Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#473
nechcem sa chvalit,teda chcem :mrgreen: ja som v pretlacani dobry,neviem kto by ma teraz dal,ked som este necvicil,tak som dal celu triedu :geek: a to tam boli aj taky 80kg chlapci.
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#498
Ake cvicky su na to dobre?Videl som chalanou cvicit pretacanie cinky ale tak, ze si ruku(predloktie) polozili na lavicku a drzali v ruku jednorucku a pretacali ju zprava dolava a naopak. Asi je to na silu zapastia ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#549
palmexman napísal:nechcem sa chvalit,teda chcem :mrgreen: ja som v pretlacani dobry,neviem kto by ma teraz dal,ked som este necvicil,tak som dal celu triedu :geek: a to tam boli aj taky 80kg chlapci.
a ty si mal vtedy 110 ??? :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#553
palmexman napísal:ja som mal tusim 48kg :mrgreen:
tak to simusel byt riadne silne hovado :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#566
ja som nikdy nebol moc dobry v pretlacani kedze ani techniku moc dobre neovladam kedze sa tomu nevenujem asi pol roka dozadu som sa pretlacal s chalanom co necvici ruka polovicka z mojej a dal ma asi za 4sekundy jak nic som nechapal ale ze jeho este nikdo nepretlacil okrem brata
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#578
kexo1 napísal:ja som nikdy nebol moc dobry v pretlacani kedze ani techniku moc dobre neovladam kedze sa tomu nevenujem asi pol roka dozadu som sa pretlacal s chalanom co necvici ruka polovicka z mojej a dal ma asi za 4sekundy jak nic som nechapal ale ze jeho este nikdo nepretlacil okrem brata
stalo sa mi presne to iste....odvtedy to nerobim :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#598
Cim to je ze ten kto necvici da nejakeho borca na paku?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#599
Vinchenzo napísal:Cim to je ze ten kto necvici da nejakeho borca na paku?
tým borcom myslis seba ? :mrgreen: ale tiez mam take skusenosti . ja mam 27/90/ruka45 a cvicim 8 rokov a kamos co ma 17/65/ruka okolo 37 a vobec nikdy necvicil ma vzdy drbne dole ako nic . aj na lavu aj na pravu , este som ho ani raz nedal dole :twisted:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#600
to je sposobene aj dlzkou paky,ten kto to ma geneticky vrodene nemusi ani cvicit a v pretlacani je dobry
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#601
palmexman napísal:to je sposobene aj dlzkou paky,ten kto to ma geneticky vrodene nemusi ani cvicit a v pretlacani je dobry
a ty si toho prikladom ... :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#606
palmexman napísal:hh no ale fakt asi som :mrgreen: :P ale uz som sa dlho nepretlacal :roll:
asi sa ta uz vsetci boja,ako im to natres :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#607
tebe by som to rad natrel :mrgreen: zatial to nemam komu natret ked kazdy ma 50kg to neni napinave :roll:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#623
minule som takto isiel po ulici a taký 100kilový týpek , ze pod sa pretlacat a ja ze co za to . ze ked vyhras ,tak mas 20 eurio :roll:
tak sme sadli do krcmy , on sa vyzliekol a ja som sa normalne zlakol tých vyrysovaných svalov :oops: pravou ma dal hned , ale lavou ani za boha , a nakoniec som ho dal ja , ale trvalo to 27 minut :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#625
palmexman napísal::shock: no teda to len tak ta stopol bars aky neznamy?a dal ti tych 20Euro?
hej dal mi :mrgreen: vselijaký kok...i chodia po svete :mrgreen: este pochopim,ze niekto ta oslovi na paku v krcme , ale na ulici ? cakal by si nieco take ? :ugeek:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#626
ved videl ze si suchy tak sa ta opytal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: este ze ta nezavolal na bitku :D
Užívateľov profilový obrázok
Od pretlá-čateľ
#712
Tak touto temou si ma potesil admnin . pretlacanie je najlepsi sport co poznam . bavi ma to pretlacat sa v senku , kde nejaký frajer pride a otravuje , aby som sa s nim pretlacal . v jednom senku mame pretlacaci stol , lebo tam chodi viac pretlacacov , tak majitel podniku doniesol specialny stol . a kde nemam s kým trenovat , tak idem do senku a vždy tam niekto je , s ktorým si dam taký hodinový trening
Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2412
na com zavisi podla vas uspech v pretlacani ? nechapem uz vela veci . napr

mam 17-rocneho bracha , ktorý v zivote necvicil a hned ma drbne dole . na bech da sotva polovicu co ja , zhyby takisto , a ine cviky takisto . minule som sa s nim stavil , ze potahnem na paku cez kladku auto , a samozrejme ma zahanbili aj vsetci jeho pubertacky kamosi , jeden 16,dvaja 17 a jeden 18 rocný , vsetci to auto potiahli a ja som s nim ani nepohol . ruka takmer dvojnasobna oproti nim , vaha tiez o dost viac , silove vykony ani nehovorim :15: :2: ako je to vsetko mozne ? :3:6:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2422
ja sa v tom moc nevyznam a tiez my pretlacanie nejde ale aj technika je dost dolezita minule ma pretlacil jeden chalan co ma velke reci a teraz si mysli ze ma lepsi aj drep mrtvolu a bench a tak sme sa dohodli ze si dame suboj v posilke
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3280
pretlacam sa iba ked som naliaty:D inac nie..
neviem tie somariny povolis a hned zatlacis... moc na mna:D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3314
my sa v skole pretlacme kazdy den ako nejsom najlepsi ale ani najhorsi ... aj podla toho ako sa vyspim :a3

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]