Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Andrej23
#25709
Zdravím páni, toto je moj jedálniček v rysovačke všetko mi doteraz šlapalo na váhe som uberal dostal som sa zo 102kg na 83kg a 7% tuku, ale od minuleho týždna som k tomu pridal kardio po treningu na páse okolo 15 minut a neskutočne som začal byť hladný hlavne po piatej hodine večer, skratil som si aj pauzy medzi jedeniami na hodinu ale nepomholo, dnes som to už psychicky nevydržal :D a zožral som 500g tvarohu nizkotučneho, cottage chesse a k tomu 150 gramov pistácii behom hodiny a som konečne najedený ale je mi jasné že to nemožem takto robiť každý den, preto chcem poradiť či nemám radšej zvýšiť sacharidy alebo niečo iné v jedálničku čo by mi pomohlo aby som vydržal nejesť aspon 2,5 hodiny... Cvičím systémom 5+1 a meriam 186cm priložím aj odkaz fotiek mojej postavy... Díky moc
Ranajky:
High Carb Day:
100g špaldových vločiek
+20g 90% sojový instant natural
+15g 80% instant srvátka ochutený = to zmiešam všetko spolu na takú kašu
Low Carb Day:
200g cottage chesse goldessa light
150g tuniak vo vlastnej štave NIXE

Po tréningu:
30g 90% CFM instant natural

Obed:
300g kuracie prsia
podla carb day-u 50/100/150 g ryža

Olovrant:
Šalát = 1 šalátová uhorka
1 červená paprika
10 cherry paradajok
80g šmapiony vo vlastnom naleve
150g tuniak vo vlastnej šťave

1.Večera o 18:00
250g 0,5% tvaroh
+15g 90% sojový instant natural
+15g 80% instant srvátka ochutený = to zmiešam všetko spolu na takú tvarohovú kašu
10 gramov arašidového masla

2.Večera 20:00
250g 0,5% tvaroh
+15g 90% sojový instant natural
+15g 80% instant srvátka ochutený = to zmiešam všetko spolu na takú tvarohovú kašu
10 gramov arašidového masla

Reklama

Reklama

#25715
Je tam naozaj malo sacharidov na moj vkus a prilis vela tych bielkovin. Ani sa necudujem, ze si hladny. Telo si pyta energiu a tu najlahsie ziska z cukrov.
Ja by som asi v case ked si hladny radsej skusil nejake ovocie a nie pol kila tvarohu.
Myslim si, ze ked je tych bielkovin uz vela aj tak ich telo nedokaze zuzitkovat. Preto musis vyvazit stravu rovnomernejsie.
Neviem aky je tvoj ciel ale podla mna si ho uz dosiahol. Takze tych zopar sacharidov navyse by nemuselo byt na skodu. A ked nechces naspat pribrat tak samozrejme s rozumom.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]