Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od pepeknamornik2
#14992
Zdravím,
skúšali ste tu niekto dávkovať len samotný salbutamol, ale za účelom spalovania tukov a zároveň skvalitnenia hmoty ? Čítal som, že táto látka dokáže spalovať tuky, posobí antikatabolicky a zároveň aj skvalitní hmotu. Čo je na tom pravdy ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14993
pepeknamornik2 napísal:Zdravím,
skúšali ste tu niekto dávkovať len samotný salbutamol, ale za účelom spalovania tukov a zároveň skvalitnenia hmoty ? Čítal som, že táto látka dokáže spalovať tuky, posobí antikatabolicky a zároveň aj skvalitní hmotu. Čo je na tom pravdy ?
SALBUTAMOL ti urcite hmotu neskvalitni. Pouziva sa pri spalovani tukov a po steroidnom cykle do PCT na udrzanie anabolizmu (zabranuje katabolizmu). Ma totozne ucinky ako CLENBUTEROL.
Naposledy upravil/-a silvo v 25 Okt 2017, 18:55, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od pepeknamornik2
#15005
vlastomenn napísal:
pepeknamornik2 napísal:Zdravím,
skúšali ste tu niekto dávkovať len samotný salbutamol, ale za účelom spalovania tukov a zároveň skvalitnenia hmoty ? Čítal som, že táto látka dokáže spalovať tuky, posobí antikatabolicky a zároveň aj skvalitní hmotu. Čo je na tom pravdy ?
SALBUTAMOL ti urcite hmotu neskvalitni. Pouziva sa pri spalovani tukov a po steroidnom cykle do PCT na udrzanie anabolizmu (zabranuje katabolizmu). Ma totozne ucinky ako CLENBUTEROL.
A skúšal si (alebo hocikto z vás) užívať samotný salbutamol za účelom spalenia tuku (teda nie tak, že si ho mal v PCT)? Ak hej, tak aké boli výsledky ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15006
pepeknamornik2 napísal:A skúšal si (alebo hocikto z vás) užívať samotný salbutamol za účelom spalenia tuku (teda nie tak, že si ho mal v PCT)? Ak hej, tak aké boli výsledky ?
Ako vidim mas strasne starosti s tym ako spalovat tuky. Ide to jednoducho aj bez salbutamolu a inych latok staci dodrziavat stravu a trening. Je to uplne primitivna vec aspon pre mna. Vyskusaj uvidis. Ja osobne pred sutazou som siel na clenbuterole. Ale ako som uz uviedol su to totozne latky.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15037
dávám ho jak píše vlasta v PCT a nemůžu si ho vynachválit
samotnej bych ho asi nedával, to bych zvolil jinou variantu spalování :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od pepeknamornik2
#15046
Ja som len chcel vedieť, že či je niekto kto ho išiel samotný za účelom spalovania tuku, ale vidím, že asi nie...Ja som inak salbutamol vyradil z kategórie tuk spalujúcich látok...
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15055
pepeknamornik2 napísal:Ja som len chcel vedieť, že či je niekto kto ho išiel samotný za účelom spalovania tuku, ale vidím, že asi nie...Ja som inak salbutamol vyradil z kategórie tuk spalujúcich látok...
zkus nejdříve jednodušší a "běžné" věci na spalování (karnitin, kofein, synefrin ... atd) ale nejdřív ze všeho začni stravou a životnim stylem jako takovym, jinak ti budou doplňky na spalování prd platný (a cvičení je samozřejmost) :a22
a po několika letech poctivého cvičení bych přemýšlel o něčem jako salbutamol či clenba!
vy cvičíte týden i s cestou a myslíte si že tyto "zázračné" pilulky udělají vše za vás! :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od pepeknamornik2
#15191
bad_angel_86 napísal:
pepeknamornik2 napísal:Ja som len chcel vedieť, že či je niekto kto ho išiel samotný za účelom spalovania tuku, ale vidím, že asi nie...Ja som inak salbutamol vyradil z kategórie tuk spalujúcich látok...
-salbutamol a clenbuterol sú prakticky rovnaké látky s veľmi rozdielnym half-life, čím medzi nimi vznikajú podstatné rozdiely v účinkoch, stručne povedané:
:a45 Clenbuterol = mierne antikatabolický, výraznejšie spaľuje tuk, zvyšuje vytrvalostnú silu
:a45 Salbutamol = mierne anabolický, miernejšie spaľuje tuk, zvyšuje vytrvalostnú silu

