Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FCBGabo
#19592
Zdravím posilujem okolo troch rokov ale teraz mám taký menší problém s cvičením rúk biceps,triceps nech robím čo robím neviem ich prinútiť posledné 3 mesiace k rastu skúšal som zmenu tréningu,zmenu počtu opakovaní,aj zmenu prestávky medzi sériami ale nič nepomáha...zvyšok tela neni problém rastie všetko takže strava je dobrá len tie ruky stoja dokonca aj predlaktie rastie čo ho ani necvičím....nejaké nápady na zmenu ktorá by pomohla?díky

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19593
FCBGabo napísal:Zdravím posilujem okolo troch rokov ale teraz mám taký menší problém s cvičením rúk biceps,triceps nech robím čo robím neviem ich prinútiť posledné 3 mesiace k rastu skúšal som zmenu tréningu,zmenu počtu opakovaní,aj zmenu prestávky medzi sériami ale nič nepomáha...zvyšok tela neni problém rastie všetko takže strava je dobrá len tie ruky stoja dokonca aj predlaktie rastie čo ho ani necvičím....nejaké nápady na zmenu ktorá by pomohla?díky
Ten sval sa bude meniť stále aj keď nebude rásť. Vieš kde je tajomstvo? Urobiť ruky tak aby vyzerali o 5cm väčšie ako v skutočnosti. Si mladý a sa sťažuješ. Máš pred sebou roky na zlepšovanie.
Užívateľov profilový obrázok
Od FCBGabo
#19594
Viem že som mladý mám času a času ale taký divný pocit to je proste ked celé telo ide dobre rastie a ruky sú stále na jednom mieste
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19595
FCBGabo napísal:Viem že som mladý mám času a času ale taký divný pocit to je proste ked celé telo ide dobre rastie a ruky sú stále na jednom mieste
v tom má pravdu si mlady ja mam tolko co ty a tiez nemam ruky ako silvo ale casom to dojde do 35 rokov ci nejak tak sa telo vyvíja takže dovtedy budeš mať ruky ako boh neboj sa casom setko dojde netreba sa nikam náhliť :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19600
Trpezlivost, vecny problem najmä u studentov...zvol si nejaky osvedceny trening (ak stravu uz mas) a makaj naplno...z noci na den nenarasties, niekedy si na vysledky treba riadne pockat...ale OPLATI SA :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19601
FCBGabo napísal:Zdravím posilujem okolo troch rokov ale teraz mám taký menší problém s cvičením rúk biceps,triceps nech robím čo robím neviem ich prinútiť posledné 3 mesiace k rastu skúšal som zmenu tréningu,zmenu počtu opakovaní,aj zmenu prestávky medzi sériami ale nič nepomáha...zvyšok tela neni problém rastie všetko takže strava je dobrá len tie ruky stoja dokonca aj predlaktie rastie čo ho ani necvičím....nejaké nápady na zmenu ktorá by pomohla?díky
toto nema nic spolocne s vekom, podla mna sa moc sustredis na ruky
moja rada, pri treningu zarad ruky ako prve, ked mas este vela energie, nepretrenovavaj ich su to male svalove partie a dozic im vela regeneracie

neviem ci to nieje tak u teba, ze mam male ruky, tak ich budem trenovat viac, to je zakladna chyba
Užívateľov profilový obrázok
Od FCBGabo
#19610
Nepovedal by som ...posledný mesiac som mal ruky za týžden raz biceps a raz triceps kedže sa zapájajú aj pri iných partiách a tréning mám každý druhý den volno
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19619
FCBGabo napísal:Nepovedal by som ...posledný mesiac som mal ruky za týžden raz biceps a raz triceps kedže sa zapájajú aj pri iných partiách a tréning mám každý druhý den volno
Skusal si veci ako supersety, zhadzovacky, vynutene, negativne opakovania, 21ka metoda atd, tieto metody sa pouzivaju prave ked nastava stagnacia ako mas ty, ak pises ze mas biceps 1x za tyzden to ti veru neporastie, telo musis 2x precvicit do tyzdna inak sa ti to bude tahat a tahat :) biceps je maly zregenerujes ho rychlo tak jak triceps, a stacia ti nanho 3 cviky (na biceps) hlavne nezabudaj ze hmotu na bicepse nevybudujes bez klasickych cvikoch s VČ. potom si daj napr kladiva a doraz to EZkou ;) tot osi hod do supersetu a mas uvidis, mne ked stagnuje nieco zaradim inu treningovu metodu a vsetko sa pohne, 21ka je vyborna, treba si nastudovat :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19621
Rozok napísal:
