Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11420
Kratos napísal:jaj dik takze aj nitrix by som mohol? ci to je zbytocne moc drahe?
nevidim dovod preco by si nemohol. jedine ak mas problemy zo srdcom! ceny su vseliake podla toho od akeho vyrobcu. ale myslim ze NO produkty a "obycajne" volumizery su priblizne rovnako na tom cenovo.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#11855
solit a korenit by si mohol, samozrejme vramci normy a taku stipku od kazdeho :ˇ)

pokial nejdes na sutaz skus tyzden tak a uvidis ake budu vysledky ked tak by si to ubral :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11896
Kratos napísal:Zdravim ked som v tych vlnach tak uz mam strasne malo energie je nejaky doplnok vhodny do vln co doda energiu alebo nabudi na cvicenie?
O tom ta dieta je obmedzene mnozstvo energie inac by si nesiel dole z tuku.Samozrejme ze sa to odzrkadli aj na treningu to je bezny jav.Aj BCAA v mensej miere pomozu pred treningom aspon 10g.Solit normalne nie presolovat a korenit mozes ako len chces.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11901
vlastomenn napísal:
Kratos napísal:Zdravim ked som v tych vlnach tak uz mam strasne malo energie je nejaky doplnok vhodny do vln co doda energiu alebo nabudi na cvicenie?
O tom ta dieta je obmedzene mnozstvo energie inac by si nesiel dole z tuku.Samozrejme ze sa to odzrkadli aj na treningu to je bezny jav.Aj BCAA v mensej miere pomozu pred treningom aspon 10g.Solit normalne nie presolovat a korenit mozes ako len chces.
ja by som nepovedal ze solit normalne, sol zadrziava vodu takze do diety nic moc. aj ked je to iba voda, ale ked sa clovek vazi tak to dost demoralizuje ked sa vaha nemeni. ale korenit mozes aj viac, vytazky z korenin sa pouzivaju v niektorych spalovacoch takze je to dobre.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11902
whoo napísal:
vlastomenn napísal:
Kratos napísal:Zdravim ked som v tych vlnach tak uz mam strasne malo energie je nejaky doplnok vhodny do vln co doda energiu alebo nabudi na cvicenie?
O tom ta dieta je obmedzene mnozstvo energie inac by si nesiel dole z tuku.Samozrejme ze sa to odzrkadli aj na treningu to je bezny jav.Aj BCAA v mensej miere pomozu pred treningom aspon 10g.Solit normalne nie presolovat a korenit mozes ako len chces.
ja by som nepovedal ze solit normalne, sol zadrziava vodu takze do diety nic moc. aj ked je to iba voda, ale ked sa clovek vazi tak to dost demoralizuje ked sa vaha nemeni. ale korenit mozes aj viac, vytazky z korenin sa pouzivaju v niektorych spalovacoch takze je to dobre.
Chlape v tomto sa somnou nehadaj solit normalne nie presolovat.Ked nebude solit bude mat problemi srdecne aj svalove.Zo solou ked sme uz pritom sa pracuje v poslednom tyzdni pred sutazou a toto nie je priprava.Sodik je velmi dolezita vec v organizme hlavne u sportovcov nehovorim v kulturistike.Samozrejme privela soli zas skodi.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11947
spinki222 napísal:a s tým tvarohom by sa nedalop dačo robit lebo len s jogurtom to nemá najlepšiu chut :a8 :a8 :a8
Tak si tam hocco primiesaj nejake ovocie napr banan alebo protein ako pise kolega.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12005
spinki222 napísal:ok diki :D pridám si dáke ovocie do toho lebo protein nemam :a8 :a8
Ovocie treba spekulovat improvizovat anpr. aj granko mozes dat maz rozne bananove, jahodove atd.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12006
ja osobne by som to granko nedaval co tak klasicke orechy?

mozno med? i ked ten je asi moc cukrovany ale zase je zdravy :) :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12007
Y0G1 napísal:ja osobne by som to granko nedaval co tak klasicke orechy?

