Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od pelemele32
#9337
ahojte, chcem Vas poprosit o radu...potreboval by som doplnok stravy ktory by mi pomohol nabrat rychlejsie silu (zefektivnit trening) zaroven aby som rychlesie regeneroval a nepribral (ak by to slo aj schudol). Chcel by som zacat cvicit plyometrcike cviky na vybusnost...aktivne sportujem a vzhladom na to ze v poslednom case som sa kvoli pracovnym povinostiam nestihal tolko sportu venovat som znacne pomalsi - co by som rad v co najrychlesom case zmenil. je mi jasne ze sa zazraky za tyzden nedaju robit ale kazdopadne cim rychlejsie tym lepsie. dakujem za radu!

Reklama

Reklama

#9338
pelemele32 napísal:ahojte, chcem Vas poprosit o radu...potreboval by som doplnok stravy ktory by mi pomohol nabrat rychlejsie silu (zefektivnit trening) zaroven aby som rychlesie regeneroval a nepribral (ak by to slo aj schudol). Chcel by som zacat cvicit plyometrcike cviky na vybusnost...aktivne sportujem a vzhladom na to ze v poslednom case som sa kvoli pracovnym povinostiam nestihal tolko sportu venovat som znacne pomalsi - co by som rad v co najrychlesom case zmenil. je mi jasne ze sa zazraky za tyzden nedaju robit ale kazdopadne cim rychlejsie tym lepsie. dakujem za radu!

opýtaj sa v tejto teme : viewtopic.php?f=24&t=438

uvedena tema je urcena prave na taketo otazky ...

temu zamykam , neskor zmazem
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]