Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#18495
Neviete o nejakom dobrom navode ako spravne technicky ist push press? nejake video alebo nieco. Nasla som len take kde si tak light podskocis pritom no dnes som pocula, ze je lepsie ked pri tom jednou nohou zakrocis dozadu... Som v tomto cviku neista...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18497
co pozeram videa tak ta technika toho pohupovania v kolenach mi pride ako nejaka vzpieracska aby zvladol tazsiu zataz... a co si spominala to davanie nohy dozadu tak to mi skor pride ako koli rovnovahe...
u nas vo fitku som videl ze to robili aj s pohupovanim ale ja som zastanca klasickych tlakov bez nejakeho nadhupovnia kolenami proste cista praca ramien ... ale to je taky moj postrech ziadna rada iba mi to tak pride :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#18499
xLeitonx napísal:co pozeram videa tak ta technika toho pohupovania v kolenach mi pride ako nejaka vzpieracska aby zvladol tazsiu zataz... a co si spominala to davanie nohy dozadu tak to mi skor pride ako koli rovnovahe...
u nas vo fitku som videl ze to robili aj s pohupovanim ale ja som zastanca klasickych tlakov bez nejakeho nadhupovnia kolenami proste cista praca ramien ... ale to je taky moj postrech ziadna rada iba mi to tak pride :a6
jj mne to tak pride ze to zanozovanie uz sa vyuziva skor pri nejakych extremne narocnych vykonoch :D neviem.... ale pocula som ze ked zanozujes pri tom tak mas pevnejsi chrbat a tak.. mne push press vyhovuje prave preto ze dam vacsiu vahu a potom idem pomaly dole... a mozno to dam nakoniec tiez klasicky teda vsak co sa budem :D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18502
[/quote]
jj mne to tak pride ze to zanozovanie uz sa vyuziva skor pri nejakych extremne narocnych vykonoch :D neviem.... ale pocula som ze ked zanozujes pri tom tak mas pevnejsi chrbat a tak.. mne push press vyhovuje prave preto ze dam vacsiu vahu a potom idem pomaly dole... a mozno to dam nakoniec tiez klasicky teda vsak co sa budem :D[/quote]
je to mozne ze to sluzi aj na spevnenie chrbta ale asi to skor bude o tej rovnovahe ... ako ked som aj olympiadu pozeral tak tam to ti vzpieraci tiez robili s vysvyhnutim sa v kolenach a zanozovanim takze usudzujem aj z toho ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18504
Drobec napísal:Neviete o nejakom dobrom navode ako spravne technicky ist push press? nejake video alebo nieco. Nasla som len take kde si tak light podskocis pritom no dnes som pocula, ze je lepsie ked pri tom jednou nohou zakrocis dozadu... Som v tomto cviku neista...
Je to technika pre zvladnutie tazsieho zavazia cize si dopomahas dostat to hore je to vlastne ako cheating. Nic viac na lamentovanie. Je to dobre aj pri bulharskom tlaku.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]