Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od exot
Zdravím, vie niekto o nejakom kvalitnom primobolane? Hľadám ústnu verziu. Ďakujem! :a2

Reklama

Reklama

Od Aurum
Ak to hľadáš pre seba, tak za prvé, horko ťažko zoženieš skutočný perorálny methenolón acetát, pretože ho žiadny výrobca steroidov nekupuje, keďže sa to vôbec nepredáva a najdeš tam Oxandrolón alebo Stanozol a môže ti kecať každý kto chce, je to tak! Za druhé ak by si sa aj dostal k nemu, jeho biologická využiteľnosť je minimálna a ani dávka 150-200 mg denne ti neprinesie doslova nič. Ako raz Angel ešte na fóre posilovanie.sk napísal, tak možno chlpy v nose ti narastú. Je to zbytočnosť a nikam ťa to neposunie v ničom. Jeho injekčná forma je už niečo iné, ale aj napriek tomu tiež má minimálne anabolické účinky, pretože podlieha 3-alfa-redukcii priamo v kostrovom svalstve = rozkladá sa na minimálne účinné metabolity a preto jeho anabolický účinok je veľmi chabý. V jednej štúdií porovnávali silu injekčného Primobolanu s Nandrolónom a až dávka 800 mg Primobolanu sa vedela vyrovnať anabolickému účinku 200 mg Nandrolónu. A to ti teraz píšem o injekčnej forme, tá perorálna je ďaaaaaaaleko slabšia, takžek dosiahnutiu účinku ako pri 200 mg Nandrolónu ti bude treba ďaleko viac mg
Od Haďák
Aurum napísal:
05 Júl 2024, 23:45
Ak to hľadáš pre seba, tak za prvé, horko ťažko zoženieš skutočný perorálny methenolón acetát, pretože ho žiadny výrobca steroidov nekupuje, keďže sa to vôbec nepredáva a najdeš tam Oxandrolón alebo Stanozol a môže ti kecať každý kto chce, je to tak! Za druhé ak by si sa aj dostal k nemu, jeho biologická využiteľnosť je minimálna a ani dávka 150-200 mg denne ti neprinesie doslova nič. Ako raz Angel ešte na fóre posilovanie.sk napísal, tak možno chlpy v nose ti narastú. Je to zbytočnosť a nikam ťa to neposunie v ničom. Jeho injekčná forma je už niečo iné, ale aj napriek tomu tiež má minimálne anabolické účinky, pretože podlieha 3-alfa-redukcii priamo v kostrovom svalstve = rozkladá sa na minimálne účinné metabolity a preto jeho anabolický účinok je veľmi chabý. V jednej štúdií porovnávali silu injekčného Primobolanu s Nandrolónom a až dávka 800 mg Primobolanu sa vedela vyrovnať anabolickému účinku 200 mg Nandrolónu. A to ti teraz píšem o injekčnej forme, tá perorálna je ďaaaaaaaleko slabšia, takžek dosiahnutiu účinku ako pri 200 mg Nandrolónu ti bude treba ďaleko viac mg
200 mg Nandrolonu snad ani nemůže být cítit,to tak pro holky :a15 ja si tu studii pamatuji jinak,ale nechci se tu přít o nějaký miligramy,dost možná nikdy nic nebral tak to pocítí,nebo to chce pro přítelkyni a ta to určitě taky na sobě pocítí pokuď nikdy nic nebrala, hlavně to je cítit na peněžence a injekční je super, hlavně záleží kolik k němu přidáš TST,pořád je to nejbezpečnější aas a proto i ta cena,sice za hodně peněz málo muziky,ale ne každého to trápí.Každý leden začínám primem a když jsem k němu zkusil přidat tbl.tak je to taky malinko znát,pak ho prehodim za nandro, jasně, že zlepšení hlavně pri stejném dávkování, hlavně finančně je to znát a pak prehodim za tren a to už je bez debat
Od Slovan1945
Hilma Biocar má v ponuke primobolan acetát ale ani tej neverím že je tam v skutočnosti Primo :D
Primobolan v orálneho verzií sú fakt vyhodené peniaze. V Injekčnej verzií má tiež veľmi slamé anabolicko-androgenne učinky. Výhoda injekčneho je že dokáže znížiť estrogén v tele. Inak vôbec nevidím zmysel užívať tento AS či už v injekčnej alebo oralnej verzií.
Keď už orálne veci z hľadiska bezpečnosti tak jedine turinabol alebo oxandrolon.
Od exot
