Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10903
Ahojte

Zhruba pred 4 mesiacmi som začal rysovaciu fázu.
Moje hlavné ciele boli :

1, Schudnúť hlavne v páse, nohách. (čo sa mi čiastočne podarilo, ešte rozpíšem)
2, Zlepšit svalovú a kondičnú vytrvalosť. (nazaciatku iba 2x do tyzdna posilka, teraz 3x posilka-2xplavaren-3x beh 30m-4xbeh rano nalacno 15m)
3, Zlepšit tréningový plán. (mam sa este vela co ucit)
4, Obmedziť príjem kalorických a sladkých jedál (Podarilo sa mi ich skoro uplne vylucit, obmedzit na minimum)

Pre začiatok uvediem svoje základne miery a pred rysovacou fázou a po. Ostatné veci som si neodmeral :(

Pred: Po 4 mesiacoch až po súčastnosť:
Vek: 24r 24r
Výška: 180cm 180cm
Váha : 84kg 73kg
BMI : 25.93 22,53
Postava : Endomorf, podsaditá, vypuklé brucho.

V strave som zaradil Sacharidove vlny 50/100/150/200/250/300 ktore som siel 2,5mesiaca, neskor som si upravil stravu podla seba kde som primal denne 2g/kg bielkovin sacharidy podla treningu, tukov malicko + som uzival Lecithin, vitaminy C,B-komplex,Horcik,Vapnik,Zinok, prirodne preparaty proti odkysleniu a posledny mesiac uzivam Glutamin a BCAA praskove.

Narast energie zhruba bol obrovsky, bol som schopny si rano na lacno o 6:30 zabehnut 30m, o 10:00 ist do posilky na 1,3h a vecer si este dat schody 15-30m.
Maval/mam 1 den v tyzdni uplne volny kedy nepohnem prstom. Inak sa znazim 2 denne aktivity.

A teraz nastal hlavny zadrhel>
Uz 2 tyzden pocitujem unavu ci uz ked sa zobudzam alebo po 15:00 sa mi uz nechce nic robit.
Zacal som mavat zapchu(raz za 3dni stolica) a brucho sa mi naramne zvatsilo, mam ho neustale vypuknute aj rano a pocitujem nevolnost, ale vaha sa bud drzi alebo ide dolu, potom sa zas vrati na 73...
Okrem ineho som si asi natiahol rameno pretoze kazdy cvik na prsia mi sposobuje ukrutnu bolest. Ramenne cviky necitim.

V treningu som vyrazne polavil v poslednom tyzdni, ale vysledky sa nezmenili.

Neviem si rady a k lekarovy nechcem ist, ten li len povie ze si nemam namahat.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10904
Podla mna je tam jasna pretrenovanost.Ja by som odporucil aspon tyzden pauza a len odychovo plavaren plus nejaku klbovu vyzivu.Preco ta boli rameno neviem mozno si nemal den a v ramene sa nieco poskodilo, mozno zle trenujes nieco nerobis dobre ale to neviem posudit kedze ta clovek nevidi ako trenujes.Takychto zraneni som si ja uzil habadej aj na laktoch.Casom vsetko prejde.Kup si aj nieco protizapalove napr.VOLTAREN a zvisit vit.C aspon 500mg denne.To ze si zapeceny je urcite stravou chce to viac vlakniny ale urcite ti dam dobru radu kup si lanove semienka a vyskusaj.Na tej fotke nevyzeras na 24r. :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10905
vlastomenn napísal:Podla mna je tam jasna pretrenovanost.Ja by som odporucil aspon tyzden pauza a len odychovo plavaren plus nejaku klbovu vyzivu.Preco ta boli rameno neviem mozno si nemal den a v ramene sa nieco poskodilo, mozno zle trenujes nieco nerobis dobre ale to neviem posudit kedze ta clovek nevidi ako trenujes.Takychto zraneni som si ja uzil habadej aj na laktoch.Casom vsetko prejde.Kup si aj nieco protizapalove napr.VOLTAREN a zvisit vit.C aspon 500mg denne.To ze si zapeceny je urcite stravou chce to viac vlakniny ale urcite ti dam dobru radu kup si lanove semienka a vyskusaj.Na tej fotke nevyzeras na 24r. :a13
Vdaka za promtnu odpoved.