-z toho jasne vyplýva, že clenbuterol je vhodnejší počas cyklus, je ho možné ale zaradiť aj v PCT, salbutamol zase skôr do PCT
-a teraz priamo k tvojej otázke = ANO môžeš ho užívať aj samostatný, netreba ale čakať zázraky, niekoľko ľudí použilo systém, ktorý som im odporúčil a to je = najprv samotný clenbuterol, tak 14 dní pauza a potom salbutamol s oxandrolónom, kto mal menej financií tak so stanozolom, za 2 mesiace pri poriadnej diete je človek na nespoznanie, par kg svalov navyše, výrazné zníženie tuku a parádna tvrdosť :a22
Ja som totiž chcel ísť naopak :a9 že najprv salbutamol a potom clenbuterol + stanozol, ale asi skúsim to, čo si napísal a ako dlho mám ísť clenbu a ako dlho salbu so stanozolom ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15192
pepeknamornik2 napísal:
bad_angel_86 napísal:
pepeknamornik2 napísal:Ja som len chcel vedieť, že či je niekto kto ho išiel samotný za účelom spalovania tuku, ale vidím, že asi nie...Ja som inak salbutamol vyradil z kategórie tuk spalujúcich látok...
-salbutamol a clenbuterol sú prakticky rovnaké látky s veľmi rozdielnym half-life, čím medzi nimi vznikajú podstatné rozdiely v účinkoch, stručne povedané:
:a45 Clenbuterol = mierne antikatabolický, výraznejšie spaľuje tuk, zvyšuje vytrvalostnú silu
:a45 Salbutamol = mierne anabolický, miernejšie spaľuje tuk, zvyšuje vytrvalostnú silu

-z toho jasne vyplýva, že clenbuterol je vhodnejší počas cyklus, je ho možné ale zaradiť aj v PCT, salbutamol zase skôr do PCT
-a teraz priamo k tvojej otázke = ANO môžeš ho užívať aj samostatný, netreba ale čakať zázraky, niekoľko ľudí použilo systém, ktorý som im odporúčil a to je = najprv samotný clenbuterol, tak 14 dní pauza a potom salbutamol s oxandrolónom, kto mal menej financií tak so stanozolom, za 2 mesiace pri poriadnej diete je človek na nespoznanie, par kg svalov navyše, výrazné zníženie tuku a parádna tvrdosť :a22
Ja som totiž chcel ísť naopak :a9 že najprv salbutamol a potom clenbuterol + stanozol, ale asi skúsim to, čo si napísal a ako dlho mám ísť clenbu a ako dlho salbu so stanozolom ?
Ked chces ist stanozol tak urcite 6 tyzdnov.
Užívateľov profilový obrázok
Od karol1
#21305
Nazdar chlapi, takže preštudoval som nejaké veci a tak na doplnenie pár otázok. Cvičím naturálne 4 roky (ak nerátam clembu a salbu) a potrebujem (ako každý) zhodiť nejakých 15kg (mám 110). Po zime bývam dosť zaliaty a po predchádzajúcich skúškach so samotnou salbou alebo clembou pri sach. vlnách som postrácal aj nejakú hmotu tak ma zaujali tieto systémy Oxan (oral)+salba, turinabol+salba, stanozol (oral)+salba, alebo "najprv samotný clenbuterol, tak 14 dní pauza a potom salbutamol s oxandrolónom" , takže by som poprosil o radu, ktorá z týchto kombinácií by bola najvhodnejšia pre max. udržanie prípadne veľmi mierne prírastky pri diete formou sach. vĺn. bez použitia injekcií pri miernych ved. účinkoch. Druhá vec je, ktoré firmy resp. druhy oxanu, clenby, stanozol orálnych AS sú najlepšie v pomere výkon+cena+kvalita (samozrejme zo stránky steroidy.eu), keďže nemám skúsenosti.
Najlepšie mi výkon+cena vychádza turinabol+salba, ale netuším či bude mnou požadovaný efekt taký istý ako napr u komb. stanozol (oral)+salba alebo Oxan (oral)+salba.
Ďakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21693
karol1 napísal:Nazdar chlapi, takže preštudoval som nejaké veci a tak na doplnenie pár otázok. Cvičím naturálne 4 roky (ak nerátam clembu a salbu) a potrebujem (ako každý) zhodiť nejakých 15kg (mám 110). Po zime bývam dosť zaliaty a po predchádzajúcich skúškach so samotnou salbou alebo clembou pri sach. vlnách som postrácal aj nejakú hmotu tak ma zaujali tieto systémy Oxan (oral)+salba, turinabol+salba, stanozol (oral)+salba, alebo "najprv samotný clenbuterol, tak 14 dní pauza a potom salbutamol s oxandrolónom" , takže by som poprosil o radu, ktorá z týchto kombinácií by bola najvhodnejšia pre max. udržanie prípadne veľmi mierne prírastky pri diete formou sach. vĺn. bez použitia injekcií pri miernych ved. účinkoch. Druhá vec je, ktoré firmy resp. druhy oxanu, clenby, stanozol orálnych AS sú najlepšie v pomere výkon+cena+kvalita (samozrejme zo stránky steroidy.eu), keďže nemám skúsenosti.
Najlepšie mi výkon+cena vychádza turinabol+salba, ale netuším či bude mnou požadovaný efekt taký istý ako napr u komb. stanozol (oral)+salba alebo Oxan (oral)+salba.
Ďakujem.
Jednoznačne ti odporučím Undestor+Stanozolol prípadne aj turinabol.
Užívateľov profilový obrázok
Od ear2001
#22220
Salbutamol je astma liek, ktorý som použil v krátkom cykle v roku 2009 a bolo to veľmi efektívne. To nie je tak "násilné", ako clembuterol.

