Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7078
bars by isiel iba ten šulík ci jak sa mu nadava :a11 . takto vydrbat do luftu 8 milionov nasich eur , to moze fakt iba inteligent ako on :a11 ale ma rozum , ne že ne , nahrabal si volicske hlasy a na cele referendum zvysoka jebe , ved drbnutí slovaci to zaplatia :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7080
aNs_ napísal:keby som mal nato roky siel by som ale ked nemam nejdem :)
škoda drať topánky , ved o polovici otazok je uz davno rozhodnuté :a11

henten drbnutý šulík je fraška sám o sebe , a ked k tomu pridame este jeho referendum , tak nam z toho vyjde jedna velká ... :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7083
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:keby som mal nato roky siel by som ale ked nemam nejdem :)
škoda drať topánky , ved o polovici otazok je uz davno rozhodnuté :a11

henten drbnutý šulík je fraška sám o sebe , a ked k tomu pridame este jeho referendum , tak nam z toho vyjde jedna velká ... :a11
neriesim tam tych ... co sedia a rozpravaju p... aj tak je to banda k.... :a187
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7086
papa musím ti oponovať - referendum je veľmi dobrá vec.....je to priama forma demokracie ktorá by mala byť využívaná čo najčastejšie a malo by sa ňou rozhodovať všetko podstatné....je len zaujímavé že politici majú plné ústa demokracie a pritom na referendum treba nad polovičnú väčšinu ale na ostatné voľby nie :a7 tak či onak referendum je naozaj vynikajúca vec a je len smutné že sa ľudia nezúšastňujú....frflať vie každý ale ked už me možnosť spraviť aspoň niečo so stavom v republike? načo všetci je*ú na to :a7 :a7

a čo sa týka že to stálo toľko peňazí - neboj sa papa tie peniaze by sa minuli tak či tak a určite by sa neinvestovali do potrebnej veci tak z toho by som si ťažkú hlavu nerobil :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7096
ja suhlasim s tým ze referendum je dobra vec , ale nieje referendum ako referendum :a11 keby ho zalozil niekto normalny :a11 ale bolo to iba nahananie volebných hlasov , nic iné . myslis ze keby ho nezalozili , ze by sa dostali do vlady ? velmi silno pochybujem :a11 ved si zober to , ked uz zalozim referendum , tak by mi malo na nom zalezat az do konca a budem robit vsetko pre to , aby sopm ho co najviac propagoval , ale tomu šulinovi zalezalo iba na volebných hlasoch :a11 dostal sa do vlady , a nyvyse na druhý najkvýznamnejsi post v krajine a odvtedy pre uspech referenda nespravil ani prd makový :a11 . a pozri aký je to šašek :a11 , ziadne vyjadrovanie , ziadne spravanie , čo ten robi na tak dvolezitej funkci , absolutne ju nzvlada , kazdý si tam robi co chce :a11 . parlament pod jeho vedením je jeden velký cirkus :a11 , alebo mas na to iný nazor ? :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7099
papagiorgo napísal: pozri aký je to šašek :a11 , ziadne vyjadrovanie , ziadne spravanie , čo ten robi na tak dvolezitej funkci , absolutne ju nzvlada , kazdý si tam robi co chce :a11 . parlament pod jeho vedením je jeden velký cirkus :a11 , alebo mas na to iný nazor ? :a25
ako keby som moju mamu pocul ako si to napisal tak to povedala asi 10min predtym :a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7299
papagiorgo napísal:ja suhlasim s tým ze referendum je dobra vec , ale nieje referendum ako referendum :a11 keby ho zalozil niekto normalny :a11 ale bolo to iba nahananie volebných hlasov , nic iné . myslis ze keby ho nezalozili , ze by sa dostali do vlady ? velmi silno pochybujem :a11 ved si zober to , ked uz zalozim referendum , tak by mi malo na nom zalezat az do konca a budem robit vsetko pre to , aby sopm ho co najviac propagoval , ale tomu šulinovi zalezalo iba na volebných hlasoch :a11 dostal sa do vlady , a nyvyse na druhý najkvýznamnejsi post v krajine a odvtedy pre uspech referenda nespravil ani prd makový :a11 . a pozri aký je to šašek :a11 , ziadne vyjadrovanie , ziadne spravanie , čo ten robi na tak dvolezitej funkci , absolutne ju nzvlada , kazdý si tam robi co chce :a11 . parlament pod jeho vedením je jeden velký cirkus :a11 , alebo mas na to iný nazor ? :a25
pozri ja nie som žiadnym zástancom strany SaS ani nijakej politickej strany no ako sa pozerám ty budeš určite nejaký Smer-ák ale to je jedno
čo sa týka propagácie referenda zo strany p sulíka - pokiaľ viem (uvažujem resp usudzujem podľa toho čo som videl) tak strana SaS spravila najväčšiu "mediálnu kampaň" na podporu referenda - či už to boli reklamy v tlači, billboardy a iné mediálne ťahy....možno to nebolo až tak extra čo by si ty čakal ale urobili určite najviac z celého parlamentu a to je fakt ktorý musíš brať do úvahy či si ich zástancom alebo nie :a21
a to v akom stave je náš parlament? ani za iných vlád nebol v o nič lepšom stave tak z toho by som si hlavu nerobil
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7301
mello napísal: no ako sa pozerám ty budeš určite nejaký Smer-ák
že ťa hanba nefackuje take nieco povedat :a11 :a11 :a11

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]