Tyzden pauza od posilky? Fuuha neviem ci to psychicky zvladnem :)
Stale mam strach ze ked si dam pauzu tak mi opadnu svaly a budem to dlhsie dobiehat.

Klbovku by si mi aku odporucil? Moc sa v tychto veciach nevyznam a necham si poradit. Inak voltaren pouzivam, aj ine hojace maste na prirodnejsom zaklade, chladim si aj rameno. Vit C davam tych 500mg na den niekedy 750mg.

Vlakninu som zacal uzivat Psilium inak si pravidelne pridavam do jedla lanove semienka pomlete ale nepomaha mi to ako by malo. Mne sa zda ze ma to este viac zapecie. :a17
Inak som si minule cital jeden clanok ze na to aby sme mali pravidelnu stolicu musime vylucit/obmedzit mäso,mlieko,vajcia z potravy a stolica sa dostavi. Neviem si to prectaviť ako inak by som potom cvicil a zaroven budoval svaly :a44



Fotka sa ti nepaci? A ja som si myslel ze si mozme pridavat svoje idoly do avatarov :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10906
Aj kulturisti po sutaziach sa neukazu min.2 tyzdne v telocvicni.Za tyzden ti nic neopadne nebudes v nijakej stresovej situacii pooperacnom stave atd.Odporucam ti tento preparat http://www.fitpotreby.sk/product/bonestar-gelatine-108/
Tie semienka ti musia pomoct pridaj aj nejake jablka 2-3 denne.Co sa tyka naberania svalov ak som dobre porozumel na naberanie mas prilis vela aerobnej cinnosti a zas velmi malo treningu s cinkami.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10910
vlastomenn napísal:Aj kulturisti po sutaziach sa neukazu min.2 tyzdne v telocvicni.Za tyzden ti nic neopadne nebudes v nijakej stresovej situacii pooperacnom stave atd.Odporucam ti tento preparat http://www.fitpotreby.sk/product/bonestar-gelatine-108/
Tie semienka ti musia pomoct pridaj aj nejake jablka 2-3 denne.Co sa tyka naberania svalov ak som dobre porozumel na naberanie mas prilis vela aerobnej cinnosti a zas velmi malo treningu s cinkami.
Ok budem nad tym rozmyslat, ale asi si dam 1 tyzden leharo.
Vdaka za doplnok.

Este som sa ta chcel zpytat ci pokladas tento zakladny trening na dostacujuci v ramci rysovania.

V ramci 1 treningu Drepy, Mrtve tahy, BP, Kladivove zvihy, Multipress, Kliky na bradlach/stahovanie kladky, Skracovacky/zdvihanie noh vo zvyse.

