Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
#16748
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Ahojte chcem sa opýtať ohladom spalovačov tukov. Opalti sa to kupovat ? Urychli to zhodenie tukov ? Lebo som sa dopočul že spalovače tukov dosť ničia ludsky metabolizmus, čiže po vysadeni spalovaču a zrušeni dieti ked sa človek začne normalne stravovat tak nadmerne rychlo priberie a v dalšej sezonie rysovania sa mu to o dosť horšie zhadzuje tie tuky ktore sa naberu pri objemovke. Ak toto nieje pravda a mate nejaky spalovač overeny, tak prosim vás poradte mi lebo ich je na trhu kopec a neviem z čoho mam vyberat. Chcel by som neaky do 30eur. Premyšlal som nad Lipo 6 a Lipo 6black. Ale neviem či nebude najlepšie ostat len pri L-carnitine+taurine+kofeine.Spalovač chcem preto lebo už mesiac rysujem zhodil som 6kg a už tyžden som na tej istej váhe. Za odpovede nazori vopred Dakujem.
Spalovac Karnitin je vzdy dobry do diety anie len do nej ale aj v objemovke pretoze tato latka pomaha udrziavat aj bez ztukovenia vnutorne organy a setri aj srdce! Karnitin je velmi vhodny aj pri aplikacii steroidov kde sa beru do uvahy tieto ochranne funkcie. Zhodit si uz zhodil a vzdy narazis na barieru. Na sutaz nejdes tak neviem preco chces este chudnut. Aby si este zhodil potrebujes telo zas niecim oklamat. Na fore ked si poriadne prestudujes aj o tom som uz pisal.
Prešiel som tieto temi ohladne diety ale našiel som len že by chyba mohla byt v tom že mam malo sacharidov no to nieje možne denne primam 200g sacharidov minimalne a 210g bielkovin, čital som aj o sacharidovych vlnách je to odbra vec ale na druhu stranu som čital zas na inej stranke že nieje dobre kombinovat druhy diet, byt stale na tej sitej nemenit to no neviem... Ty si myslel čo pod oklamanim organizmu ?
Oklamat mozes napr. tym ze zjes obycajny klasicky obed od mamy!
Aha a to ako raz do tyzdna ? 1 obed alebo jak ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16749
Thraxuz napísal:Aha a to ako raz do tyzdna ? 1 obed alebo jak ?
V nedelu raz do tyzdna. Ale nevztahuje sa to napr. na jedlo typu bocik, knedla. Klasika polievka (nie zaprazkova) a druhy chod a dalej zarezavas v diete.
#16754
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Aha a to ako raz do tyzdna ? 1 obed alebo jak ?
V nedelu raz do tyzdna. Ale nevztahuje sa to napr. na jedlo typu bocik, knedla. Klasika polievka (nie zaprazkova) a druhy chod a dalej zarezavas v diete.
Aha dobre chapem dakujem za info dufam že to pomôže.
#16760
A ešte mam otázku ohladom ovocia pri rysovani. Jahody čerešne atd... počas diety možem jesť ? Pravdaže v malych množstvách to jest max za 1 den 5 nakrajanych jahod čerešni do nizkotučneho tvarohu.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16766
Thraxuz napísal:A ešte mam otázku ohladom ovocia pri rysovani. Jahody čerešne atd... počas diety možem jesť ? Pravdaže v malych množstvách to jest max za 1 den 5 nakrajanych jahod čerešni do nizkotučneho tvarohu.
Mozes hlavne v jedle pred treningom.
#16792
Thraxuz napísal:A ešte mam otázku ohladom ovocia pri rysovani. Jahody čerešne atd... počas diety možem jesť ? Pravdaže v malych množstvách to jest max za 1 den 5 nakrajanych jahod čerešni do nizkotučneho tvarohu.
osobne by som sa ovociu večer vyhol ..písal si že s tvarohom tak z toho usudzujem že to jedávaš asi pred spaním ...ale to by som vylúčil úplne sú to jednoduché cukry ktoré telo vie dobre využiť na energiu ..ale kdeže ideš spať tvoje telo nerobí viac menej nič a tým pádom tej energie spotrebuje minimum ...a keď ty si dáš na večer ovocie tak ho telo počas spánku nevyužije a "odloží na horšie časy" čože do tuku ...tak ja byť na tvojom mieste tak sa ovociu večer vyhnem ...pred tréningom alebo po tréningu je to fajn ..pred tréningom budeš mať energiu a po tréningu doplníš stratený glykogén ale inak si myslím že to ovocie v diete by sa malo prijímať striedmejšie a vitamíny dopĺňať radšej formou nejakých tabliet.
