Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening

Reklama

Reklama

#18769
poiu445 napísal:Zabudol som dodať že cvičím len doma pod dozorom otca ktorý zamlada vraj tiež cvičil :D a podľa videí na internete.Doma mám dva jednoručné činky,jednu veľkú činku,závažia a lavičku Olpran BH-SO-002W ( http://www.bicykle-rotopedy.sk/upload/v ... 6_8834.jpg )
Kukni sa do rozpisov a trenuj uplne prvy pre zaciatocnikov. Najdi si to.
#18774
poiu445 napísal:Pozrite sa ako som cvičil predtým a teraz mám cvičiť toto ? :a28 Zdá sa mi to ako krok s5
A ako to že môj jedálniček je všetko ? Niekde som čítal že 70% úspechu je strava a 30% cvičenie.
tym, ze tvoj jedalnicek je vsetko, myslel, ze mas jest vsetko co uvidis. si este vo vyvoji takze vyuzijes skoro vsetko. Najprv naber hmotu aby si mal zaklad a postupom casu budes jedalnicek upravovat.
To co si cital je viac-menej pravda, ale skor pre niekoho kto uz ma nejaky ten rok odcvicene a hlavne aj nejaku hmotu na sebe. Ked budes mat aspon 80kg potom upravuj (skvalitnuj) stravu.
#18775
poiu445 napísal:Pozrite sa ako som cvičil predtým a teraz mám cvičiť toto ? :a28 Zdá sa mi to ako krok s5
A ako to že môj jedálniček je všetko ? Niekde som čítal že 70% úspechu je strava a 30% cvičenie.
Strava je naozaj dolezita. Takze zaklad je, ze clovek by mal optimalne jest 5x za den. Clovek, ktory necvici, bezny clovek. Papas 5x za den?
Mal by si jest 7x za den a naozaj uplne vsetko. Najma maso, hovadzie, kuracie. Maso takmer kazdy den. Vajcia, tvaroh, mlieko a vsetky mliecne vyrobky, bez ohladu na mnozstvo tuku v nich a Tebe by som doporucil vsetko plnotucne.
Aby som nezabudol samozrejme ryzu, cestoviny. Potom vela vlakniny aby si dostal to maso z criev, takze vlocky atd. Jest, jest, jest a potom cvicit a spat. Inak sa nikam nepohnes.
S cvicenim to netreba prehanat. 3x do tyzdna bude uplne stacit.
A viem, ze aj tak to pojde tazko hore.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]