Kazdy trening menim variacie cvikov,

CHRBAT>ked nedavam Mrtvolu dam si veslovacku s miernym predklonom, stahovanie kladky, zhyby na hrazde.
PRSIA>alebo namiesto Bench stahovanie kladiek pod inymi uhlami, jednorucky na sikmej.
PAŽE>Rozdne variacie, nadhmaty, podhmaty, deltove, trapezy a pod.
BRUCHO>Všetko možné :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10912
Trenujes uz asi 2roky vsak?Ten trening je vhodny pre cvicenca zacinajuceho prvym dnom.Nemas cas na trening?Aspon keby si pridal den naviac a telo rodelil do 2 dni to je ale fakt minimalny trening co by si mal dodrziavat.Vsimol som si napr.ked ides mrtvolu tak iny cvik na chrbat netrenujes je to tak?Mrtvola je na precvicenie celeho tela a chrbat zatazuje nepriamo tak ako cele telo cize siroky sval chrbta snim neprecvicis.Kazdy trening neni potrebne menit cviky aspon nie pri tvojej vyvojovej urovni nemusis tak intenzivne klamat sval.2 mesiace mozes kludne ist rovnakymi cvikmi a potom aj dalsie mesiace pritom staci zmenit len ich poradie.Moj nazor toho co robis nema ani hlavu ani patu a robis skor zhadzovanie vahy ako rysovanie.Este ma zaujima do akej mieri si predstavujes ist este dole a ako dlho sa chces tak drzat.S primeranou dietou mozes vydrzat roky ale nebudes nikdy vyrysovani na potrebnu mieru.Tak sa da drzat na uzde aby clovek nestucnel.Ak chces ist do extremu (predsutazna dieta) to vydrzis max. par tyzdnov.Pri tvojej vyske 180cm a vahe 73kg myslim ze nemas vela tuku to je fakt uz na teba nizka vaha.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10914
vlastomenn napísal:Trenujes uz asi 2roky vsak?Ten trening je vhodny pre cvicenca zacinajuceho prvym dnom.Nemas cas na trening?Aspon keby si pridal den naviac a telo rodelil do 2 dni to je ale fakt minimalny trening co by si mal dodrziavat.Vsimol som si napr.ked ides mrtvolu tak iny cvik na chrbat netrenujes je to tak?Mrtvola je na precvicenie celeho tela a chrbat zatazuje nepriamo tak ako cele telo cize siroky sval chrbta snim neprecvicis.Kazdy trening neni potrebne menit cviky aspon nie pri tvojej vyvojovej urovni nemusis tak intenzivne klamat sval.2 mesiace mozes kludne ist rovnakymi cvikmi a potom aj dalsie mesiace pritom staci zmenit len ich poradie.Moj nazor toho co robis nema ani hlavu ani patu a robis skor zhadzovanie vahy ako rysovanie.Este ma zaujima do akej mieri si predstavujes ist este dole a ako dlho sa chces tak drzat.S primeranou dietou mozes vydrzat roky ale nebudes nikdy vyrysovani na potrebnu mieru.Tak sa da drzat na uzde aby clovek nestucnel.Ak chces ist do extremu (predsutazna dieta) to vydrzis max. par tyzdnov.Pri tvojej vyske 180cm a vahe 73kg myslim ze nemas vela tuku to je fakt uz na teba nizka vaha.
Ono je to nadhsie preto to rozpisem. Zacal som posilnovat priblizne pred 2 rokmi. Pridal ku mne skusenejsi kamarat, ktory mi ukazal zakladne cviky na rozvoj tela ako su BP,MT,Cviky na paze.

On nemusel moc nohy, ale ja som ich casom pridal do treningu. Vtedy som maval este cas kedze som pracoval 8h a chodieval som cvicit pravidelne 3x do tyzdna.

Cvicili sme typom PO>chrbat,triceps,brucho ST>prsia,ramena,biceps PIA>Ja som dal nohy, brucho a nieco z ruk ziadne kazdio treningy.
To obdobie bolo pre mna velmi neefektivne, ale je pravda ze som vtedy primal este velmi malo bielkovin.

Zhruba po roku nastal u mna zlom, kedy som dal vypoved a venoval sa inym veciam, okrem ineho som vegetariancil a cvicil som skor relaxacne (jogu) venoval sa zdravej vyzive.
Po niekolkomesacnej pauze som sa vratil k cviceniu a zaradil dostatok bielkovin pricom som si upravil program na FullBody kedze po pauze som sa citil slaby a chcel som precvicit cele telo. A neskor som zacal dietovat.

Pisem dietovat pretoze som casom prisiel nato ze moj trening nebol uplne rysovaci, co som si az donedavna myslel aj tebe sa to nezdalo.
FullBody som zaradil aj preto lebo v terajsej praci robim na smeny typom dlhy a kratky tyzden. A moja rutina sa meni kazdy tyzden inak. Niekedy dokonca stihnem iba 2 treningy v tyzdni lebo mi to casovo nevychadza(ranne).

K mrtvole som sa najskor zle vyjadril> Snazim sa ju cvicit 2x do tyzdna+k nej este jeden doplnujuci cvik vatsinou zhyby alebo pritahy cinky v predklone,hyperextenzie. 3-4 serie po 12-15 opakovani.

Teraz k mojim cielom.
Vaha > spokojnost, nechcem uz chudnut, zaradujem viac sacharidov, menej aerobky.
Postava> Jedine co mi prekaza je stale brucho, ale aerobkou sa mi ho zhadzovat nedari, iba stracam tam kde nechcem.
Trening> Viac objemovych cvikov, 2 velke partie + 1 mala.