#16872
Thraxuz napísal:A ešte mam otázku ohladom ovocia pri rysovani. Jahody čerešne atd... počas diety možem jesť ? Pravdaže v malych množstvách to jest max za 1 den 5 nakrajanych jahod čerešni do nizkotučneho tvarohu.
Ovocie obsahuje fruktozu, podobne ako glukoza, myslim ja osobne, ze fruktoza obsiahnuta v ovoci a jej prijem v ovoci je najprirodzenejsia vec prijmu cukrov, pokial obmedzis ostatne cukry a budes si davat pozor na potraviny a napoje, ktore obsahuju fruktozu, tak konzumaciou ovocia nikdy nepriberies ani gram tuku aj ked mnoho ludi tvrdi opak. A este najlepsie je jest ovocie v prvej polovici dna.
#16878
FitPotreby.sk napísal:
Thraxuz napísal:A ešte mam otázku ohladom ovocia pri rysovani. Jahody čerešne atd... počas diety možem jesť ? Pravdaže v malych množstvách to jest max za 1 den 5 nakrajanych jahod čerešni do nizkotučneho tvarohu.
Ovocie obsahuje fruktozu, podobne ako glukoza, myslim ja osobne, ze fruktoza obsiahnuta v ovoci a jej prijem v ovoci je najprirodzenejsia vec prijmu cukrov, pokial obmedzis ostatne cukry a budes si davat pozor na potraviny a napoje, ktore obsahuju fruktozu, tak konzumaciou ovocia nikdy nepriberies ani gram tuku aj ked mnoho ludi tvrdi opak. A este najlepsie je jest ovocie v prvej polovici dna.
Aha Dakujem za odpoved a ešte by som sa chcel opytat na L-carnitin ampulkovi tekuty. Že podla čoho vyberať mam vyberat take ktore maju co najviac mg L-carnitinu ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16884
Thraxuz napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Thraxuz napísal:A ešte mam otázku ohladom ovocia pri rysovani. Jahody čerešne atd... počas diety možem jesť ? Pravdaže v malych množstvách to jest max za 1 den 5 nakrajanych jahod čerešni do nizkotučneho tvarohu.
Ovocie obsahuje fruktozu, podobne ako glukoza, myslim ja osobne, ze fruktoza obsiahnuta v ovoci a jej prijem v ovoci je najprirodzenejsia vec prijmu cukrov, pokial obmedzis ostatne cukry a budes si davat pozor na potraviny a napoje, ktore obsahuju fruktozu, tak konzumaciou ovocia nikdy nepriberies ani gram tuku aj ked mnoho ludi tvrdi opak. A este najlepsie je jest ovocie v prvej polovici dna.
Aha Dakujem za odpoved a ešte by som sa chcel opytat na L-carnitin ampulkovi tekuty. Že podla čoho vyberať mam vyberat take ktore maju co najviac mg L-carnitinu ?
Tie co su viac obsahujuce v davke su praktickejsie.
Užívateľov profilový obrázok
Od loy
#16903
Tak k tým ovociam by som pridal len pár faktov. Večšina ovocia má veľmi nízky glykemický index (banán je jedna z výnimkiek a čím je dozretší tým má vyšší GI)a aj energeticku hodnotu maju nízku. Z toho mi tiež vyplýva, že ovocie by namali byť problém v diéte. A ovocie obsahuje aj veľa vlákniny, čo dodáva pocit sýtosti a v diete to nie je na škodu. Ovocie sa NEodporuča po tréningu.