mozno med? i ked ten je asi moc cukrovany ale zase je zdravy :) :a21
pokial si to nedochutis smalcom tak je to ok granka sa netreba bat neni tam az tolko cukru a je uz aj nove granko co obsahuje menej cukru.
Od milankos512
#12021
hmm neviem nechcem sa hádať sú tu odborný poradcovia ale na noc dávať jednoduché cukry pri chudnutí asi nieje najlepšia voľba ...teda aspoň podľa mňa nie ...ak je ten tvaroh ako desiata alebo podobne tak to je iná vec ale pred spaním by som to asi nerobil ..kedže chceme byť štíhly ako ihly :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12848
Gordonisk napísal:nedalo by sa prerobit tie sacharidove vlny pre vahu 92?

samozrejme sa daju , ale skusil by som byt tebou napr 3dnove sach vlny a uvidi sa ako ti to zaberie a podla toho by som pritvrdil , moze skusit napr 100/200/250alebo300...potom znova 100/200/250/300
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12850
Gordonisk napísal:nedalo by sa prerobit tie sacharidove vlny pre vahu 92?
tieto sacharidove vlny sa daju prerobit tiez na tvoju vahu, ale je to zbytocne. kludne ich daj tak ako su napisane tu. ja som mal na jar 94kg a isiel som podla tohoto. toto su take vseobecne sacharidove vlny, a ak by si chcel hodim sem clanok podrobnych sacharidovych vln ktore si zostavis podla vlastrnej potreby, denneho energetickeho vydaja/prijmu, atd...
Gordonisk napísal:jo a ešte som sa chcel opýtať s čím si dať vajíčka lebo chlieb k tomu asi nie , tak preto :)
vajcia samotne uvarene. ziadne pecivo. ja som dal par kvapiek olivoveho oleja a posolil trocha. zvyknes si. pecivo rozhodne ziadne!
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#12851
whoo napísal:
Gordonisk napísal:nedalo by sa prerobit tie sacharidove vlny pre vahu 92?
tieto sacharidove vlny sa daju prerobit tiez na tvoju vahu, ale je to zbytocne. kludne ich daj tak ako su napisane tu. ja som mal na jar 94kg a isiel som podla tohoto. toto su take vseobecne sacharidove vlny, a ak by si chcel hodim sem clanok podrobnych sacharidovych vln ktore si zostavis podla vlastrnej potreby, denneho energetickeho vydaja/prijmu, atd...
Gordonisk napísal:jo a ešte som sa chcel opýtať s čím si dať vajíčka lebo chlieb k tomu asi nie , tak preto :)
vajcia samotne uvarene. ziadne pecivo. ja som dal par kvapiek olivoveho oleja a posolil trocha. zvyknes si. pecivo rozhodne ziadne!

jasne nevedel som s čim , tak som to jedel čiste ako píšeš a nebolo to zle , ale som hladny ako vlk , ale mam pevnu volu ptoom dam vediet aky bude výsledok dakujem pekne ešte raz.

A šiel som si kúpit teraz aliassku tresku , ale nemali nejaku nahradu namiesto toho?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12852
Gordonisk napísal:jasne nevedel som s čim , tak som to jedel čiste ako píšeš a nebolo to zle , ale som hladny ako vlk , ale mam pevnu volu ptoom dam vediet aky bude výsledok dakujem pekne ešte raz.

A šiel som si kúpit teraz aliassku tresku , ale nemali nejaku nahradu namiesto toho?
hlad je samozrejmost na zaciatku, ale ja som si zacal zvykat uz prvy tyzden. Potom to preslo a zvladal som v pohode aj pondelky s 50g sacharidov.
kludne daj pangasia alebo nejake ine filety. ja som jedol co mali teda ak bola treska tak tresku, ak nie tak pangasia. Ryba jak ryba, jhe to skoro to iste len to inak chuti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#12859
co sa tyka jojo efektu tak po diete pomalicky pridavat sacharidy hej? aby si telo pomaly zvykalo hlavne ryzu tak ? :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]