Nechcem sa stat sutaznym kulturistom, cvicim iba pre seba a zatial ma to bavi.
Mojim cielom by mohol byt naskor Jack LaLanne aj ked sa mu najskor nikdy nebudem podobat :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10916
Vaha > spokojnost, nechcem uz chudnut, zaradujem viac sacharidov, menej aerobky.
Treba drzat aj bielkoviny dufam ze jes aj maso
Postava> Jedine co mi prekaza je stale brucho, ale aerobkou sa mi ho zhadzovat nedari, iba stracam tam kde nechcem.
To je normalny jav.Preco?Jednoznacne genetika.Ja som napriklad na tom tak isto.Idem ti to vysvetlit.Moj pripad ale aj v tvojom pripade by si v oblasti pasa musel uz dodrziavat predsutaznu dietu kedze mierna nestaci co by u ineho postacovala.To ze sa ti zmensuje tuk vsade okrem brucha znamena to ze dieta funguje ale otvaras sa zvrchu dole alebo zospodu hore alebo rovnomerne vrchom aj spodom k stredu co je moj pripad cize brucho ide posledne.Otvarat sa je vyraz ktory sa pouziva ze sa ti uz ukazuje definicia svalstva takym sposobom akym som napisal.Ja sa tym uz nezatazujem proste to mam geneticky dane aj ked to brucho tam pekne je.Napr.moj bratanec kedysi ked cvicil v objemovke mu bolo krasne vidno brucho a to jedol proste vsetko.Mal som ako dorastenec sparinga bol to rom a ten vyzeral aj v obiemovke uz ako 3tyzdne pred sutazou.On ked siel na sutaz dal dole len 4kg a bolo to.Takze tak je to.
Trening> Viac objemovych cvikov, 2 velke partie + 1 mala.
Treba trenovat castejsie sval potrebuje pravidelne zatazenie aby reagoval inac to bude len pre tvoj vlastny dobri pocit a nic viac.

Pises ze pracujes dlhy a kratky tyzden a nemas cas.Ja pracujem na 3 smeny napr.dnes idem do nocnej a to trenujem 3+1 a dodrziavam vsetko na 100% treningy aj stravu!A ver mi neni to lahke premna ale da sa to pri vacsom odhodlani!
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10920
Mäsko jem nemaj strach, vatšinou mavam denne buď kuracie, hovädzie na obed. Veceru mávam rybie chody.
Zvysim pocet komplexnych sacharidov a cukry budem drzat na uzde, mozno si dam obcas aj kolacik, ale vzdy mam po nom vycitky svedomia :a17

Uz som sa viackrat stretol s tym nazorom ze s genetikou nic nespravis, ale nie a nie sa s tym zmierit.
Spalovace tukov su asi bezpredmetne ked chcem zhodit pupok, ale nepomohol by mi ten znamy igelit okolo brucha v ramci aerobky?
Vsimol som si ze to neriesis, ale mne o tuto partiu ide najviac, cvicim brucho takmer denne. 6-pack ABS :a22

S tym casom je to este tak, lebo teraz ked povecme v pondelok cvicim silovo tak v utorok idem plavat a v stredu znovu silovy trening.
Mohol by som si zaradit 3dni po sebe silovy trening kde by som precvicil cele telo, ale cvicil by som systemom 2velke+1mala. A na konci tyzdna si este zopakujem tento cyklus v jednom treningu.

Pytam sa preto lebo sa riadim pravidlom ze velke partie potrebuju 48h regeneraciu a male 24h. Ale ak by som cvicil samostatne ine partie 3dni po sebe nemal by byt problem nie?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10921
Igelit okolo pasa alebo ine pomocky tohto druhu naju docasny efekt pretoze stratis okolo pasa iba vodu cize behom dna dvoch to mas spat.
Trenujes brucho kazdy den?To som si nedovolil ani pred sutazou.Skus trenovat aj ine partie kazdy den a uvidis co to urbi!Brucho treba trenovat tak isto ako ine prtie nanajvis ho prestriedat 2x v jednom cykle napr pri treningu 3+1 v prvi den a treti den.je to tak isto sval ako ostatne a potrebuje regeneraciu.

Trening rovnakych partii den po sebe ta odrovna behom par dni!Pretrenovanost,zranenie,ubytok svalovej hmoty!

Ak ozaj nemas cas mozem ti rozpisat trening na dni pondelok,utorok,stvrtok,piatok.Cize telo budes mat rozdelene na dve polovice.

Rad by som videl tvoje aktualne foto postavy od toho sa da najlepsie odrazit.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10922
vlastomenn napísal:Igelit okolo pasa alebo ine pomocky tohto druhu naju docasny efekt pretoze stratis okolo pasa iba vodu cize behom dna dvoch to mas spat.
Trenujes brucho kazdy den?To som si nedovolil ani pred sutazou.Skus trenovat aj ine partie kazdy den a uvidis co to urbi!Brucho treba trenovat tak isto ako ine prtie nanajvis ho prestriedat 2x v jednom cykle napr pri treningu 3+1 v prvi den a treti den.je to tak isto sval ako ostatne a potrebuje regeneraciu.