Salbutamol mi dal veľmi dobré výsledky. Odporúčam ho.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#22241
ear2001 napísal:Salbutamol je astma liek, ktorý som použil v krátkom cykle v roku 2009 a bolo to veľmi efektívne. To nie je tak "násilné", ako clembuterol.

Salbutamol mi dal veľmi dobré výsledky. Odporúčam ho.
Ak si ho vyrobíš tak ho potom môžeš odporúčať. Polfa chlapci zastavila výrobu.
Užívateľov profilový obrázok
Od nikisvirik
#24343
Dobrý deň. Vedeli by ste mi odporučiť dennú dávku salbutamolu pre ženy formou sirupu? Ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Tukan
#28021
silvo napísal:
25 Apr 2013, 20:21
karol1 napísal:Nazdar chlapi, takže preštudoval som nejaké veci a tak na doplnenie pár otázok. Cvičím naturálne 4 roky (ak nerátam clembu a salbu) a potrebujem (ako každý) zhodiť nejakých 15kg (mám 110). Po zime bývam dosť zaliaty a po predchádzajúcich skúškach so samotnou salbou alebo clembou pri sach. vlnách som postrácal aj nejakú hmotu tak ma zaujali tieto systémy Oxan (oral)+salba, turinabol+salba, stanozol (oral)+salba, alebo "najprv samotný clenbuterol, tak 14 dní pauza a potom salbutamol s oxandrolónom" , takže by som poprosil o radu, ktorá z týchto kombinácií by bola najvhodnejšia pre max. udržanie prípadne veľmi mierne prírastky pri diete formou sach. vĺn. bez použitia injekcií pri miernych ved. účinkoch. Druhá vec je, ktoré firmy resp. druhy oxanu, clenby, stanozol orálnych AS sú najlepšie v pomere výkon+cena+kvalita (samozrejme zo stránky steroidy.eu), keďže nemám skúsenosti.
Najlepšie mi výkon+cena vychádza turinabol+salba, ale netuším či bude mnou požadovaný efekt taký istý ako napr u komb. stanozol (oral)+salba alebo Oxan (oral)+salba.
Ďakujem.
Jednoznačne ti odporučím Undestor+Stanozolol prípadne aj turinabol.
Mohol by si tu prosím ťa, rozpisat tu salbu + oxan, dávkovanie a PCT
Užívateľov profilový obrázok
Od Tukan
#28022
silvo napísal:
06 Mar 2012, 15:49
pepeknamornik2 napísal:
bad_angel_86 napísal:
pepeknamornik2 napísal:Ja som len chcel vedieť, že či je niekto kto ho išiel samotný za účelom spalovania tuku, ale vidím, že asi nie...Ja som inak salbutamol vyradil z kategórie tuk spalujúcich látok...
-salbutamol a clenbuterol sú prakticky rovnaké látky s veľmi rozdielnym half-life, čím medzi nimi vznikajú podstatné rozdiely v účinkoch, stručne povedané:
:a45 Clenbuterol = mierne antikatabolický, výraznejšie spaľuje tuk, zvyšuje vytrvalostnú silu
:a45 Salbutamol = mierne anabolický, miernejšie spaľuje tuk, zvyšuje vytrvalostnú silu

-z toho jasne vyplýva, že clenbuterol je vhodnejší počas cyklus, je ho možné ale zaradiť aj v PCT, salbutamol zase skôr do PCT
-a teraz priamo k tvojej otázke = ANO môžeš ho užívať aj samostatný, netreba ale čakať zázraky, niekoľko ľudí použilo systém, ktorý som im odporúčil a to je = najprv samotný clenbuterol, tak 14 dní pauza a potom salbutamol s oxandrolónom, kto mal menej financií tak so stanozolom, za 2 mesiace pri poriadnej diete je človek na nespoznanie, par kg svalov navyše, výrazné zníženie tuku a parádna tvrdosť :a22
Ja som totiž chcel ísť naopak :a9 že najprv salbutamol a potom clenbuterol + stanozol, ale asi skúsim to, čo si napísal a ako dlho mám ísť clenbu a ako dlho salbu so stanozolom ?
Ked chces ist stanozol tak urcite 6 tyzdnov.
Mohol by si rozpisať salbutamol a oxandrolón, dávkovanie a PCT. Ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od Tukan
#28032
Chcem poprosiť teba, Silvo. Písal si o kombinácii salba + oxan, nemohol by si to rozpisat viac, prípadne pridať, čo do PCT.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28161
Tukan napísal:
24 Máj 2017, 12:26
Chcem poprosiť teba, Silvo. Písal si o kombinácii salba + oxan, nemohol by si to rozpisat viac, prípadne pridať, čo do PCT.
PCT po akej kúre? Čo v nej bude? Aká dlhá kúra?
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]