Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od WalecPalec
#19531
petrikPU napísal:Ahojte dostal som kapsule HOT BLOOD 5 ks 1 dávku a ja debil :a7 som to pojedol aj s tými plastovými ampulkami to som mal otvoriť (šlo to samo skúšal som poslednú) a vysypať a zapiť nie? :a19

Tie plastove sa nemaju otvarat sak to normalne zapijes

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19549
WalecPalec napísal:
petrikPU napísal:Ahojte dostal som kapsule HOT BLOOD 5 ks 1 dávku a ja debil :a7 som to pojedol aj s tými plastovými ampulkami to som mal otvoriť (šlo to samo skúšal som poslednú) a vysypať a zapiť nie? :a19

Tie plastove sa nemaju otvarat sak to normalne zapijes
ak su to zelatinove kapsule, tak sa samozrejme prehltaju cele
Prílohy
top2.jpg
top2.jpg (16.66 KiB) 1402 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Andreji0
#22908
Seruste.
Skúšal niekto z vás Plutonium od Peak company ? Ja som mal zatial Hemorage ten bol celkom dobrý ale vela ludí z toho odpadávalo nafigu im bolo, ale tiež sa mi osvedčil Assault od MP. Skušal som aj 1MR to bola slabota.
Ale ohladom toho plutonia ... to by som vyskúšal zloženie to má zaujímavé len chcem vedieť či to z vás niekto už vyskúšal. Ak náhodou ano tak dajte vedeť čo to porobilo.
Užívateľov profilový obrázok
Od Andreji0
#22913
O tom nitrixe od BSN som počul ale straašne som zvedavýý na to Plutonium od Peaku nakoniec ho asi vyskušam sidlo predajne mam pod oknom xD tak tam nabehnem.
A k tomu hot bloodu ja som ho mal celkom rád on bol cenovo dostupný a istú dobu šlapal ako rolexy ...ale potom ho stiahli z trhu na istu dobu kôli nejakej zakazanej latke a dostala sa do obehu druha verzia to už nebolo nič moc...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22917
Andreji0 napísal:O tom nitrixe od BSN som počul ale straašne som zvedavýý na to Plutonium od Peaku nakoniec ho asi vyskušam sidlo predajne mam pod oknom xD tak tam nabehnem.
A k tomu hot bloodu ja som ho mal celkom rád on bol cenovo dostupný a istú dobu šlapal ako rolexy ...ale potom ho stiahli z trhu na istu dobu kôli nejakej zakazanej latke a dostala sa do obehu druha verzia to už nebolo nič moc...
To znie ako dobra marketingova strategia :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od Andreji0
#22929
FitPotreby.sk napísal:
Andreji0 napísal:O tom nitrixe od BSN som počul ale straašne som zvedavýý na to Plutonium od Peaku nakoniec ho asi vyskušam sidlo predajne mam pod oknom xD tak tam nabehnem.
A k tomu hot bloodu ja som ho mal celkom rád on bol cenovo dostupný a istú dobu šlapal ako rolexy ...ale potom ho stiahli z trhu na istu dobu kôli nejakej zakazanej latke a dostala sa do obehu druha verzia to už nebolo nič moc...
To znie ako dobra marketingova strategia :a26
Fuha tak to by som si nedovolil riskovať xD ... veď zato mohli mať milionove pokuty xD
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22931
Andreji0 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Andreji0 napísal:O tom nitrixe od BSN som počul ale straašne som zvedavýý na to Plutonium od Peaku nakoniec ho asi vyskušam sidlo predajne mam pod oknom xD tak tam nabehnem.
A k tomu hot bloodu ja som ho mal celkom rád on bol cenovo dostupný a istú dobu šlapal ako rolexy ...ale potom ho stiahli z trhu na istu dobu kôli nejakej zakazanej latke a dostala sa do obehu druha verzia to už nebolo nič moc...
To znie ako dobra marketingova strategia :a26
Fuha tak to by som si nedovolil riskovať xD ... veď zato mohli mať milionove pokuty xD
V Amerike je to bezna prax.
Na strankach bodybuilding.com predavaju take veci, ze by si skapal. Staci ak tam napisu, ze ti z toho uschnu vajca a vsetko je v poriadku. Staci, ze na to upozornia. Riziko nesie kazdy sam. Keby som to nevidel na vlastne oci tak neverim.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]