Trening rovnakych partii den po sebe ta odrovna behom par dni!Pretrenovanost,zranenie,ubytok svalovej hmoty!

Ak ozaj nemas cas mozem ti rozpisat trening na dni pondelok,utorok,stvrtok,piatok.Cize telo budes mat rozdelene na dve polovice.

Rad by som videl tvoje aktualne foto postavy od toho sa da najlepsie odrazit.
Pisem takmer lebo sa mu venujem tak 4-5x do tyzdna. Len to nijak zvlast neprehanam, max 100 opakovani v ramci cvicenia.

Necvicim rovnake partie obden, maximalne ak beries to plavanie den po posilke kde zapajas vatsinu svalov (striedam kraul, prsia).

Postnem aj fotku, len neviem absolutne pozovat, neviem ci sa mam fotit rano alebo po treningu.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10923
Ako som uz pisal trening aspon do dvoch dni napr.:

1.den
prsia,chrbat,biceps,brucho
2.den
stahna,lytka,plecia,triceps

cize:
pondelok-1.den
utorok-2.den
streda-volno
stvrtok-1.den
piatok-2.den
sobota-volno
nedela-volno

Co sa tyka foto nejde o pozovanie ale ako vyzeras.Foto je jedno kedy sa cvaknes.Len nerob modnu prehladku na nejake tricko ci rifle ako vidavam na inych forach ze sa odfotia a vsetko co im vidno je biceps asi ostatne partie netrenuju pripadne sa zane hambia alebo maju komplex.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10924
Ďakujem za plán. Koľko si myslíš že počet sérii a opakovani treba v rámci partie vykonať? A aké dlhé pauzy medzi jednotlivými seriami?


Vynasnazim sa spraviť fotku roka :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10925
Uz som to tu dnes niekde pisal ale taktiez pre teba postacuje velke partie ako chrbat,stehna 12sx10-12op na partiu,male ako lytka,brucho,biceps,triceps,plecia 8sx6-10op na partiu.
Prestavky medzi jednotlivymi seriami odpocivaj tak aby si sa dostatocne vydychal ale nie viac ako 2 minuty!
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10928
Napadla má ešte vec ohľadom regeneracie svalov rastu a suplementov. Je nutne podľa teba užívať pri bežnej silovej aktivite 3+1 a aerobke 2x do týždňa aminokyseliny ako sú bcaa,glutamin,arginin a iné keď chceš náberat hmotu? Alebo stači kvalitná strava k tomu dobrý protein/gainer?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10929
Zalezi na tvojej financnej situacii a podla toho radit dolezitost preparatov.Komplet vitaminy treba davat vzdy a na prve miesto uprednostnit protein alebo gainer zalezi od typu jedinca alebo kombinacia oboch,na druhe miesto BCAA atd.Velmi dobre su aj suplementy na zvysenie prirodzeneho testosteronu napr.http://www.fitpotreby.sk/product/tribul ... stris-100/
BCAA je dobry ako doplnok proti katabolizmu.Ono ked si na tom dobre financne pri dobrej strave mozes kludne pouzit aj 5 druhov suplementov.Lenze niekto si dobre rozmysli ci si radsej kupi maso za 200€ alebo suplementy a bude potom jest slane rozky.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10931
Vcera vecer mi bolo skvele lebo som objavil cajiky, ktore mi zmiernuju nafukovanie, je to hlavne medovka,mäta a fenikel. Fakt odporucam

No a rano som si bol zabicyklovat a nasledne som sa odfotil.
Fotky su robene ma lacno.

http://imageshack.us/photo/my-images/860/img3302w.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/638/img3306t.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/715/img3304x.jpg

Dnes som mal velmi malicko nafuknute brucho aj vdaka caju co som pil, tak ti mozem ukazat iba cast problemu. Inokedy byva niekolkonasobne vacsie.

http://imageshack.us/photo/my-images/37/img3307b.jpg

Posud sam.
#10932
Ak sa mozem zamiesat do Vasej debaty chalani, tak by som Ti k tomu bruchu skutocne asi len pogratuloval.
Na Tvojom mieste by som brucho uplne vyhodil z hlavy a venoval mu taku istu pozornost, ako ostatnym partiam.

