Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#394
Pečené banány

Chtěli byste si dneska pořádně zamlsat, ale máte strach z cukru a kalorií? Zkuste tohle!

Počet porcí: 1

Počet kaloriií: 184 kcal

Počet kilojoulů: 773 kJ

Ingredience: 2 banány, vejce, strouhanka na obalení, olej

Návod k přípravě: Banány oloupeme, podélně rozkrojíme, obalíme v rozšlehaném vejci a strouhance. Pak je opečeme na teflonové pánvi potřené olivovým olejem dozlatova.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2932
takto toho vyskúšam hneď zajtra...znie to fantasticky :a34 a myslím že to dokáže spraviť úplne každý :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2933
Frankey napísal:takto toho vyskúšam hneď zajtra...znie to fantasticky :a34 a myslím že to dokáže spraviť úplne každý :)
inac viac receptov odtialto som skusal , a vecsina super ... :a113
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2942
samé o sebe to nie je až také chutné,,,ale ak si na ten pečený banán dáte čokoládovú polevu, alebo cukor, šlahačku a nejaké ovocie, tak je to naozaj dobrá papanička :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2955
ano ja som si nato roztopil čokoládu na varenie a bolo to skvelé :a26 síce som mal trochu pochybnosti ked som to nahadzoval na pavicu ale vyšlo to
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#2957
ked som to nahadzoval na pavicu ale vyšlo to


tak ked pises vieme ze si v pohode neotravil si sa nic si nepodpalil asi to dopadlo dobre :a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2986
Mates napísal:ano ja som si nato roztopil čokoládu na varenie a bolo to skvelé :a26 síce som mal trochu pochybnosti ked som to nahadzoval na pavicu ale vyšlo to
mmmm, s čokoladou na varenie by mi to asi nechutilo, tá je totiž horká, ale takú nejakú dobrú Orion čokoládu, to je už o inom :a28
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]