Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

#16242
Dnes kontrola. Vybrali mi posledne stichy bolo ich celkom 16 a rez je dlhsi ako 10cm. Budem este zafacovany znehybneny tyzden potom konecne uz aspon orteza. Hoji sa to dobre prsny sval je pevny a pracuje v poriadku. :a41
#16243
vlastomenn napísal:Dnes kontrola. Vybrali mi posledne stichy bolo ich celkom 16 a rez je dlhsi ako 10cm. Budem este zafacovany znehybneny tyzden potom konecne uz aspon orteza. Hoji sa to dobre prsny sval je pevny a pracuje v poriadku. :a41
Tak to je parada, zachvilu mozes zacat pomaly makat :a22
#16244
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Dnes kontrola. Vybrali mi posledne stichy bolo ich celkom 16 a rez je dlhsi ako 10cm. Budem este zafacovany znehybneny tyzden potom konecne uz aspon orteza. Hoji sa to dobre prsny sval je pevny a pracuje v poriadku. :a41
Tak to je parada, zachvilu mozes zacat pomaly makat :a22
No to si dlhsiu dobu pockam ked budem schopny sa aspon dako hybat budem drilovat nohy. Ked to budem mat dole prilozim foto rezanej casti. Pazu a rameno mam uz total zatrofovanu.
#16245
vlastomenn napísal:
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Dnes kontrola. Vybrali mi posledne stichy bolo ich celkom 16 a rez je dlhsi ako 10cm. Budem este zafacovany znehybneny tyzden potom konecne uz aspon orteza. Hoji sa to dobre prsny sval je pevny a pracuje v poriadku. :a41
Tak to je parada, zachvilu mozes zacat pomaly makat :a22
No to si dlhsiu dobu pockam ked budem schopny sa aspon dako hybat budem drilovat nohy. Ked to budem mat dole prilozim foto rezanej casti. Pazu a rameno mam uz total zatrofovanu.
sak jasne nemyslel som hned a vela, ale za par tyzdnom mozes pomaly zacas zatazovat ;) tak aspon vyhoda, ze si mozes dobre zlepsit nohy, teda ak to je treba :a15
#16295
FitPotreby.sk napísal:No len pomaly, ja si myslim, ze toto je fakt vazne zranenie a myslim, ze najblizsich 6 mesiacov nezatazovat.
Naboj skusenosti mam dostatok takze viem co robim a ano zatazovat to nebudem dlhsiu dobu ja som pisal o treningu stehien a lytok cim dostanem aspon kondiciu ako taku. Prva bude rehabilitacia a po nej jemne precvicovat z ozaj lahuckymi vahami z lahka. Moj trening co sa tyka vrchnej casti tela budem konzultovat s Jaroslavom Bednarčíkom.
#16392
Takze vcera 24.4.2012 kontrola a konecne mi dali dole obvazy a mam ortezu. Atrofia ma zere ako rakovina. Uz sa chystam tento tyzden na prve treningy noh.
Takze takto to teraz vyzera (foto vecer 24.4.2012):
To co vidite zelene je nejaka dezinfekcia ktoru mi dali uz pred tyzdnom ale dole to zatial nejde.
[/i]

Zatial nemozem dvihat ruku hore lebo by to malo tazke nasledky a rehabilitaciu mozem absolvovat az o 2tyzdne aj to velmi miernu. Vcera konecne poriadna sprcha zakryte miesta oplachnute boze aka ulava. Dnes som si bol zakupit detsku mast na zapareniny co som uz potreboval kedze to bolo mesiac neumyvane a sa to samozrejme zaparilo. Ako som si dal ten krem hned ukludnilo podrazdene miesto fakt dalsia ulava.
#16470
Uz som absolvoval prvy trening noh a brucha. No sranda to nie je ale s trpezlivostou a obozretnostou sa to da.
1. Prednozovanie
2. Leg-press
3. Zanozovanie
4. Vypony v stoji
5. Brucho na stroji v sede

Tento trening budem absolvovat samostatne este velmi dlho 2-3x tyzdenne. Nic ine si nemozem dovolit. Ruka nesmie ist do rozpazenia ci upazenia ani nijak zatazovana. To znamena napr. pri zanozovani ruka popri tele a drzim sa jednou. To plati vsade pri cvikoch a samozrejme nepretrzite 24hod. denne. Samozrejmost trening absolvujem v ramci vychadzok kedze som dlhodobo PN.
#16473
vlastomenn napísal:Uz som absolvoval prvy trening noh a brucha. No sranda to nie je ale s trpezlivostou a obozretnostou sa to da.
1. Prednozovanie
2. Leg-press
3. Zanozovanie
4. Vypony v stoji
5. Brucho na stroji v sede