Mam totizto taky pocit, ze cvicenim a posilnovanim to brucho neurobis. Vysvetlim. Pretoze ide nie o svaly ale o vnutornosti, ktore ho robia takym vypuklym.
Skusil by som rozne kury na precistenie, najme criev. Skus zaradit do jedalnicka ryzu natural, nelupanu. Obsahuje velmi vela vlakniny. Alebo aj ine potraviny s vysokym obsahom vlakniny.
A este pohladaj na nete niekde problem s tukom na bruchu, lebo niekde som pocul, ze tuk na bruchu u chlapov, je iny druh tuku ako vseobecne. Viaze sa don rozny toxicky odpad, ktory nieje telo schopne vyplavit prirodzene a uklada ho do tukovych buniek.

A to nafuknute vypukle brucho, tiez to sposobuje potrava, ktoru jeme a v crevach sa uklada, resp. jej zvysky, ktore potom normalne hniju a sposobuju plynnatost.

A este ked som pozrel fotky, myslim, ze brucho by sa aj stratilo ak by si v hornych partiach nabral povedzme par kil, do prs, ramien, ruk a chrbta. Potom by si bol borec, jak sa patri. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10933
Akurat som kukol fotky.No rovno ti poviem makaj makaj a makaj.Ziadne hranie na treningu zvacsit svalovu hmotu na bruchu nemas vela tuku len ako pisal sponzor jej vypukle ale to urobis casom nejedz vela potravy naraz,vyzaduje si to aj spravne drzanie tela.Snaz sa brocho stale stahovat a samozrejme viacej hmoty.Cim budes mat viac svalovej hmoty ono sa budu aj lepsie spalovat tuky.Nevidim na tebe ziadnu trenovanost ako keby si v zivote nedrzal cinku v ruke.Dodrzuj bielkoviny aspon 2-3g/kg ale treba poriadne trenovat aspon ako som ja napisal ten plan.Bez poriadneho treningu sa budu aj bielkoviny ukladat vo forme tuku.A odporucil by som ti kupit nieco na zvisenie prirodzeneho testosteronu tribulus co som ti dal link uz hore.
Testosteron pomaha k naraste svalovej hmoty a taktiez pomaha spalovat tuk tak isto aj zosilnies.
A jednoznacne pridaj do treningu noh pullover bud medzi seriami drepov alebo po nich pripadne na konci treningu stehien.Rob lahsi pullover cize z mensou vahou na vydychanie pre zvacsenie hrudneho kosa a celkovo bude hrudnik krajsi.Ak nepoznas tento cvik tu mas ukazku prevedenia:

#10941
vlastomenn napísal:Akurat som kukol fotky.No rovno ti poviem makaj makaj a makaj.Ziadne hranie na treningu zvacsit svalovu hmotu na bruchu nemas vela tuku len ako pisal sponzor jej vypukle ale to urobis casom nejedz vela potravy naraz,vyzaduje si to aj spravne drzanie tela.Snaz sa brocho stale stahovat a samozrejme viacej hmoty.Cim budes mat viac svalovej hmoty oto sa budu aj lepsie spalovat tuky.Nevidim na tebe ziadnu trenovanost ako keby si v zivote nedrzal cinku v ruke.Dodrzuj bielkoviny aspon 2-3g/kg ale treba poriadne trenovat aspon ako som ja napisal ten plan.Bez poriadneho treningu sa budu aj bielkoviny ukladat vo forme tuku.A odporucil by som ti kupit nieco na zvisenie prirodzeneho testosteronu tribulus co som ti dal link uz hore.
Testosteron pomaha k naraste svalovej hmoty a taktiez pomaha spalovat tuk tak isto aj zosilnies.
A jednoznacne pridaj do treningu noh pullover bud medzi seriami drepov alebo po nich pripadne na konci treningu stehien.Rob lahsi pullover cize z mensou vahou na vydychanie pre zvacsenie hrudneho kosa a celkovo bude hrudnik krajsi.Ak nepoznas tento cvik tu mas ukazku prevedenia:
clovece dobre video, to kde si vyhrabal? :a22
ale trochu ma zarazilo, ked som ho videl robit pullover do vystretych pazi, paze by podla mna v loketnych klboch nemal krcit...
potom uz zapaja aj triceps
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10944
Treba mat ruky mierne pokrcene.Triceps sa zamozrejme ze zapaja nepriamo rovnako aj prsia.Zabudol som este dodat ze treba hlavne zhlboka dychat pri tomto starom osvedcenom cviku a zadok nedvihat hore ale tlacit dole!.Kde som ho vyhrabal?Chcel som ho najs tak som ho nasiel lebo si mysli ze tento cvik v tejto dobe mladsi cvicenci uz nepoznaju.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10949
FitPotreby.sk napísal:Ak sa mozem zamiesat do Vasej debaty chalani, tak by som Ti k tomu bruchu skutocne asi len pogratuloval.
Na Tvojom mieste by som brucho uplne vyhodil z hlavy a venoval mu taku istu pozornost, ako ostatnym partiam.

