Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#22560
Viete mi niekto povedať skúsenosť/názor na pšeničný proteín ? Momentálne v mojom študentskom živote hrajú financie dôležitú úlohu a objavil som pšeničný proteín, ktorý je až neuveriteľne mnohonásobne lacnejší než klasický. Už teraz mi je jasné, že vstrebateľnosť a efektivita nebude rovnaká ale bude až tak hrozná ? Navyše ľahko priberám tuky a tento proteín ma nízky podiel tukov a sacharidov.

Nutričné hodnoty na 100g: Energia: 1517kJ/358kcal, Bielkoviny: 80g, Sacharidy: 13,8g, Tuky: 1,9g

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od filip137
#22561
michal123 napísal:Viete mi niekto povedať skúsenosť/názor na pšeničný proteín ? Momentálne v mojom študentskom živote hrajú financie dôležitú úlohu a objavil som pšeničný proteín, ktorý je až neuveriteľne mnohonásobne lacnejší než klasický. Už teraz mi je jasné, že vstrebateľnosť a efektivita nebude rovnaká ale bude až tak hrozná ? Navyše ľahko priberám tuky a tento proteín ma nízky podiel tukov a sacharidov.

Nutričné hodnoty na 100g: Energia: 1517kJ/358kcal, Bielkoviny: 80g, Sacharidy: 13,8g, Tuky: 1,9g
Zaujimave Nutrične hodnoty ma :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22568
michal123 napísal:Viete mi niekto povedať skúsenosť/názor na pšeničný proteín ? Momentálne v mojom študentskom živote hrajú financie dôležitú úlohu a objavil som pšeničný proteín, ktorý je až neuveriteľne mnohonásobne lacnejší než klasický. Už teraz mi je jasné, že vstrebateľnosť a efektivita nebude rovnaká ale bude až tak hrozná ? Navyše ľahko priberám tuky a tento proteín ma nízky podiel tukov a sacharidov.

Nutričné hodnoty na 100g: Energia: 1517kJ/358kcal, Bielkoviny: 80g, Sacharidy: 13,8g, Tuky: 1,9g
Dam len nazor, skusenost osobne nemam.
Podla mna je to velmi dobra alternativa. Vseobecne rozsireny nazor, ze rastlinne bielkoviny su menejcenne je mylna, resp. zamerne skreslena. Bielkoviny zivocisne maju dlhsiu dobu vstrebatelnosti a preto aj dlhsie z nich dokaze organizmus tazit a vyuzivat uvolnujucu sa energiu, naopak rastlinne bielkoviny maju kratsiu dobu vstrebatelnosti, lahsie su stravitelne a preto su viac vyuzitelne pre organizmus, energia z nich je ale rychlejsie prec. Preto je potrebne tychto bielkovin prijat viac ako zivocisnych. Takze moj zaver je taky, ze ak chces dosiahnut rovnaky energeticky prijem je potrebne rastlinnych bielkovin prijat viac ako zivocisnych. Potom sa ale cena pravdepodobne vyrovna alebo priblizi.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]