Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#18985
Zdravim už nejaký čas cvičím aj s obmeneným jedálničkom (zatiaľ bez doplnkov) ale nie každý deň mám možnosť si dať kuracie mäso. Preto tak možno raz do týždňa mám na obed sójove kocky s ryžou konkretne http://www.bonavita.sk/images/BONAVITA_ ... y_100g.jpg
Bielkoviny: 45 g, Sacharidy: 20 g, Vláknina: 17 g, Tuky:2 g
Niektorý známi mi tvrdili, že sója nemá akoby plnohodnotné bielkoviny alebo niečo v tom zmysle. No videl som aj proteinové doplnky zo sóje tak sa pýtam či je v poriadku ak ju občas dávam namiesto mäsa. (Nie som žiadny vegetarián abo niečo podobné :a40 )

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18987
michal123 napísal:Zdravim už nejaký čas cvičím aj s obmeneným jedálničkom (zatiaľ bez doplnkov) ale nie každý deň mám možnosť si dať kuracie mäso. Preto tak možno raz do týždňa mám na obed sójove kocky s ryžou konkretne http://www.bonavita.sk/images/BONAVITA_ ... y_100g.jpg
Bielkoviny: 45 g, Sacharidy: 20 g, Vláknina: 17 g, Tuky:2 g
Niektorý známi mi tvrdili, že sója nemá akoby plnohodnotné bielkoviny alebo niečo v tom zmysle. No videl som aj proteinové doplnky zo sóje tak sa pýtam či je v poriadku ak ju občas dávam namiesto mäsa. (Nie som žiadny vegetarián abo niečo podobné :a40 )
Soja ti neda ani z daleka to co maso!
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18998
michal123 napísal:Zdravim už nejaký čas cvičím aj s obmeneným jedálničkom (zatiaľ bez doplnkov) ale nie každý deň mám možnosť si dať kuracie mäso. Preto tak možno raz do týždňa mám na obed sójove kocky s ryžou konkretne http://www.bonavita.sk/images/BONAVITA_ ... y_100g.jpg
Bielkoviny: 45 g, Sacharidy: 20 g, Vláknina: 17 g, Tuky:2 g
Niektorý známi mi tvrdili, že sója nemá akoby plnohodnotné bielkoviny alebo niečo v tom zmysle. No videl som aj proteinové doplnky zo sóje tak sa pýtam či je v poriadku ak ju občas dávam namiesto mäsa. (Nie som žiadny vegetarián abo niečo podobné :a40 )
soju netreba podcenovat, samozrejme vacsinou panuje nazor, ze maso je maso a pod. ale podla vsetkeho je sojova bielkovina lahsie stravitelna ako masova, preto je aj lepsie vyuzitelna a vstrebatelna. takze moj zaver vyborne spestrenie jedalnicku
niekedy by bolo dobre urobit taky experiment, davat ale 2 tyzdne len sojove veci namiesto masa, maso uplne vylucit a potom zase prejst na maso a pozorovat ako sa bude situacia vyvijat.

KTO SA PODUJME?
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19361
xLeitonx napísal:maso je maso :D ale soja kludne :a6
ja si nedokazem predstavit vasu chladnicku ta musi obsahovat kazdu cast zo zveriny plnu masa ne ? :a5 :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#19369
risofk napísal:
xLeitonx napísal:maso je maso :D ale soja kludne :a6
ja si nedokazem predstavit vasu chladnicku ta musi obsahovat kazdu cast zo zveriny plnu masa ne ? :a5 :a2
tak ono moj jedalnicek sa sklada poväcsine z masa cize maso tam nechyba to je pravda :a16
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]