Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Denis987
#29163
Zdravím,
chcel by som sa spýtať, ktory prohormonovy produkt by ste mi odporučili okrem blackstone Labs lebo o nich som počul že dávajú slabe/malé dávky do svojich produktov. Narazil som na Swiss pharmaceuticals konkrétne ma oslovil Stanodrol ale nechám si poradiť nejakú inú značku alebo produkt. Hlavne aby medzi vedľajšími účinkami nebola gynekomastia. Mojim cieľom je objem a sila.

Ďakujem vopred za každú odpoveď. :a15

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29164
Vyjeb sa na celé prohormony, sú to pančované predražené anaboliká vyrábané v číne ktoré dvýhajú progesteron a jedine čo z nich naberieš je voda, žiadne kvalitné prírastky svalov. Po vysadení hneď všetko padá a sú toxickejšie ako oralne steroidy. (vlastná skúsenosť) Neoplatí sa do toho investovať ani euro, radšej kup steroidy...
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]