Ďakujem za odpovede, primobolan oral som mal ako prvý test a zoznámenie s touto pomôckou. Účinky som predsa len spozoroval a zlepšilo mi to vzhľad a takisto aj výkon, cítil som sa na tom úžasne, o tom žiadna. Každopádne ťažko ho teraz zohnať v tabletovej forme tak asi siahnem po Turinabole, je v tom aspoň o niečo rozdiel? Vďaka za odpovede. Kritiku za prvý cyklus (oral) kľudne vezmem. Vzhľadom na všetky možné aas mi Primo prisiel ako najlepšia voľba z hľadiska plusov a mínusov a nejaké silné nežiadúce účinky som po ňom nemal, po vysadení max 3-4 dni horšia nálada inak všetko cajk. :a10 :a10
Od exot
Slovan1945 napísal:
06 Júl 2024, 16:34
Hilma Biocar má v ponuke primobolan acetát ale ani tej neverím že je tam v skutočnosti Primo :D
Primobolan v orálneho verzií sú fakt vyhodené peniaze. V Injekčnej verzií má tiež veľmi slamé anabolicko-androgenne učinky. Výhoda injekčneho je že dokáže znížiť estrogén v tele. Inak vôbec nevidím zmysel užívať tento AS či už v injekčnej alebo oralnej verzií.
Keď už orálne veci z hľadiska bezpečnosti tak jedine turinabol alebo oxandrolon.
Pred Oxa mám rešpekt zatiaľ, bolo mi od mnohých povedané či už na fórach napísané, že často vykazuje nežiadúce účinky tak zatiaľ predsa len siahnem po niečom rádoby “bezpečnejšom.” Moc ďakujem za radu, nie som z tych, čo hneď skočia na kúru a najvyššie dávky, možno časom :a2
Od exot
Slovan1945 napísal:
Samozrejme aj pre priateľku je to vhodnejšia forma ako napríklad anavar. Nestojí o to, aby jej zhrubol hlas. S Primo s tým problém nebol pri menších dávkach
Od exot
Tak keďže mi bol odporučený Turinabol, vedeli by ste mi prosívás, nejaké info/ skúsenosti ku tomu? :a15
Od Aurum
Haďák napísal:
06 Júl 2024, 07:00
Aurum napísal:
05 Júl 2024, 23:45
200 mg Nandrolonu snad ani nemůže být cítit,to tak pro holky :a15 ja si tu studii pamatuji jinak,ale nechci se tu přít o nějaký miligramy,dost možná nikdy nic nebral tak to pocítí,nebo to chce pro přítelkyni a ta to určitě taky na sobě pocítí pokuď nikdy nic nebrala, hlavně to je cítit na peněžence a injekční je super, hlavně záleží kolik k němu přidáš TST,pořád je to nejbezpečnější aas a proto i ta cena,sice za hodně peněz málo muziky,ale ne každého to trápí.Každý leden začínám primem a když jsem k němu zkusil přidat tbl.tak je to taky malinko znát,pak ho prehodim za nandro, jasně, že zlepšení hlavně pri stejném dávkování, hlavně finančně je to znát a pak prehodim za tren a to už je bez debat
Tu štúdiu a teda jej výsledky som spracoval a dal na svoj web, v inej téme som ti písal znenie webu, nechcem to vypisovať. Injekčný Methenolón má tiež svoje muchy, osobne ho v celku považujem za zbytočnosť, pretože už v dávkach, ktoré naozaj majú zmysel, dáš za neho naozaj slušnú sumu peňazí a vtedy už aj prichádzajú negatíva, keďže je to roid bez možnosti aromatizácie, čo vždy ma negatívny dopad na cholestosterol. A ako som písal, načo dávať 1000 mg Primobolanu týždenne za ťažké peniaze ak môžeš dať tak 250 mg Nandrolónu a máš ronaký vysledok za ďaleko menej peňazí s tým rozdielom, že 250 mg Nandrolónu ti prinesie minimum negatív. Veď určite chápeš čo chcem tým všetkým povedať. Ale samozrejme viem sa vžiť do role tých, ktorí začínajú a na začiatku sa pokúšajú hľadáť "jemné" roidy, s čím súhlasím, nech to má postupnosť...
Od Aurum
Slovan1945 napísal:
V princípe súhlasím, prosím len sa na mňa nehnevajte, že ku všetkému budem mať asi pripomienku. Je to len vyjadrenie môjho názoru, žiadne vyskakovanie ani rýpanie. Celkovo perorálne AAS by mali slúžiť len na doladenie formy na pár týždňov, preto sú vhodné pre súťažných v závere prípravy alebo povedzme aj pre amatérov, ktorí sa v lete chcú ukázať. Gro by vždy mali byť injekčné AAS.