Mam totizto taky pocit, ze cvicenim a posilnovanim to brucho neurobis. Vysvetlim. Pretoze ide nie o svaly ale o vnutornosti, ktore ho robia takym vypuklym.
Skusil by som rozne kury na precistenie, najme criev. Skus zaradit do jedalnicka ryzu natural, nelupanu. Obsahuje velmi vela vlakniny. Alebo aj ine potraviny s vysokym obsahom vlakniny.
A este pohladaj na nete niekde problem s tukom na bruchu, lebo niekde som pocul, ze tuk na bruchu u chlapov, je iny druh tuku ako vseobecne. Viaze sa don rozny toxicky odpad, ktory nieje telo schopne vyplavit prirodzene a uklada ho do tukovych buniek.

A to nafuknute vypukle brucho, tiez to sposobuje potrava, ktoru jeme a v crevach sa uklada, resp. jej zvysky, ktore potom normalne hniju a sposobuju plynnatost.

A este ked som pozrel fotky, myslim, ze brucho by sa aj stratilo ak by si v hornych partiach nabral povedzme par kil, do prs, ramien, ruk a chrbta. Potom by si bol borec, jak sa patri. :a22
Osobne som zastancom naturalnejsej stravy a celozrnne pecivo,ryza je u mna na dennom poriadku az na dni ked si nevyberiem :)
Uzivam aj prirodne preparaty na zlepsenie paristaltiky criev, a skutocne vela vlakniny vo forme salatov a ovocia.

Ako som uz ale pisal myslim ze som objavil bylinky co mi skutocne zmiernuju nafuknutie rapidne.
Vatsinou ked jedavam 2g/2,5g bielkovin denne tak dostavam neprijemne nafukovanie a plynatost preto sa aj trochu bojim ci moje telo je schopne prijat take mnozstvo a neuklada sa to ako odpad.
Jem max 40g bielkovin na jednu porciu. Inak mi je z toho spatne.

Myslim ze mas pravdu s treningom je treba co robit. Spalil som vela tuku ale aj svalov za posledne mesiace, ale nemyslim si ze by to bolo zlou stravou, skor velmi intenzivnym kardio treningom, ktory budem obmedzovat podla potreby.

Vdaka za tvoje postrehy :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10951
ivocpivoc napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ak sa mozem zamiesat do Vasej debaty chalani, tak by som Ti k tomu bruchu skutocne asi len pogratuloval.
Na Tvojom mieste by som brucho uplne vyhodil z hlavy a venoval mu taku istu pozornost, ako ostatnym partiam.

Mam totizto taky pocit, ze cvicenim a posilnovanim to brucho neurobis. Vysvetlim. Pretoze ide nie o svaly ale o vnutornosti, ktore ho robia takym vypuklym.
Skusil by som rozne kury na precistenie, najme criev. Skus zaradit do jedalnicka ryzu natural, nelupanu. Obsahuje velmi vela vlakniny. Alebo aj ine potraviny s vysokym obsahom vlakniny.
A este pohladaj na nete niekde problem s tukom na bruchu, lebo niekde som pocul, ze tuk na bruchu u chlapov, je iny druh tuku ako vseobecne. Viaze sa don rozny toxicky odpad, ktory nieje telo schopne vyplavit prirodzene a uklada ho do tukovych buniek.

A to nafuknute vypukle brucho, tiez to sposobuje potrava, ktoru jeme a v crevach sa uklada, resp. jej zvysky, ktore potom normalne hniju a sposobuju plynnatost.

