Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od anonne
#12715
Zdravym volam sa Tomáš mam 17 vazim 90 kg meriam 183cm pas 98 . Cvicim priblizne 3 mesiace len so msa teras do toho dostaval nemal som ziadnu predstavu co dosiahnut . Teras uz nejaku mam . Mam vela nadbytocneho tuku . Chcel by som sa ho postupne zbavovat popri cviceni . Chcem sa opytat ci sa da naberat cistu svalovu hmotu a zaroven aj uverat na tuku . Chcem si kupit naky protein a nejaky predtreninkovy doplnok na silu ak by ste mohli doporucit . Po 3 mesiacoch mam maxima co tak viem BP 55kg . Bic s velkou cinkou 25kg . MT 75 Diki za odpovede

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12716
anonne napísal:Zdravym volam sa Tomáš mam 17 vazim 90 kg meriam 183cm pas 98 . Cvicim priblizne 3 mesiace len so msa teras do toho dostaval nemal som ziadnu predstavu co dosiahnut . Teras uz nejaku mam . Mam vela nadbytocneho tuku . Chcel by som sa ho postupne zbavovat popri cviceni . Chcem sa opytat ci sa da naberat cistu svalovu hmotu a zaroven aj uverat na tuku . Chcem si kupit naky protein a nejaky predtreninkovy doplnok na silu ak by ste mohli doporucit . Po 3 mesiacoch mam maxima co tak viem BP 55kg . Bic s velkou cinkou 25kg . MT 75 Diki za odpovede
Ak chces naozaj spalit tuk pri cviceni, tak jednoznacne tam musi prevladat aerobny trening a po dlhsiu dobu. Dlhsia doba to je individualna zalezitost. Prelozim asi dovtedy kym nebudes spokojny.
Beh, bicykel, plavanie a pod.
Ale asi najdolezitejsie je dodrzat stravu. Ano je to tazke. :a40

A zabudol som vitaj na fore.

Ked chces vidiet ako napredujes, je dobre zalozit si blog. Kde si budes pisat svoje treningy a potom casom sa k nim vratis a budes skutocne vidiet, ci si na dobrej ceste.
Užívateľov profilový obrázok
Od anonne
#12734
Dalo by sa to aj bez roznych diet ako cdk a vlny?? kby osm dajme tomu obmedzil cukry , biele pecivy , vyprazane cvicil 3-4x tyzdenne ? a mam v planu si kupit zaciatkom mesiaca aj protein
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12736
anonne napísal:Dalo by sa to aj bez roznych diet ako cdk a vlny?? kby osm dajme tomu obmedzil cukry , biele pecivy , vyprazane cvicil 3-4x tyzdenne ? a mam v planu si kupit zaciatkom mesiaca aj protein
Treba skusit ale kazdy je iny takze treba skusat na sebe ako co funguje.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]