FCBGabo napísal:Nepovedal by som ...posledný mesiac som mal ruky za týžden raz biceps a raz triceps kedže sa zapájajú aj pri iných partiách a tréning mám každý druhý den volno
Skusal si veci ako supersety, zhadzovacky, vynutene, negativne opakovania, 21ka metoda atd, tieto metody sa pouzivaju prave ked nastava stagnacia ako mas ty, ak pises ze mas biceps 1x za tyzden to ti veru neporastie, telo musis 2x precvicit do tyzdna inak sa ti to bude tahat a tahat :) biceps je maly zregenerujes ho rychlo tak jak triceps, a stacia ti nanho 3 cviky (na biceps) hlavne nezabudaj ze hmotu na bicepse nevybudujes bez klasickych cvikoch s VČ. potom si daj napr kladiva a doraz to EZkou ;) tot osi hod do supersetu a mas uvidis, mne ked stagnuje nieco zaradim inu treningovu metodu a vsetko sa pohne, 21ka je vyborna, treba si nastudovat :a22
Ja mam otazku tu 21tku to mam 7 dole 7 hore a 7 celych a medzi tim moze byt prestavka alebo plynule prechody ako dokoncim 7 dole a hned prechadzam 7 hore bez prestavky tak ? ci mozu byt prestavky ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19622
bezprestavky v tom je to caro :a22 mozes robit aj 5x5x5 ale 7 je lepsie aspon men lepsie sedi, samozrejme ze s ovela nizsou vahou, ja davam napr s 20kou a bezne biceps VC tak s 30+
7 dole do polovice
7 hore od polovice
7 celych
vsetko posebe bez prestavky verim ze pri 5tom celom uz bude biceps pekne palit ak nie v 1. tak v 2hej serii urcite :) daj si ku tomu este kladiva jednorucky ako super set a si hotovy :)
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19631
Rozok napísal:bezprestavky v tom je to caro :a22 mozes robit aj 5x5x5 ale 7 je lepsie aspon men lepsie sedi, samozrejme ze s ovela nizsou vahou, ja davam napr s 20kou a bezne biceps VC tak s 30+
7 dole do polovice
7 hore od polovice
7 celych
vsetko posebe bez prestavky verim ze pri 5tom celom uz bude biceps pekne palit ak nie v 1. tak v 2hej serii urcite :) daj si ku tomu este kladiva jednorucky ako super set a si hotovy :)
tak ako to skusim to ma laka plus super serie
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19632
samozrejme, ze bez prestavky...a 21tka sa da robit aj na Scottyho lavici, tiez je to fajnovka :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19633
to prave orechove je 21ka pri mrtvolach :) tam je ten pojem mrtvola doslovny :D :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19635
popravde to mi ani nenapadlo...21tka sa mi doteraz spajala len s bicepsom, ale prave si vo mne ozivil nove myslienky ako si spestrit treningy :) musim skusit aj ine partie :a21 a pri MT to znie fakt mrtvo :D
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19643
Rozok napísal:to prave orechove je 21ka pri mrtvolach :) tam je ten pojem mrtvola doslovny :D :a15
na bench pres sa to asi neda pouzit ta 21tka ci ? tam si to neviem predstavit ale ak sa mylim sup sem s radou aby som to hned nasadil
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19703
dajte potom vediet hosi jak vam to dopadlo tie treningy :) teoreticky sa da tka odcvicit vsetko, ja som tak skusal aj drepy tak to je troska mazec tiez :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19707
podla mna by slo vsetko, treba mat fantaziu :D dnes mam den volna, resp. iba plavanie, ale zajtra snad nieco vyskusam ked si spomeniem
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19813
Tazzman napísal:podla mna by slo vsetko, treba mat fantaziu :D dnes mam den volna, resp. iba plavanie, ale zajtra snad nieco vyskusam ked si spomeniem
samozrejme, ze sa da tymto systemom cvicit takmer vsetko
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19858
UAU ta 21-tka je bomba kokos so si neska dal prsa a chrbat cele som si to odcvicil ako zdy zakladnymi cvikmi a na koniec treningu som si dal 21-tku na benchpress tak ze 7-uzky uchop ,7- stredny,7-široky uchoop v 5tich seriach a ja som nemohol posledne serie mi uz brasko musel dopomahat co to uz neslo kokos a ten pocit na konci uau ako uchitilo ma to .Budem to robit furt a este skusim i tie ruky :a41 :a60
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19859
Jop prijemna zmena :) ja mam rad superset na biceps : VČ + kladiva JČ :)
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]