Tekutý L-carnitýn vychádza lacnejšie a rýchlejšie sa vstrebáva, len tolko.

Ešte jeden taký môj pohlad na tému ovocie na večer: ak si ja dám pred spaním napr. 100g ovocia s energetickou hodnotou 50kcal , ktorá energia sa mi dostáva do tela dajme tomu za 5 hodín(absolutný odhad do luftu, ináč nemám šajnu za kolko) tak za hodinu mi dodá 10 kcal energie ale aj bazálny metabolizmus spotrebuje tých 70 kcal, aj viac, energie. Čiže ešte stále som v energetickom deficite a nemám z čoho tlstnuť.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16905
loy napísal:Tak k tým ovociam by som pridal len pár faktov. Večšina ovocia má veľmi nízky glykemický index (banán je jedna z výnimkiek a čím je dozretší tým má vyšší GI)a aj energeticku hodnotu maju nízku. Z toho mi tiež vyplýva, že ovocie by namali byť problém v diéte. A ovocie obsahuje aj veľa vlákniny, čo dodáva pocit sýtosti a v diete to nie je na škodu. Ovocie sa NEodporuča po tréningu.
Tekutý L-carnitýn vychádza lacnejšie a rýchlejšie sa vstrebáva, len tolko.

Ešte jeden taký môj pohlad na tému ovocie na večer: ak si ja dám pred spaním napr. 100g ovocia s energetickou hodnotou 50kcal , ktorá energia sa mi dostáva do tela dajme tomu za 5 hodín(absolutný odhad do luftu, ináč nemám šajnu za kolko) tak za hodinu mi dodá 10 kcal energie ale aj bazálny metabolizmus spotrebuje tých 70 kcal, aj viac, energie. Čiže ešte stále som v energetickom deficite a nemám z čoho tlstnuť.
Takto ovocie ako take nezohrava az taku ulohu ako rychly cukor v normalnej diete ked sa cviciaci nepripravuje na sutaz. Uz sutaziaci ked ide na doraz to je uplne ine tam uz treba davat pozor lebo oragynizmus je svina a urcite nie po poslednom treningu do vecera ovocie asi nie ale to aj zalezi od jedinca. TOto je tak diskutabilne ze jedine osoba sama uz vie co si moze dovolit. Dalsia vec ked do seba trieskas rastovy hormon HGH tam mozes trieskat 1kg ovocia v pohode! Toto ale pisem o predsutaznej diete. Len tolko pre informaciu.
#17004
Ahojte chcem sa ešte opytať s L-carnitinom (tekutim) sa čo dobre kombinuje ? Ake doplnky ? Lebo idem si ešte kupiť tekute BCAA a momentalne mam protein s nizkym obsahom tukov a sacharidov.
#17010
Thraxuz napísal:Ahojte chcem sa ešte opytať s L-carnitinom (tekutim) sa čo dobre kombinuje ? Ake doplnky ? Lebo idem si ešte kupiť tekute BCAA a momentalne mam protein s nizkym obsahom tukov a sacharidov.
L-Carnitin + Pyruvát:
(jedna z najlepších možností pri chudnutí, diéte a potrebe zvýšenia fyzického výkonu, oba spaľovače tukov sa vzájomne dopĺňajú)

L-Carnitin + Lecitin:
(redukcia cholesterolu, chudnutie a diéty, zlepšenie koncentrácie)

L-Carnitin + BCAA aminokyseliny:
(stimulácia športového výkonu, aeróbne výdrže, odbúravanie podkožného tuku a súčasná ochrana svalov)
#17136
Ahojte premyšlal som či by som už v pokročilom štadiu rysovačky nemohol zemnit ranajky. Doteraz som maval vločky s nizkotucnym mliekom rozvažene tak aby som mal 100g sacharidov. Chcel by so mto zamnit za neake ovocie. Alebo ovocny kokteil to je napr. nizkotucne mlieko s jahodami. Spravil by so msi tolko toho aby som z toho mal tiež 100g sacharidov chcel by som počuť vaše odborne nazori. A ešte nemal by som z toho pribrat že ? Lebo jeden kamarat mi psial že s ovocim musim opatrne lebo keže ovocie obsahuje fruktozu čiže mi to napisal takto: fruktoza po naplneni glykemickych zasob pečene sa meni na tuk.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17137
Thraxuz napísal:Ahojte premyšlal som či by som už v pokročilom štadiu rysovačky nemohol zemnit ranajky. Doteraz som maval vločky s nizkotucnym mliekom rozvažene tak aby som mal 100g sacharidov. Chcel by so mto zamnit za neake ovocie. Alebo ovocny kokteil to je napr. nizkotucne mlieko s jahodami. Spravil by so msi tolko toho aby som z toho mal tiež 100g sacharidov chcel by som počuť vaše odborne nazori. A ešte nemal by som z toho pribrat že ? Lebo jeden kamarat mi psial že s ovocim musim opatrne lebo keže ovocie obsahuje fruktozu čiže mi to napisal takto: fruktoza po naplneni glykemickych zasob pečene sa meni na tuk.
