Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#66
vsetko o proteinoch

PROTEINOVE DOPLNKY .

Náš trh ponúka velké množstvo proteinových doplnkov vo forme prášku , ale už aj v pevných tabletách alebo roztokoch .obsahujú 50-90% bielkovín a podla toho sa pohybuje aj ich cena .cena sa samozrejme može líšiř aj podla značky a výrobcu .
Biologická hodnota týchto suplementov je daná hlavne obsahom nepostradateěných aminokyselín . ich súčasřou sú prevažne aj vitamíny , důležité mineraly a stopové prvky .ďalšie zloženie je odlišné podla účelu při tréningu na ziskanie svalovej hmoty sa užívajú dopoludnia preparáty s vyšším obsahomtuku a uhlovodanov a popludní tie bielkovinové
Proteínové prípravky sa u nás stali výhodným obchodným artiklom . majú určitú výhodu v tom , že v malom množstve pripravku obsahujú velké množstvo bielkovín , takže nezatažujú tráviace orgány .niesú však k dosiahnutiu ciela to hlavné a bezpodmienečne nutné !
Mnohí začiatočníci –kulturisti a fitnessky do týchto prípravkov investujú nemalé peniaze , pretože si myslia , že je to to hlavné . pritom hlavne ženy si neuvedomujú , že k tomu , aby to fungovalo je bezpodmienečne nutný kvalitne vypracovaný treningový plán a kvalitná strava .

Reklama

Reklama

#294
ked uz sme pri tych proteinoch mam dva od scitecu nutrition (100 percent whey protein profesional ) a od syntraxu matrix 5,0 este som ich neotvaral, som na ne zvedavy co je to vsade si ich chvalia (o matrixe som cital vysledky testu na ronnie.cz tak som na to zvedavy )aka bude chut,supstancia,atd .ak ste mali jeden alebo druhy ako ste s nimi boli spokojny vy??
#1996
Ja som teraz objednal uz 2-krat za sebou take ekonomicke balenie dymatize elite whey protein v trojprichuti v 4,5kg a mozem len odporucit!!! Chut super, rozpustnost super a samozrejme vysledky taktiez!!!
#2049
zdravim borci!!!
chcem sa opytat ci nemate skusenosti s Pharma Whey od PhD prave som si ho objednal ale rozmyslam ze sa na to vyserem a objednam radsej od SAN VOLU-MASS 5 neviete mi poradit co bude lepsie??
#2073
ja zivem v CR tak nemam prehlad kde si ho zozenies na SK ale myslim ze problem s tim mat nebudes je toho vsade plno je to od firmy SYNTRAX a jje to protein s postupnim uvolnovanim .
#2306
Zdravim makaci,
mam 17r. a priblizne 74kil pomerne slusne vyrysovany mam za sebou 2 a pol roka cvicenia
teraz doberam Biotech 100% iso whey 3j kilovku a chcel by som sa spytat ako mam pokracovat ked chcem ist s vahou hore ale pri tom nepribrat tuk
druha vec na ktoru by som sa chcel spytat je Nitrix.. precital som si celu temu o nitrixe v ktorej hovorite do do 18r. to nie je vhodne, ale aj tak by som sa chcel spytat co by mi to nemohlo daco dat... a dalsia vec je Syntha po ktorej teraz asi najviac poskulujem popripade optimum nutrition 100% gold standart...viem si vsetko vybavit z ameriky za skvele ceny len neviem co kupit

Dakujem velmi za vase rady f5g5g
#2310
jasne strava a protein..ja si myslim ze ten optimum je dostatocne kvalitny..v amerike to dost fici tak asi nieco na tom bude i ked ja som zatial mal len ten biotech usa a bol som s tym celkom spokojny, ale dost ma laka ta syntha myslis ze to by nebolo dobre?
#6746
PROTEIN 600 G 10 €

Výborná chuť za mimoriadnu cenu.

Isoplex je produkt s vysokým obsahom bielkovýn vyrobený z izolovanej srvátkovej bielkoviny (z angl. tzv. protein matrix).

Produkt je vyrobený s použitím najlepších materiálov a technológií pre dosiahnutie vysokej kvality koncentrátu s dobrou rozpustnosťou, konzistenciou a chuťou.

Isoplex obsahuje ľahko stráviteľné srvátkové bielkoviny získané procesom ultrafiltrácie, mikrofiltrácie (CFM - cross flow) a enzymatickej hydrolýzy.

