Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#314
Ako casto chodite do sauny?vsetko o vasich pocitoch zo saunovania,ake sauny vyuzivate?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#401
Sauna bývá nejčastěji používaná a je to nejznámější cesta pro uvolnění těla. Hodně lidí ji navštěvují pro zvýšení imunity. Člověk bývá po návštěvě sauny příjemně unavený. Nesmí dojít k nadměrnému zatížení oběhového systému, proto první návštěva sauny by měla být minimálně po třiceti minutách tréninku. Právě tuto dobu zaplní strečinkový program a sprcha. Je možnost výběru sauny: finská sauna (90 - 95 °C), biosauna a parní lázeň. V biosauně a v parní lázni se teploty pohybují okolo 45 - 65 °C a vzduch je podstatně vlhčí než ve finské sauně.
Užívateľov profilový obrázok
Od drndos48
#7384
ake su vase skusenosti so saunou ? ja ju absolvujem 3-4 týzdenne vzdy po trenigu :a10 niekte som cital , ze to neni moc vhodne hned po trenigu , ale ja mam tu moznost ze mam fitko aj saunu zadarmo , ale by ma zaujimalo , ci neni vhodnejsie ist do sauny radsej v netreningopve dni :a44
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7395
drndos48 napísal:ake su vase skusenosti so saunou ? ja ju absolvujem 3-4 týzdenne vzdy po trenigu :a10 niekte som cital , ze to neni moc vhodne hned po trenigu , ale ja mam tu moznost ze mam fitko aj saunu zadarmo , ale by ma zaujimalo , ci neni vhodnejsie ist do sauny radsej v netreningopve dni :a44
neber to radu , skor ako nazor :a11 nemam takmer ziadne skusenosti so saunou ... v kazdom pripade si myslim , ze hned po treningu by som to nedaval , si spotený , zvysenu tepovu frekvenciu , atd ... keby si povedal ze virivku , to by som mal iný nazor :a10 a k tomu ze 3-4 x týzdenne saunu : cital som ze je tak v normale mat saunu 1-2 týzdenne , ze caste saunovanie moze skor uskodit ako pomoct :a15 . ale to tiez je iba nazor nicim neoverený :a44
Užívateľov profilový obrázok
Od 07bobo07
#7397
Hm dávnejšie som chodieval do sauny ale len sem tam a vždy som z tadiaľ šiel poriadne zrelaxovaný ... mal by som to znova začať aplikovať a chodievať pravidelne :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7399
07bobo07 napísal:Hm dávnejšie som chodieval do sauny ale len sem tam a vždy som z tadiaľ šiel poriadne zrelaxovaný ... mal by som to znova začať aplikovať a chodievať pravidelne :a21
o tom ze to je dobra relaxacia , o tom sa neda pochybovat :a2 len aspon podla mna ked tak fajnovo spotený , a so zrýleným tepom a srdcovej aktivity po treningu / co urcite kazdý mi da za pravdu :a11 / ci to je vhodne , lebo urcite sauna ma dost negativny vplyv na srdce / co je preukazane ze takito ludia by vobec do sauny nemali chodit , kedze pri kardiovaskularnych ochoreniach je prave zvysena srdcova frekvencia -u vecsiny / ... podla toho mi to vychadza tak , ze potreningový stav by sa mohol rovnat ako pri kardiakoch ... myslim ze poriadne zvysený tep po treningu + zataz na srdce pri saune ... no fakt nevim :a11 mozno to je u mna mylna predstava a nazor ... radsej nech sa vyjadria odbornici , ktorí tomu rozumeju :a11 :a11 :a11
Od milankos512
#7400
v saune som veru ani ja nebol :a11 teda raz ked som bol o dosť mladší ...ale dlho som tam nevydržal :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#7409
keby nebola taká drahá, tak by som tiež chodil :( ... už plávanie je pre mňa drahé kurnik :a18 :a18 :a18
Od milankos512
#7416
Zemák napísal:keby nebola taká drahá, tak by som tiež chodil :( ... už plávanie je pre mňa drahé kurnik :a18 :a18 :a18
tak to sme dvaja Zemák ...umňa tiež to isté na plaváreň kde som chodil raz za uhorský rok tak tam bol vstup tusím 10-20 Sk maximálne teraz ju prerábali tak už je hodinový vstup necelé 2€
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7417
milankos512 napísal:
Zemák napísal:keby nebola taká drahá, tak by som tiež chodil :( ... už plávanie je pre mňa drahé kurnik :a18 :a18 :a18
tak to sme dvaja Zemák ...umňa tiež to isté na plaváreň kde som chodil raz za uhorský rok tak tam bol vstup tusím 10-20 Sk maximálne teraz ju prerábali tak už je hodinový vstup necelé 2€
to mio pripomina jednu pridrbanu reklamu , pri prechode na uro : meníme menu , nie cenu :a11 :a11 :a11 akurat neviem , v akej oblasti to plati v zivote :a11 :a11 :a11
Od milankos512
#7418
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
Zemák napísal:keby nebola taká drahá, tak by som tiež chodil :( ... už plávanie je pre mňa drahé kurnik :a18 :a18 :a18
tak to sme dvaja Zemák ...umňa tiež to isté na plaváreň kde som chodil raz za uhorský rok tak tam bol vstup tusím 10-20 Sk maximálne teraz ju prerábali tak už je hodinový vstup necelé 2€
to mio pripomina jednu pridrbanu reklamu , pri prechode na uro : meníme menu , nie cenu :a11 :a11 :a11 akurat neviem , v akej oblasti to plati v zivote :a11 :a11 :a11
hej hej presne :a22 už nevedia niektorý čo od radosti pýtať za niektoré veci ..alebo služby
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#7504
nam akurat pred par mesiacmi namontovali do posilky saunu ale este som to nevyskusal musim skusit ste ma navnadili
podla mna je sauna perfektna vec podporujuca regeneraciu fakt perfektne uvolnenie celeho tela taky super oddych
chodil som do tej klasickej kde je para ale v posilke mame tu suchu
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]