Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od DoublePenetrator
#22280
Caute. Volam sa Martin a mam uz zhruba 2 roky taky problem, ze ked zatazujem lavy laket tak mi dost nahlas prepukava klb. Ked som to ukazoval lekarke, tak nevedela ani co na to povedat, tak ma ihned poslala za ortopedom ktory mi na to predpisal ibalgin krem :a37 Moj tato kukal na toho doktora ako na debila ked mi na nieco taketo dal ibalgin -.-" Tak ihned som si bol vypitat doporucenie od lekarky na Kramare a este v ten den sme tam isli. Tam mi povedali ze to mozem mat z rastu :a25 táto lekarska starostlivost na slovensku speje do p... Mam 15 rokov a 92kg. Cvicim pravidelne 3 dni v tyzdni (pri cviceni ma ten laket az tak neboli ale bojim sa ze v buducnosti to bude mat nejake nasledky) Neviete mi niekto nieco poradit? Alebo povedat co by mi mohlo byt? Pripadne odporucit nejakeho sportoveho lekara? Dakujem vopred za Vase odpovede.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22283
ja len tak trošku od veci, ale predsa to sem patri...ak cvicis francuzsky tlak na triceps, tak urcite nie ako prvy cvik...teda MINIMALNE si pred nim daj poriadnu rozcvicku na triceps, tam su tie klby problemove...alebo ak to mas VELMI zle, tak by som mozno tento cvik necvicil vyradil na nejaku chvilu, aspon kym sa to neda trochu dohromady
#22284
Tazzman napísal:ja len tak trošku od veci, ale predsa to sem patri...ak cvicis francuzsky tlak na triceps, tak urcite nie ako prvy cvik...teda MINIMALNE si pred nim daj poriadnu rozcvicku na triceps, tam su tie klby problemove...alebo ak to mas VELMI zle, tak by som mozno tento cvik necvicil vyradil na nejaku chvilu, aspon kym sa to neda trochu dohromady
Klbovku berem dlhodobo uz od mojich deviatich este ked som hraval futbal, francuzsky tlak kvoli tomu klbu nechodim vobec, a bolelo ma to este predtym nez som zacal cvicit. len som si to nejako nevsimal kedze som tu ruku nejako nenamahal :/ Ake su vsetky sposoby na liecbu klbov?
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22287
a to ta boli tak silno, ze s tym nemozes nic robit alebo ako? ...a odkedy ta to boli, od nejakej udalosti (zlomena ruka alebo nejake udretie)? ...ci len tak "z nicoho nic"?
#22290
Tazzman napísal:a to ta boli tak silno, ze s tym nemozes nic robit alebo ako? ...a odkedy ta to boli, od nejakej udalosti (zlomena ruka alebo nejake udretie)? ...ci len tak "z nicoho nic"?
Neboli to moc silno, ale ked si tu ruku mierne pretazim, neviem sa ani osprchovat lebo to boli jak svina. tu ruku som mal zlomenu dva krat. raz pri ramene (zhruba pred 7 rokmi) a raz pri zapasti (2 roky dozadu). Lekarka mi povedala, ze ked som mal tu ruku v sadre pred dvomi rokmi ze sa mi mohli oslabit slachy ale nechce sa mi nejako tomu verit kedze som tu sadru nemal ani po laket.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22297
DoublePenetrator napísal:
Tazzman napísal:a to ta boli tak silno, ze s tym nemozes nic robit alebo ako? ...a odkedy ta to boli, od nejakej udalosti (zlomena ruka alebo nejake udretie)? ...ci len tak "z nicoho nic"?
Neboli to moc silno, ale ked si tu ruku mierne pretazim, neviem sa ani osprchovat lebo to boli jak svina. tu ruku som mal zlomenu dva krat. raz pri ramene (zhruba pred 7 rokmi) a raz pri zapasti (2 roky dozadu). Lekarka mi povedala, ze ked som mal tu ruku v sadre pred dvomi rokmi ze sa mi mohli oslabit slachy ale nechce sa mi nejako tomu verit kedze som tu sadru nemal ani po laket.
no tak tomu zacni verit
vacsinou to byvaju slachy, to presilenie, bolest a tak podobne, jedine co mozem poradit je stale otravovat lekarov, alebo najst nejakeho naozaj dobreho odbornika, ako pises sportoveho lekara
moze to byt tenisovy laket, alebo to je dosledok zle osetreneho a lieceneho urazu
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]