Produkt je vhodný pri intenzívnom silovom tréningu, pri ktorom poskytuje základné stavebné látky pre budovanie svalovej hmoty. Tým že je zdojom cenných, kvalitných bielkovýn je jeho konzumácia vhodná počas prísnej diéty.

Nutričné hodnoty v 100g výrobku

Bielkoviny


76/80g v suchej mase

Sacharidy


6g

Tuky


7g

Energetická hodnota


391/1653 kcal/kJ

Obsah aminokyselín v 100 g bielkoviny

Leucín*


10,05g

Izoleucín*


5,69g

Valín*


5,12g

Kyselina asparágová


10,03g

Kyselina glutámová


20,62g

Serín


4,86g

Glicín


2,66g

Histidín*


1,48g

Arginín


2,39g

Treonín*


6,04g

Alanín


5,93g

Prolín


6,77g

Tyrozín


2,80g

Metionín*


2,33g

Cystín+Cysteín


2,33g

Fenylalanín*


2,73g

Lyzín*


7,51g

Tryptofán


1,24g

*esenciálne aminokyseliny




http://www.swistak.pl/a6174753,HIT-MEGA ... NIEJ-.html
#8369
Už idem pol roka naturalne a chcel by som začať s BIO5 Whey Better 2 3500 g má s tým niekto skúsenosti?
#8370
0uje3e3 napísal:Už idem pol roka naturalne a chcel by som začať s BIO5 Whey Better 2 3500 g má s tým niekto skúsenosti?
boha cital som 23500g :a15 :a15 uz ani nevidim. ale skusenost s tym nemam
#8685
0uje3e3 napísal:Už idem pol roka naturalne a chcel by som začať s BIO5 Whey Better 2 3500 g má s tým niekto skúsenosti?
aj keď si kúpiš protein, aj tak pôjdeš naturálne ... naturálne znamená jesť stravu a doplnky výživy ... AAS a iné látky sú zakázané.

Whey Better 2 je dobrý protein, nemáš čo riešiť :a22
#8849
Zemák napísal:
0uje3e3 napísal:Už idem pol roka naturalne a chcel by som začať s BIO5 Whey Better 2 3500 g má s tým niekto skúsenosti?
aj keď si kúpiš protein, aj tak pôjdeš naturálne ... naturálne znamená jesť stravu a doplnky výživy ... AAS a iné látky sú zakázané.

Whey Better 2 je dobrý protein, nemáš čo riešiť :a22

Diki :a26 už mám 3,5kila doma :a35
#8850
chcem sa spytat k proteinu ... ako ho mam brat ... ked idem do posilky tak si 30 minut po posilke dam jednu davku proteinu ... mam si davat viackrat denne ? ... a aj vtedy ked nejdem do posilky ? ... a pytam sa aj preto, lebo dbam aj na stravu a z nej mam dost proteinov, ci to neje zbytocne mat az prilis vela ... som cital, ze na budovanie svalstva treba 1,5-2g na 1 kg hmotnosti ... ja mam 70kg ... no a ked bez proteinu ziskam takych 140g ... mam brat aj protein?
#8851
protein si daj rano pro prebudeni a 30min cca po cviceni... na vecer si davaj kazeinovu bielkovinu tvaroh, cottage
v netreningovy den si daj rano pro prebudeni a druhykrat pocas dna, na vecer tiez kazein
Naposledy upravil/-a iNv1s v 08 Jan 2011, 13:09, upravené celkom 1 krát.
#8852
vladis napísal:chcem sa spytat k proteinu ... ako ho mam brat ... ked idem do posilky tak si 30 minut po posilke dam jednu davku proteinu ... mam si davat viackrat denne ? ... a aj vtedy ked nejdem do posilky ? ... a pytam sa aj preto, lebo dbam aj na stravu a z nej mam dost proteinov, ci to neje zbytocne mat az prilis vela ... som cital, ze na budovanie svalstva treba 1,5-2g na 1 kg hmotnosti ... ja mam 70kg ... no a ked bez proteinu ziskam takych 140g ... mam brat aj protein?
ked cvicis mozes prijimat 2-3g bielgovin na kilogram takze sa neboj ze by si daval zbytocne vela. ak to chces presne dodrziavat tak zalezi aj na tom aky protein mas. napriklad ja mam teraz 82%-ny protak a davam v netreningovy den rano a vecer. v treningovy den davam rano, po treningu a vecer. ak by si mal nejaky slabsi napriklad 60%-ny tak podla mna mozes dat aj 4 krat denne v treningovy den a 3 krat v netreningovy.
ps: samozrejme zalezi aj na tom kolko gramov protaku davas do jednej davky

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]