Najepsia volba rano proteinovy napoj.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17141
Thraxuz napísal:Protein mavam až na desiatu. Cize mam ostat pri tych vlockach ? Ovocie nieje az take vhodne pri rysovacke na ranajky ?
Tak to zamen. Trochu ovocia nezaskodi a niesi v predsutaznej diete ze sa nemozes prejest ovocia. Miesto vlociek si daj ryzu do toho troska madu, sus.hrozienka, jablko alebo banan. Toto boli moje predsutazne ranajky po rannom kardio a pred prvou fazou treningu doobeda.
#17142
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Protein mavam až na desiatu. Cize mam ostat pri tych vlockach ? Ovocie nieje az take vhodne pri rysovacke na ranajky ?
Tak to zamen. Trochu ovocia nezaskodi a niesi v predsutaznej diete ze sa nemozes prejest ovocia. Miesto vlociek si daj ryzu do toho troska madu, sus.hrozienka, jablko alebo banan. Toto boli moje predsutazne ranajky po rannom kardio a pred prvou fazou treningu doobeda.
Super dakujem za info.
#19364
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
#19496
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
idealne je rano na lacno, aspon 45min, intenzivneho korculovania
je potrebne dostat sa na urcitu tepovu frekvenciu, nejaku optimalnu a tu potom udrzat pocas celeho korculovania
no a samozrejme tomu prisposobit jedalnicek
necakaj ale, ze za mesiac budes vysekany
#19505
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
idealne je rano na lacno, aspon 45min, intenzivneho korculovania
je potrebne dostat sa na urcitu tepovu frekvenciu, nejaku optimalnu a tu potom udrzat pocas celeho korculovania
no a samozrejme tomu prisposobit jedalnicek
necakaj ale, ze za mesiac budes vysekany
to zase urcite ne na to nemyslim ale na lacno ja nechodim ani len von si sadnut na schody na lacno vzdy su ranajky u mna prvorade sem tam :) ale su
#19554
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
idealne je rano na lacno, aspon 45min, intenzivneho korculovania
je potrebne dostat sa na urcitu tepovu frekvenciu, nejaku optimalnu a tu potom udrzat pocas celeho korculovania
no a samozrejme tomu prisposobit jedalnicek
necakaj ale, ze za mesiac budes vysekany
to zase urcite ne na to nemyslim ale na lacno ja nechodim ani len von si sadnut na schody na lacno vzdy su ranajky u mna prvorade sem tam :) ale su
no dobre, ako chces, ja som len myslel, ze chces vyrysovat, teda vlastne schudnut, spalit tuk.
totiz rano po prebudeni je nizka hladina cukru v krvi, ked nema telo energiu dostupnu z cukrov snazi sa ju niecim nahradit a po ruke su zrovna tie tuky :a22
#19566
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
idealne je rano na lacno, aspon 45min, intenzivneho korculovania
je potrebne dostat sa na urcitu tepovu frekvenciu, nejaku optimalnu a tu potom udrzat pocas celeho korculovania
no a samozrejme tomu prisposobit jedalnicek
necakaj ale, ze za mesiac budes vysekany
to zase urcite ne na to nemyslim ale na lacno ja nechodim ani len von si sadnut na schody na lacno vzdy su ranajky u mna prvorade sem tam :) ale su
no dobre, ako chces, ja som len myslel, ze chces vyrysovat, teda vlastne schudnut, spalit tuk.
