Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
#21541
Dobrý večer prajem, chlapi mám menší problém, mam upravenú stravu bojím sa povedať že diétu skrátka tak aby som do leta čo to zhodil z tuku a trošku sa rysol ale niekedy neviem čo si mám vlastne dať aby som si to neposral dal som z 90kg na 86.6kg mám výšku 181cm nej som tlstý som niečo medzi pri sebe a úplne pevný, viac mennej mi ide o kocky na bruchu :a24 a viem že tie sa robia v kuchyni preto píšem na toto fórum a dúfam že mi niekto odborne poradí. Na raňajky mám normálne ovsenné vločky alebo mussli z mliekom, desiata bud viac zrnný chlieb z light syrom a niakou chudou šunkou z vajcami na tvrdo alebo tvarohom z hrozienkami neskôr ked tak banán na obed mávam kuracie/hovädzie/rybi z ryžou alebo šalátom k jedlám pridávam brokolicu (tá redukuje tuk ak sa nemýlim) všetko robím z olivovým olejom až na praženicu, pár hodín pred treníngom si dám napríklad praženicu alebo tvaroh po tréningu hned banán a ako večeru cca okolo 19:00 si dávam to čo mám na obed a pred spaním tvaroh čisto tvaroh nízkotučný, takto fungujem a kg idú dole, tréning mam normálne 4x do týždňa stým že po každom tréningu mam 30 minút kardio. Potrebujem sa usvedčiť že nerobím niekde chybi nerád by som stál na jednom mieste :a14 .

Reklama

Reklama

#21543
Ja osobne by som šiel sacharidové vlny, myslím, že tam máš toho v tom jedálničku zbytočne veľa, hlavne veľa sacharidov, skús pridať na bielkovinách alebo daj tie sach. vlny. Ja tiež za chvíľu idem sach. vlny, schudol som cca 4,5 kila celkom pekne z tuku a teraz to treba doraziť, už dlhšie stagnujem na váhe a tak verím, že mi vlnenie pomôže. Toť môj názor
#21544
Kotlik napísal:Ja osobne by som šiel sacharidové vlny, myslím, že tam máš toho v tom jedálničku zbytočne veľa, hlavne veľa sacharidov, skús pridať na bielkovinách alebo daj tie sach. vlny. Ja tiež za chvíľu idem sach. vlny, schudol som cca 4,5 kila celkom pekne z tuku a teraz to treba doraziť, už dlhšie stagnujem na váhe a tak verím, že mi vlnenie pomôže. Toť môj názor
Teraz som si pozeral tie sacharidové vlny počul som onich už predtým len som sa one moc nezaujímal teraz ma tak napadlo to sa drží kolko asi?! A pri tak obmedzenych sacharidoch možem vobec aj cvičiť?!:D A dalšia otázka ked si po týchto sacharidových vlnách nasadím opäť túto stravu nevrátia sa mi kg späť?!
#21551
No veľkú skúsenosť so sach. vlnami nemám, takže nech ti poradia skúsenejší, skús si o tom prečítať viac a určite budeš múdrejší.
#21552
A co pitny rezim, nezabudni na cistu vodu. Voda je velmi dobry preplachovac a pocas chudnutia a spalovania tukov je jej prijem nevyhnutne zvysit na maximum.

Pokial Ti funguje to co pises hore, tak to nechaj tak, ak to zacne stagnovat potom hladaj zmenu. A sacharidove vlny su osvedcena dieta, takze tie otazky okolo nej nebudem ani riesit.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]