Čo sa týka bezpečnosti, budem uprimný, Oxandrolón ti rozhádže cholesterol rovnako ako Fluoxymesterón a tiež aj pečeňové hodnoty. A celkovo už ked som spomenul tieto 2 roidy, tak potrebuješ minimálne 40 mg Oxandrolónu pre nejaký ten prijateľný účinok, čiže ideál 50-60 mg denne, pri Fluoxymesteróne ti stačí 20-30 mg denne, ideál 30 mg denne a aj tak výsledky sú neporovnateľné po vizuálnej stránke v prospech Fluoxymesterónu, predovšetkým po stránke sily a pomoci spaľovania tukov skrz jeho silnej androgénnej aktivity. A po stránke negatív to bude na rovnako. Ja len narážam na slovo bezpečnosť, je to také vieš, diskutabilné, áno 20 mg Oxanu je povedzme bezpečných, ale 50-60 mg už nie ak sa chceš pozerať na to fakt reálne a triezvo. AK teda správne ponímame slovo bezpečný.
Od Aurum
exot napísal:
07 Júl 2024, 06:24
Slovan1945 napísal:
Samozrejme aj pre priateľku je to vhodnejšia forma ako napríklad anavar. Nestojí o to, aby jej zhrubol hlas. S Primo s tým problém nebol pri menších dávkach
U žien je virilizácia pomerne zdlhavý proces a tiež každá žena inak reaguje, mám také, ktoré užívajú už pomerne dosť vysoké dávky a nie je s tým problém a mám také, ktoré už pri dávkach 10 mg Oxanu po dlhšej dobe (hlavne po opakovanom užívaní) začnú mať problém. Tiež je to na diskusiu. U žien je pomerne dosť veľké riziko toho, či ozaj užívajú to, čo deklaruje obal, v tom je dosť veľký problém stále aj dnes.
Od exot
Aurum napísal:
07 Júl 2024, 23:49
exot napísal:
07 Júl 2024, 21:13
Tak keďže mi bol odporučený Turinabol, vedeli by ste mi prosívás, nejaké info/ skúsenosti ku tomu? :a15
prečítaj si = https://steroidsinfo.net/index.php/2024 ... -steroidy/
Moc ti ďakujem za tvoj názor a odpovede. Myslím, že si všetko napísal prijateľne a nič z toho nevyznelo ako rýpanie. Určite vo všetkom chapem tvoju pointu a som takisto aj rád, že ty chápeš tú moju, že najskôr začnem predsa len niečím “bezpečnejším” aj keď to slovíčko pri aas nedáva akosi zmysel ako hneď siahnuť po tých silnejších.
Od exot
Aurum napísal:
07 Júl 2024, 23:45
Slovan1945 napísal:

V princípe súhlasím, prosím len sa na mňa nehnevajte, že ku všetkému budem mať asi pripomienku. Je to len vyjadrenie môjho názoru, žiadne vyskakovanie ani rýpanie. Celkovo perorálne AAS by mali slúžiť len na doladenie formy na pár týždňov, preto sú vhodné pre súťažných v závere prípravy alebo povedzme aj pre amatérov, ktorí sa v lete chcú ukázať. Gro by vždy mali byť injekčné AAS.

