Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od casyopea
#29754
Ahoj, idem druhy tyzden 500mg (2ml) Sustanon a 400mg (1.6ml) Deca (tyzdenne).
Aplikacia do stehien. Na deca dobra reakcia bez bolesti. Sustanon mi ale dava zabrat. Vzdy to spuchne a trva tyzden kym sa da stehno dokopy.
1,Skusit zadok/rameno, zinzit davky?
So zapalom ma sprevadza mierne zvysena teplota 37-37.5 a zvyseny tep 80ts spanok, 110ts den.
2,je to Ok?
Diky.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29755
Decu zniz na 300mg tyzdenne.
Decu a Sustanon mas od tej istej znacky ?
Lebo to moze sposobovat nekvalitny olej ktory robi taketo problemi...
Užívateľov profilový obrázok
Od Michalides
#29757
Maximálne 3 až 4 dni by malo byt miesto bolestivé . Taktiež dávam do stehna , no už ani neasoirujem a ledva ide nejaká bublinka a taktiež to už tam ide veľmi ťažko ihla . Takže idem zmeniť tiež miesto . No a k tej bolesti len toľko , že pravdepodobne bude nekvalitná sýpka
Užívateľov profilový obrázok
Od Hromada
#29851
Ahoj , mám dotaz ... můžu dávat tst+deca společně,nebo musím každou látku aplikovat zvlášť. ? Děkuji
Užívateľov profilový obrázok
Od Mentalnyatlet
#29897
Caute, ja mam tiez podobny problem mam sustanon od corelabs a takisto stanozol od rovnakej firmy, caka ma tusim 6 alebo 7 davka no vo vacsine pripadov tiez bolesti skusal som aj zadok aj stehno no mozno 2x sa mi stalo ze to bolo aj s teplotou ako spomina pan vyssie. Posledny krat to bolo stehno nevedel som 2 dni vystriet nohu😀 predosla davka do druheho stehna bola uplne v pohode.. Je nieco co sa da urobit inak? Nejaka prevencia po vpichu napriklad? Lebo popravde, kamarat berie to iste a jemu nie je nic
Dik za odpoved
Užívateľov profilový obrázok
Od Wik
#29898
Mentalnyatlet napísal:
04 Máj 2023, 16:59
Caute, ja mam tiez podobny problem mam sustanon od corelabs a takisto stanozol od rovnakej firmy, caka ma tusim 6 alebo 7 davka no vo vacsine pripadov tiez bolesti skusal som aj zadok aj stehno no mozno 2x sa mi stalo ze to bolo aj s teplotou ako spomina pan vyssie. Posledny krat to bolo stehno nevedel som 2 dni vystriet nohu😀 predosla davka do druheho stehna bola uplne v pohode.. Je nieco co sa da urobit inak? Nejaka prevencia po vpichu napriklad? Lebo popravde, kamarat berie to iste a jemu nie je nic
Dik za odpoved
Maximálne si to môžeš jemne rozmasírovať, respektíve si to streliť pred tréningom, aby si rozpumpoval sval a teoreticky by sa to malo lepšie rozprúdiť do tela. Možno blbosť ale ja to tak robím. Idem akurát Sustanon a prvá vec, ktorá mi bola zdelená, keď som sa informoval ohľadom miesta aplikácie bola, že v žiadnom prípade to nemám strieľať do stehna, lebo sa na ďalší deň nepostavím. Sustanon len do ramena alebo zadku.
Užívateľov profilový obrázok
Od Mentalnyatlet
#29899
Vdaka za reakciu, no praveze prvych 4-5 davok som daval do zadku a tam som sa zase nevedel posadit dalsie dni😂 Asi to moje telo nezvlada no
Užívateľov profilový obrázok
Od Majo439
#29913
Myslím že je to bežná reakcia na olej. Pri každej zmene látky alebo značky mám prvých niekoľko aplikácií ťažších. Teplota , v noci až zimnica a slabosť , samozrejmosťou bolesť alebo opuch a začervenanie. Pomáha Ibalgin a po pár dávkach sa to zlepší , až nakoniec reakcia tela zmizne. Vraj je to kôli používaným olejom v látkach.
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]