Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Beavisak
#22417
zdravim .
o 2 mesiace je sutaz na ktoru som sa odhodlal ist ... teraz je tu vsak par veci ktore by som potreboval prediskutovat :) je to moja prva sutaz cize par rad sa urcite hodi ...
mam 2 mesiace cize premyslam ze hned zacnem chudnut aby som tam bol vyrysovany ako to len pojde ... avsak bojim sa stagnacie... doteraz som nemal bohvieaky pravidelny rezim stravovania a hlavne sacharidy som jedol aj vecer .. v posilke ziadne kardio ... takze :

1:Mam nahodit sacharidove vlny uz teraz ? alebo zatial to riesit takou strednou cestou tzn. jest 5-6 x denne pod vecer a na vecer ziadne sacharidy a po nejakom case nahodit kardio a o5 po nejakom case nahodit vlny ktore budem pritvrdzovat ?

2:druha otazka sa zameriava na trening... som v stave ze mam casu kolko len chcem tak chcem nahodit 2-fazove treningy kde kazdy den budem davat kardio pocas jednej tejto faze ... ma to vyznam ? a su 4 dni 2-fazovych treningov vela ?

3:mam davat sacharidy po treningu aj v tomto obdobi rysovania pred sutazou ?


zatial tolko :) dakujem za kazdu odpoved a nazor :)

Reklama

Reklama

#22421
Nemam skusenosti so sutaznou kulturistikou takze moje rady budu skor intuitivne:

1: ta druha cast sa mi zda rozumnejsia

2: dvojfazovy trening bude chciet podla mna dobre nacasovanie, hlavne kvoli prijmu energie. A nie je to vela 4dni su v pohode, potrebujes cas na dostatocnu regeneraciu, aby si sa nepripravil o hmotu

3: sacharidy urcite ano, ale zalezi na tom ake, toto ti musia poradit skusenejsi, najlepsietaky co presli sutazami ako Noro Zajac
#22425
Beavisak napísal:zdravim .
o 2 mesiace je sutaz na ktoru som sa odhodlal ist ... teraz je tu vsak par veci ktore by som potreboval prediskutovat :) je to moja prva sutaz cize par rad sa urcite hodi ...
mam 2 mesiace cize premyslam ze hned zacnem chudnut aby som tam bol vyrysovany ako to len pojde ... avsak bojim sa stagnacie... doteraz som nemal bohvieaky pravidelny rezim stravovania a hlavne sacharidy som jedol aj vecer .. v posilke ziadne kardio ... takze :

1:Mam nahodit sacharidove vlny uz teraz ? alebo zatial to riesit takou strednou cestou tzn. jest 5-6 x denne pod vecer a na vecer ziadne sacharidy a po nejakom case nahodit kardio a o5 po nejakom case nahodit vlny ktore budem pritvrdzovat ?

2:druha otazka sa zameriava na trening... som v stave ze mam casu kolko len chcem tak chcem nahodit 2-fazove treningy kde kazdy den budem davat kardio pocas jednej tejto faze ... ma to vyznam ? a su 4 dni 2-fazovych treningov vela ?

3:mam davat sacharidy po treningu aj v tomto obdobi rysovania pred sutazou ?


zatial tolko :) dakujem za kazdu odpoved a nazor :)
Vzhľadom na to že neviem v akej forme sa momentálne nachádzaš teraz si aj tak myslím že dva mesiace je už relatívne malá doba na to aby si prišiel naozaj kvalitne pripravený. Tieto otázky čo si sem písal ti dokáže zodpovedať človek, ktorý ťa pripravuje na súťaž a pomáhati sa pripraviť ak takého nemáš nájdi si čím skôr pretože sám na prvú súťaž prípravu určite nezvládneš a to usudzujem na margo tvojho príspevku.
#22469
prosím Vás ešte o jednu radu.
Mám tu k dispozícii iba 3 spaľovače...
Ktorý z nich ma najlepšie zloženie ? Po prípade čo by som ku ktorému mal ešte dokúpiť aby to šľapalo čo najlepšie ?

Amix - Thermocore

Scitec - Revex-16

Scitec - muscle army - Fire raid
thermocore_tab_226_l.jpg
thermocore_tab_226_l.jpg (65.02 KiB) 2225 zobrazení
835_scitec_revex-16_facts.jpg
835_scitec_revex-16_facts.jpg (55.01 KiB) 2225 zobrazení
fireraid.jpg
fireraid.jpg (28.9 KiB) 2225 zobrazení
#22481
Beavisak napísal:prosím Vás ešte o jednu radu.
Mám tu k dispozícii iba 3 spaľovače...
Ktorý z nich ma najlepšie zloženie ? Po prípade čo by som ku ktorému mal ešte dokúpiť aby to šľapalo čo najlepšie ?

Amix - Thermocore

Scitec - Revex-16

Scitec - muscle army - Fire raid
thermocore_tab_226_l.jpg
835_scitec_revex-16_facts.jpg
fireraid.jpg
keď len z týchto išiel by som do Scitecu a v podsate je to na podobnej báze všetko ...
#22500
Beavisak napísal:no skusam ten Fire Raid.. uvidime co to da :P
no vyzera to, ze su to vsetko termogenne spalovace
takze najmenej 45min intenzivne kardio aby sa ich ucinok prejavil aspon trochu
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]