A este ked som pozrel fotky, myslim, ze brucho by sa aj stratilo ak by si v hornych partiach nabral povedzme par kil, do prs, ramien, ruk a chrbta. Potom by si bol borec, jak sa patri. :a22
Osobne som zastancom naturalnejsej stravy a celozrnne pecivo,ryza je u mna na dennom poriadku az na dni ked si nevyberiem :)
Uzivam aj prirodne preparaty na zlepsenie paristaltiky criev, a skutocne vela vlakniny vo forme salatov a ovocia.

Ako som uz ale pisal myslim ze som objavil bylinky co mi skutocne zmiernuju nafuknutie rapidne.
Vatsinou ked jedavam 2g/2,5g bielkovin denne tak dostavam neprijemne nafukovanie a plynatost preto sa aj trochu bojim ci moje telo je schopne prijat take mnozstvo a neuklada sa to ako odpad.
Jem max 40g bielkovin na jednu porciu. Inak mi je z toho spatne.

Myslim ze mas pravdu s treningom je treba co robit. Spalil som vela tuku ale aj svalov za posledne mesiace, ale nemyslim si ze by to bolo zlou stravou, skor velmi intenzivnym kardio treningom, ktory budem obmedzovat podla potreby.

Vdaka za tvoje postrehy :a22
Preto som ti pisal aj aby si skusil TRIBULUS na zvysenie testosteronu a samozrejme zlepsis (zvysis) aj proteosyntezu bielkovin.
Užívateľov profilový obrázok
Od ivocpivoc
#10952
vlastomenn napísal:Akurat som kukol fotky.No rovno ti poviem makaj makaj a makaj.Ziadne hranie na treningu zvacsit svalovu hmotu na bruchu nemas vela tuku len ako pisal sponzor jej vypukle ale to urobis casom nejedz vela potravy naraz,vyzaduje si to aj spravne drzanie tela.Snaz sa brocho stale stahovat a samozrejme viacej hmoty.Cim budes mat viac svalovej hmoty ono sa budu aj lepsie spalovat tuky.Nevidim na tebe ziadnu trenovanost ako keby si v zivote nedrzal cinku v ruke.Dodrzuj bielkoviny aspon 2-3g/kg ale treba poriadne trenovat aspon ako som ja napisal ten plan.Bez poriadneho treningu sa budu aj bielkoviny ukladat vo forme tuku.A odporucil by som ti kupit nieco na zvisenie prirodzeneho testosteronu tribulus co som ti dal link uz hore.
Testosteron pomaha k naraste svalovej hmoty a taktiez pomaha spalovat tuk tak isto aj zosilnies.
A jednoznacne pridaj do treningu noh pullover bud medzi seriami drepov alebo po nich pripadne na konci treningu stehien.Rob lahsi pullover cize z mensou vahou na vydychanie pre zvacsenie hrudneho kosa a celkovo bude hrudnik krajsi.Ak nepoznas tento cvik tu mas ukazku prevedenia:
Makam makam a stale dost makam :D
Ono je to v tom ze moj plan bol zamerany skutocne na fat burn a uz s tym nic nespravim, prisiel som aj o svaly. Viacmenej som dosiahol to co som chcel a som s tym spokojny

Fotky som robil rano po vikendovom volne od aktivit a napnutia svalov. Skoda ze som sa nefotil pred zaciatkom chudnutia, videl by si moj rozkysnuty spodok ktory ma dotlacil k tejto variante.
Nicoho nelutujem prave naopak.
Dnes som precvicil telo podla tvojho planu a citil som sa vyborne.

Podarilo sa mi zaradit na BP 4sx12/12/10/8opakovani. Cvicil som s cinkami 30/40/50/65 a poviem ti ze donedavna som ani tu 60 nedal. Sila mi teda vzrastla aj ked o malu cast
Po bolesti v ramene som na prsia spravil este na spodnej a vrchnej lavicke 3sx12 a mal som dost. Potom som siel na male partie atd...

Pisem preto o BP lebo ho povazujem za svoju najvatsiu slabinu a Pullover (12/14/16/18/20kg cinkami) cvicievam minimalne raz do tyzdna, barbell som, ale neskusal. Urcite pojdem do toho :a1


K Treningu: Nepreskakujem cviky jednoducho ked mam na plane chrbat/prsia/biceps/triceps tak si kazdu cast odcvicim samostatne a uz sa k nej nevraciam. Mal by som?
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]