240
No u mna to začalo tým že v 15rokoch som mal 58kg.Nič moc tak som bol nútený s tým niečo robit.Najprv len preto aby som aspon kus pribral a neskor ma to chytilo úplne. :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#241
Falky23 napísal:No u mna to začalo tým že v 15rokoch som mal 58kg.Nič moc tak som bol nútený s tým niečo robit.Najprv len preto aby som aspon kus pribral a neskor ma to chytilo úplne. :D
a urcite to nemozes lutovat ,tvoja postava je fakt uzasna ...
Užívateľov profilový obrázok
Od pretlá-čateľ
#717
Nu ja som zacal cvicit kvoli tomu , ze v skole sa chcel kazdý pretlacat a ja som bol vždy vzadu ,lebo som bol slabucký . a potom som si nasiel babu , a ona mi dala podmienku , ze musim zacat cvicit , aby som nabral silu a svaly . a teraz to nelutujem, ze som ju posluchol
Užívateľov profilový obrázok
Od geas
#3028
..lebo v 16tich som bol 60 kilovy pavuk a nebol som z toho dvakrat stastny :a7
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]