Tento trening budem absolvovat samostatne este velmi dlho 2-3x tyzdenne. Nic ine si nemozem dovolit. Ruka nesmie ist do rozpazenia ci upazenia ani nijak zatazovana. To znamena napr. pri zanozovani ruka popri tele a drzim sa jednou. To plati vsade pri cvikoch a samozrejme nepretrzite 24hod. denne. Samozrejmost trening absolvujem v ramci vychadzok kedze som dlhodobo PN.
Tak si len dávaj pozor, aby si si niečo nenatiahol. Aspoň zamakáš nohy, aj keď nemôžeš drepovať :D
#16482
vlastomenn napísal:Uz som absolvoval prvy trening noh a brucha. No sranda to nie je ale s trpezlivostou a obozretnostou sa to da.
Tak ja neviem co mam na toto povedat, len dufam, ze vies co robis? Lebo davat si pozor to hovoria vsetci a uz som to vela krat pocul a vela krat to nedopadlo dobre. :a37
#16483
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:Uz som absolvoval prvy trening noh a brucha. No sranda to nie je ale s trpezlivostou a obozretnostou sa to da.
Tak ja neviem co mam na toto povedat, len dufam, ze vies co robis? Lebo davat si pozor to hovoria vsetci a uz som to vela krat pocul a vela krat to nedopadlo dobre. :a37
Nemaj obavu zatazenie prsneho svalu a ruky je nulove viem co robim.
#16491
fuha nevyzera to pekne to urcite nasere ked si bol uz takto rozbehnuty a vo forme neviem si ani predstavit ze tolko driny financii a potu v telocvicni sa takto rozutekali takymto zranenim drzim ti palce cim skorej nech si spet aj ked to bude zas dlha cesta ale nejak sa postavis a budes raz tak silnejsi drz sa
#16523
FitPotreby.sk napísal:Ludia uz tuto sobotu, osobne skontrolujem formu nasho moderatora. Niet pochyb, ze je to bojovnik, skoda toho zranenia. Budem referovat.
vlastomenn :a20
Ked ma uvidis budes plakat. :a17
#16555
Dnes kontrola. Uz som bez ortezy. Od pondelka rehabilitacie ale je to biedne je to stuhnute neohybne bude to este liecba na dlhsie. Ruku nepredpazim nie je sanca a rovnako ani nerozpazim. Je to zvlastne a svalstvo ramena je uplne ochabnune, zatrofovane cize tiez je to vyslable. Ale casom sa vsetko napravi.
#16557
petrikPU napísal:tak to pôjdeš od nuly sa dá povedať :a33
Dalo by sa povedat ze ano ale bunkova pamet funguje takze do formy to bude otazka casu. No po takomto zraneni to nebude sranda.
#16743
Takze mam za sebou 10 dni rehabilitacie. Ruku uz dokazem predpazit aj upazit ale vyssie to nejde. Chodil som zatial na magnet a cvicenie doma na roztiahnutie svalu. Dalsie rehabilitacie dalsich 10 dni bude procedura laser na jazvu a masaz postihnuteho miesta samozrejme doma cvicenie. Bol som aj na konzultacii v B.Bystrici za Jaroslavom Bednarčíkom ako bude vyzerat predbezne trening. Biceps triceps mozem zlahka jemne trenovat v ramci moznosti aj bocnu hlavu ramena. Zacal som pocitovat posledne dni bolest v ramennom klbe ale to bude aj nasledok zapalu po operacii kde sa to prenieslo a samozrejme aj stuhnutie kedze rameno nebolo pohyblive a zafixovane 4 tyzdne. Budem aplikovat v ramci rehabilitacie Nandrolon Decanoate ktory mi odporucil aj Jaroslav Bednarčík celkovo pre rekonvalescenciu daneho zranenenia. Po konzultacii je zrejme ze budem pomalicky moct trenovat ako povedal Jaroslav Bednarčík :"zacnes od znova z vahami ako zaciatocnik, psychika a strach ta budu tiazit dlhsiu dobu " az koncom roka ked to bude ohybne a pruzne. Inac pre fanusikov kulturistiky a hlavne pre tych ktory pamataju na tohoto velikana Slovenskej kulturistiky pripravujem projekt pre toto forum. Jaroslav Bednarčík bol kral v kategorii do 90kg ci uz na Slovensku a Cesku kde nemal konkurenta a vsetky prve priecky boli jeho. V zahranici tiez slavil uspechy.
#16868
Ludia ja som to zranenie videl na vlastne oci a vyzera to este horsie ako na fotkach. Dufam, ze sa uz coskoro vsetko spravi a zahoji, nech mozes zase makat.

Na tie zapalove reakcie pozor, moze to byt aj dosledok zatazenia zraneneho miesta. Neviem ci je vitamin C dobra rada, ale hovori sa, ze dost pomaha pri rekonvalescencii a ma protizapalove a aj hojive ucinky.
#17469
Y0G1 napísal:vlasto aj pracujes? alebo si dlhodobo na marodke? aj ked pocitam ze asi pracujes inak by si do posilky nechodil :D
Samozrejme ze som na PN! Trenujem cez vychadzky aj ked som nebol teraz 2 tazdne. Pracovat to co robim s tymto? Myslim ze by to bola dalsia operacia. Trenovat chodim ale stehna a zacal som lavu stranu trenovat ramena, biceps, triceps lebo som to mal uplne ochable a slabe. Za dalsie trenujem ak si postrehol nasho uzivatela Užívateľ - Robko a pridam uz dalsie fotky jeho postavy.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]