totiz rano po prebudeni je nizka hladina cukru v krvi, ked nema telo energiu dostupnu z cukrov snazi sa ju niecim nahradit a po ruke su zrovna tie tuky :a22
aha cize ked by som isiel behat tak najlepsie je na chudnutie rano ked do seba vrazim max dva pohare vody a az po behu sa najest ?
#19605
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
idealne je rano na lacno, aspon 45min, intenzivneho korculovania
je potrebne dostat sa na urcitu tepovu frekvenciu, nejaku optimalnu a tu potom udrzat pocas celeho korculovania
no a samozrejme tomu prisposobit jedalnicek
necakaj ale, ze za mesiac budes vysekany
to zase urcite ne na to nemyslim ale na lacno ja nechodim ani len von si sadnut na schody na lacno vzdy su ranajky u mna prvorade sem tam :) ale su
no dobre, ako chces, ja som len myslel, ze chces vyrysovat, teda vlastne schudnut, spalit tuk.
totiz rano po prebudeni je nizka hladina cukru v krvi, ked nema telo energiu dostupnu z cukrov snazi sa ju niecim nahradit a po ruke su zrovna tie tuky :a22
aha cize ked by som isiel behat tak najlepsie je na chudnutie rano ked do seba vrazim max dva pohare vody a az po behu sa najest ?
ano, presne tak
pokial s tym clovek nema ziadny problem je to idealna volba v pripade chudnutia
#20035
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:
risofk napísal:
FitPotreby.sk napísal:Ja by som skusil asi skor korcule inliny (citaj inlajny :a11 ) videl som uz vela ludi, co neuveritelne schudli a vyrysovali prave na korculiach a za pomerne kratky cas.
mozes mi poradit teda aky styl mam na korculach zvolit lebo ja si chodim taku pohodickovku na dlhsie trate ale nezda sa mi zeby ma to vyrysovalo :D
idealne je rano na lacno, aspon 45min, intenzivneho korculovania
je potrebne dostat sa na urcitu tepovu frekvenciu, nejaku optimalnu a tu potom udrzat pocas celeho korculovania
no a samozrejme tomu prisposobit jedalnicek
necakaj ale, ze za mesiac budes vysekany
to zase urcite ne na to nemyslim ale na lacno ja nechodim ani len von si sadnut na schody na lacno vzdy su ranajky u mna prvorade sem tam :) ale su
no dobre, ako chces, ja som len myslel, ze chces vyrysovat, teda vlastne schudnut, spalit tuk.
totiz rano po prebudeni je nizka hladina cukru v krvi, ked nema telo energiu dostupnu z cukrov snazi sa ju niecim nahradit a po ruke su zrovna tie tuky :a22
aha cize ked by som isiel behat tak najlepsie je na chudnutie rano ked do seba vrazim max dva pohare vody a az po behu sa najest ?
ano, presne tak
pokial s tym clovek nema ziadny problem je to idealna volba v pripade chudnutia
môžem len potvrdiť slová alebo lepšie povedané písmená FitPotreby ... pri rysovačke je beh alebo nejaká aerobná aktivita ráno na lačno najideálnejší spôsob ako sa zbaviť prebytočného podkožného tuku ...a nemusíš sa báť že by ti vyhladlo ja som veľký papkač a ranný beh na lačno som zvládol úplne v pohode a ak by si bol hladný tak ťa to aspoň vybičuje k lepšiemu výkonu aby si to už mal za sebou :a21 a samozrejme ako tu už bolo spomínané viac krát ...strava je prvoradá !!!! na to nezabúdaj ak neupravíš dostatočne jedálniček tak možno niečo pochudneš ale spokojný určite nebudeš ....ale zase aspoň sa poučíš do budúcna ..snáď ak budeš vedieť kde je chyba ak nie tak ju spravíš znovu
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]