Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od brancik46
#29708
Ahojte, chcel by som sa opýtať čo mám robiť ak som cca pred 4 rokmi pri mrtvole natrhol úpon v ramene,
s tým že úplne sa to zahojilo/resp. zmizla bolesť cca po 9 mesiacoch. A začal som v októbri 2022 znova posilovať ale cítil som cca po 2 týždňoch v ramene bolesť. U ortopéda som bol v decembri a tam mi povedal že to mám s preťaženia a že už nemám nikdy posilovať. Lebo že to bude stále bolieť kôli tomu že som tam mal natrhnutý úpon. Neviete mi poradiť čo robiť ? Lebo neverím že kôli tomu už by som nemohol nikdy cvičiť. Bolesť som pociťoval hlavne keď som mal ruku nad hlavou alebo pred sebou.
Ďakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29709
Tak vymrdaný doktori na SK ťa hneď od cvičenia odrádzajú a to je ta najväčšia chyba. Cvičiť musíš aby to rameno bolo pevne a šľacha pružná. Skus tst+nandrolon deca a peptidy TB-500, BPC-157, mnohym ľuďom to pomohlo s podobným zranením
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]