Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9562
potrebujeme:

100 - 150 g ovsených vločiek
0,7 l kompótu (bez cukru, najlepšie slivky alebo marhule)
sušené ovocie (nekandizované, napr. marhule, broskyne, hrušky, hrozienka, brusnice a pod.)

postup :

Kompótované ovocie roztlačíme vidličkou, prípadne nakrájame na malé kúsky a zmiešame v miske s ovsenými vločkami. Pridáme aj šťavu z kompótu, aby sa nám hmota zcelila a nadrobno nakrájané sušené ovocie (stačí symbolicky - čím viac ovocia, tým viac kcal), prípadne zopár nasekaných orieškov.
Tvarujeme do malých tenkých placiek alebo obdĺžnikov. Poukladáme na plech s papierom na pečenie a dáme sušiť do trúby.

ak by si chcel niekto urobit proteinové musli tyčinky , môže tam šupnúť aj proták :a11 :a11 :a11

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9565
whoo napísal:tak toto je dobre, musim to skusit s tym protakom :a11 podstatne lacnejsia verzia Weider tyciniek :a34
vyskusaj a uvidis co ti z toho vznikne :a15 sam som zvedavý , neskusal som to este :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9566
papagiorgo napísal:
whoo napísal:tak toto je dobre, musim to skusit s tym protakom :a11 podstatne lacnejsia verzia Weider tyciniek :a34
vyskusaj a uvidis co ti z toho vznikne :a15 sam som zvedavý , neskusal som to este :a11
ked mi pride protak tak to urobim hned zajtra :a21
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]