Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od pmodrovic
#22275
Dobrý deň poraďte my prosím mam problém z rastom prs jedno mam väčšie ako druhé čo mam a čo nemám robiť alebo sa to časom úpravy samé už cvičím 3 roky ale neviem v čom je háčik. Vopred ďakujem za každú radu a mimochodom cvičím načisto bez suplementov.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22276
hmm, je to az tak viditelne? Nemohol by si prilozit foto?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22277
priloz fotku
neni si nejak moc precitlively? pokial to nieje pri beznej komunikacii jasne viditelny rozdiel, tak sa tym zatazujes uplne zbytocne
kazdy ma mensiu ci vacsiu asymetriu
Užívateľov profilový obrázok
Od pmodrovic
#22305
Tak pani poradil my aby som začal cvičiť rozpažovačky na rovnej aj šikmej lavici bo som ich necvičil že bi sa to malo trochu upraviť len miernu odchýlku mame všetci tak pohoda. :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22307
takze to nakoniec nie je take vazne? ...take veci ma na starosti teta genetika a my to uplne ovplyvnint nedokazeme...daj vediet, ci ti tie rozpazky pomohli
Užívateľov profilový obrázok
Od squater
#22326
Niektoré veci neovplyvníš a nenapravíš ich žiadnymi rozpažkami a pod.
Aj Arnold mal jeden biceps väčší ako druhý a kam to dotiahol...Takže nič si z toho nerob. :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#22365
Hrudník musíš cvičiť duálne v tomto prípade to znamená že každý prsný sval cvičiť izolovane od seba teda jednoručky pákové stroje .... prípadne aj bench press na multipresse či peck deck sa dá robiť duálne a práve v posledných uvedení plus na pákových strojoch vždy pridať o nejaké 2 - 3 opakovania v serii viac na zaostávajúcu čas a na druhú ponechať nejaký štandardný počet a veľký pozor treba dávať na techniku

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]