Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
#6868
Ingrediencie:
piškóty
2 ks tvarohu / 250 g/
kompót so šťavou
ľubovoľné ovocie / maliny, černice,.../
2 ks banána
4 dcl mlieka
2 PL kryštálového cukru
1 sáčok mletej želatiny
hrsť hrozienok

Postup:
Do tortovej formy nasypeme piškóty, rozložíme kompótové ovocie, polejeme piškóty šťavou, posypeme hrozienkami, ovocím. Následne pokrájame banán na hrubšie kolieska a rozložíme do formy.
Želatinu namočíme do 2 dcl mlieka a za stáleho miešanie ju rozpustíme na miernom ohni. Želatina nesmie vrieť.

Do 2 dcl mlieka dáme 1 malé maslo, 4 Pl kopcom kryštálového cukru, 1 vanilkový cukor a necháme zohriať, kým sa maslo rozpustí.
2 tvarohy , 2 vajíčka zmixujeme s rozpustenou želatinou a s rozpusteným maslom. Rozmixujeme tvarohovú hmotu nalejeme do tortovej formy na piškóty z ovocím.
Tortu dáme do chladničky stuhnúť min na 4 hod.

nieje to moj recept len som okopiroval:) a vyskusal som ho spravit nevyzera to nejako genialne ale zato chut genialna je :a27
Fotografia155.jpg
Fotografia155.jpg (22.69 KiB) 3154 zobrazení
Prílohy
Fotografia158.jpg
Fotografia158.jpg (20.18 KiB) 3154 zobrazení
Fotografia156.jpg
Fotografia156.jpg (22.25 KiB) 3154 zobrazení

Reklama

Reklama

#6997
mello napísal:alergiu na tvaroh? to sa dá? ako sa to prejavuje

ze ho uz citim v obchode aj cez obal :a11 jednoducho si tvaroch nemozem ani predstavit :a25 , ked ho vidim v obchode , musim prebehnut okolo regalu :a11 . a aby si sa cudoval este viac , nemozem citit paradajky ani uhorky , mne uz staci ich vidiet , ani zežrať ich nemusim , jednoducho mam k nich odpor , netusim preco :a11

to mas to iste ako niekto zo spenatom , nekto hop nemoze ani vidiet a ja ho dokazem zozrat vela :a11
#7068
aNs_ napísal:
roman2910 napísal:zajtra spravim
daj veru ci sa to podoba nato moje :a11
a aké su nutričné hodnoty ? :a11 :a11 kedže tam ide maslo to bdue dosť tukové si myslím ....aj saharidové kedže tam ide kompot a piškoty :a11 :a11 :a11 ale rád by so mto vyskušal ..viete niekto aspon prbližné hodnoty ...bielkoviny, sachrea tuky ?...
#7069
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
roman2910 napísal:zajtra spravim
daj veru ci sa to podoba nato moje :a11
a aké su nutričné hodnoty ? :a11 :a11 kedže tam ide maslo to bdue dosť tukové si myslím ....aj saharidové kedže tam ide kompot a piškoty :a11 :a11 :a11 ale rád by so mto vyskušal ..viete niekto aspon prbližné hodnoty ...bielkoviny, sachrea tuky ?...
milan masla su aj light ... takze to tukove az tak nebude skor by som povedal ze to bude zdroj sacharidov a aj bielkovin...
#7205
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
roman2910 napísal:zajtra spravim
daj veru ci sa to podoba nato moje :a11
a aké su nutričné hodnoty ? :a11 :a11 kedže tam ide maslo to bdue dosť tukové si myslím ....aj saharidové kedže tam ide kompot a piškoty :a11 :a11 :a11 ale rád by so mto vyskušal ..viete niekto aspon prbližné hodnoty ...bielkoviny, sachrea tuky ?...
milan masla su aj light ... takze to tukove az tak nebude skor by som povedal ze to bude zdroj sacharidov a aj bielkovin...
light maslo je asi ako nízkotučné mlieko :a11 :a11 :a11 radšej si dám polotučné ako pkatiť za zafarbenú vodu :a11 :a11 :a11 ...ale tak vyskúšam to asi niekedy lebo v poslednom čase mám strašnú chuť na sladké :a8 :a8 :a8
#7212
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
roman2910 napísal:zajtra spravim
daj veru ci sa to podoba nato moje :a11
a aké su nutričné hodnoty ? :a11 :a11 kedže tam ide maslo to bdue dosť tukové si myslím ....aj saharidové kedže tam ide kompot a piškoty :a11 :a11 :a11 ale rád by so mto vyskušal ..viete niekto aspon prbližné hodnoty ...bielkoviny, sachrea tuky ?...
milan masla su aj light ... takze to tukove az tak nebude skor by som povedal ze to bude zdroj sacharidov a aj bielkovin...
light maslo je asi ako nízkotučné mlieko :a11 :a11 :a11 radšej si dám polotučné ako pkatiť za zafarbenú vodu :a11 :a11 :a11 ...ale tak vyskúšam to asi niekedy lebo v poslednom čase mám strašnú chuť na sladké :a8 :a8 :a8
pozri ide len oto ze znizis ten obsah tuku ... a nwm porovnavat maslo a mlieko mlieko to je jasne ale maslo samotne nejes ani nepijes ci ano?
#7238
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
roman2910 napísal:zajtra spravim
daj veru ci sa to podoba nato moje :a11
a aké su nutričné hodnoty ? :a11 :a11 kedže tam ide maslo to bdue dosť tukové si myslím ....aj saharidové kedže tam ide kompot a piškoty :a11 :a11 :a11 ale rád by so mto vyskušal ..viete niekto aspon prbližné hodnoty ...bielkoviny, sachrea tuky ?...
milan masla su aj light ... takze to tukove az tak nebude skor by som povedal ze to bude zdroj sacharidov a aj bielkovin...
light maslo je asi ako nízkotučné mlieko :a11 :a11 :a11 radšej si dám polotučné ako pkatiť za zafarbenú vodu :a11 :a11 :a11 ...ale tak vyskúšam to asi niekedy lebo v poslednom čase mám strašnú chuť na sladké :a8 :a8 :a8
pozri ide len oto ze znizis ten obsah tuku ... a nwm porovnavat maslo a mlieko mlieko to je jasne ale maslo samotne nejes ani nepijes ci ano?
nie nie to nie :a11 to bolo len čisté prirovnanie

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]