Čo sa týka bezpečnosti, budem uprimný, Oxandrolón ti rozhádže cholesterol rovnako ako Fluoxymesterón a tiež aj pečeňové hodnoty. A celkovo už ked som spomenul tieto 2 roidy, tak potrebuješ minimálne 40 mg Oxandrolónu pre nejaký ten prijateľný účinok, čiže ideál 50-60 mg denne, pri Fluoxymesteróne ti stačí 20-30 mg denne, ideál 30 mg denne a aj tak výsledky sú neporovnateľné po vizuálnej stránke v prospech Fluoxymesterónu, predovšetkým po stránke sily a pomoci spaľovania tukov skrz jeho silnej androgénnej aktivity. A po stránke negatív to bude na rovnako. Ja len narážam na slovo bezpečnosť, je to také vieš, diskutabilné, áno 20 mg Oxanu je povedzme bezpečných, ale 50-60 mg už nie ak sa chceš pozerať na to fakt reálne a triezvo. AK teda správne ponímame slovo bezpečný.
Halotestin si myslím že má ešte u mňa čas. Predsa len prvý cyklus (hop alebo trop cyklus) bol primo a keby telu teraz švihnem halotestin tak asi zošalie :a5 Premýšľam nad tým turinabolom. Ako som písal vyššie s výsledkami prima som bol spokojný ale samozrejme väčšina svalstva opadla (na výzor) ale váha ostala.
Od garonko
Injekčne veci nejdes vobec?
Od Aurum
exot napísal:
08 Júl 2024, 06:06
Aurum napísal:
07 Júl 2024, 23:45
Slovan1945 napísal:

Halotestin si myslím že má ešte u mňa čas. Predsa len prvý cyklus (hop alebo trop cyklus) bol primo a keby telu teraz švihnem halotestin tak asi zošalie :a5 Premýšľam nad tým turinabolom. Ako som písal vyššie s výsledkami prima som bol spokojný ale samozrejme väčšina svalstva opadla (na výzor) ale váha ostala.
Jasne, určite Fluoxy ešte nie je pre teba... suhlas
Od exot
garonko napísal:
08 Júl 2024, 07:16
Injekčne veci nejdes vobec?
Nevyhýbam sa tomu priamo ale ešte chcem s tým počkať. Samozrejme som si vedomý toho, že je to násobne bezpečnejšie a určite aj lepšie. Jednoducho chcem najskôr spoznať základné účinky aas predtým, než sa do toho pustím naplno. :a6
Som úplný nováčik, ktorý má za sebou prvý cyklus, ako som písal v predošlej odpovedi - bolo to hop a trop. Len na vyskúšanie, či to vôbec význam má a čo to vlastne robí s telom. Pretože niektoré veci na internete sú doslova prehnané, iné zase úplne zle opísané.
Naposledy upravil/-a exot v 08 Júl 2024, 14:04, upravené celkom 1 krát.
Od exot
Páni, popri Turinabole mám brať aj niečo na podporu pečene? Ďakujem za všetky odpovede. :a2
Od garonko
turin je cajik to nemusis.
skor keby ides oxym, methan, stan by som riesil ale pre dobrý pocit na duši kludne zarad nieco na pečeň staci aj liv52 pripadne lagosa alebo pestrec
Od Julius Shoeman
sežeň ji 2 mg verzi salbutamolu. na začátek úplně krásně postačí. bez hormonálních vedlejších účinků.
Od exot
Julius Shoeman napísal:
08 Júl 2024, 15:39
sežeň ji 2 mg verzi salbutamolu. na začátek úplně krásně postačí. bez hormonálních vedlejších účinků.
Vďaka za radu. V porovnaní s Turinabolom je salbutamol na tom ako? Od coho očakávať viac? Či už prírastky, spaľovanie a takisto vedlajšáky? :a40
Od exot
garonko napísal:
08 Júl 2024, 15:10
turin je cajik to nemusis.
skor keby ides oxym, methan, stan by som riesil ale pre dobrý pocit na duši kludne zarad nieco na pečeň staci aj liv52 pripadne lagosa alebo pestrec
Vďaka Garonko. Tak predsa len o tomto hovorím. V rôznych príspevkoch píšu tak a tak. Radšej sa opýtam vás, ktorí s tým skúsenosti máte. Turinabol som na viacerých fórach videl ako toxický na pečeň a pozri, nie je až tak. :a9
Od garonko
Čosi starky úplný klud ale pre pokoj na duši daj ja vzdy davam aj čaje pijem pestrec mariansky sypane neuškodis len pomôžeš
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

Primobolan oral

Zdravím, vie niekto o nejakom kvalitnom pri[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Problém s erekcí

Ahoj, jsem tu nový a chtěl jsem se zeptat[…]

Info 1x testosterón

Ahoj kedže ma trapi dlhe roky nizka hladina tst 8 […]